Jesteś w potrzebie, szukasz szybkiej gotówki?

strona główna > blog pożyczkowy > Tagi > Bank Kredyt
Facebook

Ocena: 5, Głosów: 21, Data dodania: 16-12-2014/22:20

Bank Kredyt

Reklama


Na pewno każdy z nas zauważył już z pewnością nie jeden raz, że jest zewsząd jest bombardowany reklamami odnośnie kredytów i pożyczek oraz lokat bankowych. Jest to temat jak najbardziej powszechny i ciągle aktualny. Temat pożyczek, kredytów czy też lokat pojawia się w radiu, telewizji oraz w Internecie. Zewsząd widoczne są banki oraz instytucje parabankowe, które reklamują swoje oferty. Jak ma się zaciąganie kredytu względem naszego domowego budżetu? Nie wszyscy są podatni na wpływy reklamy. Odrzucenie jej przekazów nie oznacza wcale, że będziemy mieć już spokój z ofertami kredytowymi. Duży wpływ na nasze decyzje mają też opnie znajomych i rodziny, którzy często namawiają nas, abyśmy zaciągali kredyty w tym samym banku, w którym oni spłacają zadłużenie. Takie zachowania są jak najbardziej zrozumiałe; w ten sposób szukamy potwierdzenia przez kolejne osoby naszego wyboru.

Jak wyszukać najtańszy kredyt?

Jak należy zachować się w takiej sytuacji? Co zrobić, aby nasz wybór był jak najlepszy? Który z oferowanych produktów wybrać? Rozwiązaniem jest porównywarka kredytowa, która doprowadzi Cię do najtańszego, a zarazem najlepszego kredytu, odpowiadającemu Twoim potrzebom.

Porównywarka kredytowa

Jak wiadomo, przed podjęciem decyzji o wyborze konkretnej oferty kredytowej, musimy się zapoznać z wieloma opcjami, pojawiającymi się w danej chwili na rynku finansowym. Im więcej ofert przejrzymy, tym większe prawdopodobieństwo, że trafimy na wymarzoną propozycję, której warunki będą dostosowane do naszych zarobków. Musimy zatem poświęcić na to sporo czasu. Dostępnych ofert można szukać w Internecie, ale również osobiście odwiedzać poszczególne placówki bankowe. Najdoskonalszym rozwiązaniem okazuje się jednak porównywarka kredytowa. Dzięki temu możliwe będzie wyszukanie najlepszych produktów bankowych. Umożliwia ona porównywanie nie tylko różnorodnych kredytów, ale też kart kredytowych oraz lokat bankowych, oszczędzając przy tym mnóstwo czasu. Jedyne, co musisz zrobić, to wygospodarować kilka minut, a zdobędziesz wtedy wszystkie informacje na temat szukanego produktu bankowego.

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa w Uniwersytecie Warszawskim. Od wielu lat związany z branżą finansową i dziennikarską. Doświadczenia zawodowe i umiejętności przez kilka lat zdobywał pracując w Warszawie. Prywatnie interesuje się sportem, tańcem i pisaniem tekstów.

Ranking najlepszych chwilówek bez bik

1

twisto

Od 100 pln do 10 000 pln

Do 3 miesiecy za 0 złotych!

Bezpłatny miesięczny limit wydatków. Korzystaj z niego, płacąc kartą Twisto w sklepach internetowych.

2

feniko

Od 300 pln do 3 000 pln

Od 7 dni do 6 miesięcy okres spłaty.

Pierwsza pożyczka 0% na okres od 7 do 30 dni.

3

vialet

Od 400 pln do 13 600 pln

Do 10 miesięcy

Błyskawiczna decyzja po rejestracji

4

creditron

Od 300 pln do 15 000 pln

Od 2 do 24 miesięcy

Dla klientów z dowolną historią kredytową

5

axicard

Od 500 pln do 6 000 pln

Od 0% prowizji za 30 dni

Bez wpłat potwierdzających konto bankowe

Skomentuj artykuł

Twoję Imię:
Komentarz:
Captcha

Dodane komentarze

Rat

0

Rat Data dodania: 23-12-2016 12:37 Wyszukać najtańszy kredyt to nie taka łatwa sprawa, można skorzystać z porównywarki chwilówek i kredytów, ale mimo wszystko najlepiej to samemu posprawdzać oferty, W myśl zasady chcesz zrobić coś dobrze zrób to sam.
Doniz

0

Doniz Data dodania: 23-11-2016 15:58 Nie ograniczam sie tylko do porównywarek pożyczek pozabankowych czy porównywarek kredytowych, ale jeszcze na własną rękę sprawdzam oferty, chociaż często się zdarza tak, że porównywarki są najskuteczniejsze.
Cimek

0

Cimek Data dodania: 13-10-2016 16:38 warto korzystać z porównywarek kredytowych, pod warunkiem że są na bieżąco aktualizowane, bo dzięki temu mamy pewność, że nie przegapimy atrakcyjnej oferty, :)
Lento

0

Lento Data dodania: 22-07-2016 16:02 sytuacja na rynku zmienia się bardzo dynamicznie także jak macie jakas dobra oferte to lepiej skorzystajcie zanim nie straci na waznosci
Delmon

0

Delmon Data dodania: 01-06-2016 15:26 trzeba poswiecic czas i na spokojnie przeanalizować, swoja droga to jest indywidualna kwestia, w zaleznosci od warunkow rozne oferty sa dla nas najbardziej oplacalne, nie mozna powiedziec ze w banku X jest najlepiej i to bedzie prawda uniwersalna
Inna

0

Inna Data dodania: 20-05-2016 10:38 najlepiej skorzystac z roznych zrodel, posluchac znajomych, skorzystac z porownywarki kredytowej, przejsc sie do doradcy finansowego a na koniec jeszcze na wