Jesteś w potrzebie, szukasz szybkiej gotówki?

strona główna > blog pożyczkowy > Przydatne artykuły > Gdzie dostanę pożyczkę bez zaświadczeń na 12, 24 miesiące czy na 10 lat?- Przegląd pożyczek bez zaświadczeń
Facebook

Data dodania: , Ocena: 5, Głosów: 21

Gdzie dostanę pożyczkę bez zaświadczeń na 12, 24 miesiące czy na 10 lat?- Przegląd pożyczek bez zaświadczeń

 

Gdzie dostanę pożyczkę bez zaświadczeń na 12, 24 miesiące czy na 10 lat?- Przegląd pożyczek bez zaświadczeń

 

Krótkoterminowe chwilówki, jak sama ich nazwa na to wskazuje, stanowią krótkotrwały, niewielki zastrzyk gotówki. Nie zawsze możemy pozwolić sobie na pożyczkę miesięczną, szczególnie jeśli mamy małe dochody, utrzymujemy się z alimentów, zasiłków, renty czy mamy inne zobowiązania do spłaty w postaci kredytów, debetu, kart kredytowych. Pożyczki bez zaświadczeń na 12 czy 24 miesiące to wówczas najlepsze rozwiązanie. Również, gdy przewidujemy w najbliższej przyszłości większe wydatki, lepiej wziąć raty na dowód bez zaświadczeń. Prywatni pożyczkodawcy mając już wypracowaną pozycję na rynku pożyczek krótkoterminowych przez internet, rozwijają ofertę kredytów ratalnych. Pożyczkę bez bik można rozłożyć na 6,12, 24 miesiące, a niektórzy oferują rozłożenie zobowiązania na 10 lat. Dziś nieco na temat tego, gdzie i na ile pożyczymy bez zaświadczeń i sprawdzania w BIK.

 

Przegląd firm oferujących pożyczki ratalne bez zaświadczeń

 

Zaplo. Jeden z liderów na rynku szybkich pożyczek ratalnych. Maksymalna kwota, jaką oferuje pożyczkodawca to 4000 zł. Pożyczkę bez bik można rozłożyć na 12 dogodnych rat. Zaplo oferuje jedne z najtańszych na rynku prywatnych pożyczek, stąd cieszy się dużą liczbą pozytywnych opinii. Firma powstała w ubiegłym roku, a jej założycielem jest Vivus, doskonale wszystkim znany z tanich, krótkoterminowych pożyczek online. Cały proces wnioskowania o pożyczkę bez zaświadczeń na stronie Zaplo, przypomina wnioskowanie na Vivus. Krótki, przejrzysty wniosek, wystarczą dane z dowodu osobistego. Firma słynie z tego, że bardzo szybko weryfikuje wniosek i wysyła odpowiedź. 90% decyzji podejmowanych jest w czasie maksymalnie trzech minut. Również szybko pieniądze wysyłane są na konto wnioskującego. Zaplo należy do międzynarodowej korporacji, a za tym idzie stabilność, pewność wypłacenia pożyczki i rzetelność. Pożyczkę poleca się wszystkim zainteresowanym szybkim zastrzykiem gotówki, z dogodną comiesięczna spłatą.

 

Zaimo. Spółka należy do Kredito24. W ofercie firmy pożyczka na kwotę do 10 tys zł, bez sprawdzania w bazach BIK. Szybką pożyczkę pozabankową przez internet można otrzymać bez wychodzenia z domu, wszystkie formalności załatwiane są przez internet. Firma nie stawia ograniczeń co do kwoty pierwszej pożyczki. Każdy ma możliwość wnioskowania o najwyższą kwotę 10 tys zł. I rozłożenia zobowiązania na 24 raty. Wniosek o pożyczkę bez zaświadczeń można składać online przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Firma bardzo szybko weryfikuje wniosek. Z opinii klientów firmy wynika, iż nawet w pół minuty po złożeniu wniosku otrzymywali odpowiedź. Zaimo cieszy się dużą akceptowalnością wniosków oraz przejrzystymi zasadami działania.

 

TakTo. Spółka tworzona przez ludzi związanych z branżą finansową od lat. Firma oferuje szybkie pożyczki pozabankowe przez internet do 10 tys zł, bez zaświadczeń i możliwość rozłożenia zobowiązania nawet na 36 miesięcy. Pożyczkę należy rozłożyć minimum na trzy raty. Jest to dobra oferta dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na płacenie kolejnych wysokich, miesięcznych rat. Umowę pożyczki zawieramy bez wychodzenia z domu, przez telefon bądź przez kuriera. Po wypełnieniu krótkiego wniosku, następuje szybka weryfikacja i telefon od pracownika obsługi. Pożyczkę bez zaświadczeń można odebrać na konto bądź również na poczcie- to dobra opcja dla tych, którzy dzielą rachunek z inną osobą, a niekoniecznie chcą informować o zasięgnięciu szybkiej pożyczki pozabankowej. Klienci pozytywnie oceniają pożyczkę w TakTo, wymieniając przystępne, niskie koszty, łatwość wnioskowania, przejrzystą stronę internetową, szybką weryfikację wniosku oraz umowę bez kruczków i gwiazdek. Wszystkie koszty i informacje dotyczące pożyczki są dokładnie przedstawione na stronie internetowej pożyczkodawcy.

 

Profi Credit. Jeden z największych polskich pożyczkodawców. Wchodzi w skład międzynarodowej grupy Profireal Group, która działa również w Czechach, Bułgarii oraz na Słowacji. Oferuje pożyczki na oświadczenie, na zaświadczenie, pożyczki dla osób prywatnych oraz dla przedsiębiorców. Profi Credit udziela pożyczek maksymalnie na 48 miesięcy maksymalnie do 25 tys zł. Taka gotówka pozwala na realizację planów wymagających większych nakładów finansowych, typu remont czy zakup samochodu. Pożyczki oferowane są osobom, które ukończyły 18 lat i są obywatelami Polski. Bez względu na to jaki rodzaj pożyczki wybierzemy, czy będzie to pożyczka na oświadczenie czy premium, formalności załatwimy bardzo szybka. Weryfikacja wniosku również nie trwa długo. Po pozytywnej decyzji, pieniądze przelewane są na nasz rachunek bankowy. Firma oferuje możliwość darmowego odroczenia rat- co godne jest uwagi, jeśli szukamy atrakcyjnego kredytu bez zaświadczeń. Pożyczkodawca nie pyta o cel pożyczania pieniędzy, stąd możesz je wydać w dowolny sposób. Wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu, przez internet oraz telefon.

 

Motopożyczka. Łatwa, duża, szybka gotówka. Nie sprawdzają w BIK i nie weryfikują w bazach dłużników. Firma oferuje dwa rodzaje pożyczek na zakup samochodu oraz pod zastaw samochodu. Świetna opcja zarówno dla osób, które poszukują sposobu na sfinansowanie zakupu samochodu, a posiadają część środków i dla tych, którzy mają samochód. Pożyczka na zakup samochodu jest bardzo prosta w uzyskaniu. Wystarczy, że znajdziemy samochód, który nas interesuje (ma mniej niż 12 lat) i wpłacimy 40 % jego wartości, pozostałą kwotę dołoży Motopożyczka. Drugim rodzajem są pożyczki pod zastaw samochodu. Jeśli szybko potrzebujemy większej gotówki, możemy wziąć pożyczkę pod zastaw auta. Motopożyczka oferuje 60% wartości samochodu. I pożyczkę na zakup samochodu i pod jego zastaw można rozłożyć aż na 72 miesiące, w niskich, wygodnych ratach. Proces wnioskowania jest bardzo prosty i ogranicza się do minimum. By wziąć pożyczkę, należy wypełnić krótki wniosek na stronie pożyczkodawcy i poczekać na telefon od konsultanta, który przedstawi ofertę i pomoże dopasować idealną dla nas pożyczkę, z ratą, która nie będzie obciążać domowego budżetu. Motopożyczka, cieszy się dużą popularnością, przede wszystkim ze względu na możliwość pożyczenia dużej kwoty, bez sprawdzania BIK i zbędnych formalności. By wnioskować o pożyczkę pod zastaw samochodu należy pamiętać, że musimy być jego właścicielami. Samochód musi oprócz OC, mieć również AC. Jeśli masz zły BIK, a potrzebujesz szybko gotówki, to Motopożyczka będzie dla Ciebie dobrym rozwiązaniem.

 

Przybywa ofert pozabankowych pożyczek ratalnych, które stanowią atrakcyjną alternatywę dla kredytów bankowych, szczególnie, że załatwienie takiej pożyczki trwa znacznie krócej i najważniejsze, czyli nie weryfikują BIK.

 

Pozabankowe kredyty konsolidacyjne

 

Na rynku pożyczek pozabankowych coraz więcej ofert kredytów konsolidacyjnych, których spłatę można rozłożyć na kilka lat. W zależności od tego, jaką kwotę chcemy skonsolidować, pożyczkodawcy wymagają zabezpieczenia nieruchomością, podobnie jak przy kredycie bankowym.

Oferta pożyczek pozabankowych, które można rozłożyć na raty jest na tyle duża, że każdy znajdzie idealną dla siebie.

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa w Uniwersytecie Warszawskim. Od wielu lat związany z branżą finansową i dziennikarską. Doświadczenia zawodowe i umiejętności przez kilka lat zdobywał pracując w Warszawie. Prywatnie interesuje się sportem, tańcem i pisaniem tekstów.
Ranking

Ranking najlepszych chwilówek bez bik - 2023

1

Pożyczka od 1000 PLN do 80000 PLN

Promocyjne niskie RRSO 11,45%

Dla osób w wieku od 18 do 70 lat

Na okres od 12 do 120 rat

2

Pożyczka od 100 PLN do 5000 PLN

Pierwsza pożyczka do 5000zł za darmo

Dla osób w wieku od 18 do 70 lat

Na okres od 15 do 61 dni

3

Od 150 pln do 4 000 pln

W 15 minut na Twoim koncie

Pierwsza pożyczka do 1000zł za darmo

Opłata rejestracyjna 1 zł

4

Pożyczka od 100 PLN do 8000 PLN

Pierwsza pożyczka do 1000zł za darmo

Dla osób w wieku od 20 do 72 lat

Na okres 1 lub 31 dni

5

Pożyczka od 300 PLN do 4000 PLN

Pierwsza pożyczka do 1500zł za darmo

Dla osób w wieku od 18 do 70 lat

Na okres od 30 do 61 dni

Skomentuj artykuł

Twoję Imię:
Komentarz:
Captcha

Dodane komentarze

KKKT

1

KKKT Data dodania: 30-12-2016 15:26 Pożyczki pozabankowe faktycznie można znaleźć na raty, ale taka pozabankowa pożyczka ratalna to na 12,24 maks 36 miesięcy, na pewno nie na 10 lat, chyba że jakaś prywatna pod zastaw nieruchomości, ale to już grząski grunt
Elosmak

1

Elosmak Data dodania: 17-10-2016 14:28 niestety bazy trzeba mieć choć odrobinę ogarnięte, bo inaczej kiepsko będzie, to nie wina firm pozabankowych tylko panujących przepisów, KNF wydaje regulacje i każdy musi się dostosować niestety..
Emandi

1

Emandi Data dodania: 20-05-2016 17:22 ja dostałam 5tys na dwa lata w TakTo, koszta niskie, gotówka niemal od ręki, pamiętam, że na decyzje też nie czekałam jakoś długo, jak dla mnie najlepsza oferta
Lisia

1

Lisia Data dodania: 12-07-2015 18:43 Mam ten sam problem, niby pożyczki bez big, a nigdzie nie idzie pożyczyć:(
Derelka

1

Derelka Data dodania: 11-07-2015 17:00 Próbowałam w kilku i nic;(
Finas

1

Finas Data dodania: 10-07-2015 22:22 A próbowałaś gdzieś? NetCredit, Via.. itd?
Derelka

1

Derelka Data dodania: 10-07-2015 18:44 Mam problem, bo widnieję w BIG i nie mogę dostać nigdzie pożyczki;((( Czy wszyscy weryfikują BIG?
Finas

1

Finas Data dodania: 10-07-2015 11:15 Próbuj w firmach typu Vivus, Pandamoney itd.
Staś

1

Staś Data dodania: 09-07-2015 19:44 Dorabiam przy sprzątaniu na czarno.
Mikel

1

Mikel Data dodania: 09-07-2015 16:52 A z czego ty chcesz to spłacać jak masz 500 zł dochodu?
Staś

1

Staś Data dodania: 08-07-2015 19:40 A czy mając sam zasiłek 500 zł dostanę gdzieś pożyczkę?
Magik

1

Magik Data dodania: 08-07-2015 11:32 Nie pamiętam dokładnie jaki był ostateczny koszt, ale jak jest się pod murem, to nie ma znaczenia!
Wesek

1

Wesek Data dodania: 06-07-2015 18:15 A ile masz do spłaty?
Magik

1

Magik Data dodania: 06-07-2015 14:49 Dostałem 6 tys z TakTo, na dowód.
sylwek69

2

sylwek69 Data dodania: 04-07-2015 09:30 Dla wszystkich ze złym bik, to jedyne rozwiązanie.
Mikel

1

Mikel Data dodania: 03-07-2015 20:45 Nie pamiętam, ale nie były to jakieś bardzo duże koszty.
Wesek

2

Wesek Data dodania: 03-07-2015 17:17 A ile dokładnie miałeś do spłaty?
Mikel

1

Mikel Data dodania: 03-07-2015 12:40 W zeszłym roku byłem w dość nieciekawej sytuacji finansowej, a zły BIK wykluczał kredyt bankowy. Wziąłem 5 tys w prywatnej firmie na dowód, rozłożone na 12 miesięcy, do spłaty zostały mi jeszcze dwie raty. Koszty może są nieco wyższe niż w banku, ale gdyby nie ta pożyczka, to nie wiem co by się stało..
Mycha

1

Mycha Data dodania: 02-07-2015 21:03 Sporo, z tego co wiem to 10 tys dostaniesz przez internet bez problemu. Więcej chyba musisz zabezpieczyć wekslem.
Wesek

1

Wesek Data dodania: 02-07-2015 17:22 Ile maksymalnie bez zaświadczeń i dzwonienia do pracodawcy można dostać?
align center Podobne artykuły, które mogą Cię zaciekawić
Ta strona korzysta z plików cookies, co umożliwia rozpoznawanie danego użytkownika przez serwer. Umożliwia to wygenerowanie strony www, opierając się głównie na jego preferencjach. Szczegóły zawarte są w zakładce: Polityka Prywatności. Korzystając, zgadzasz się na warunki tam zawarte.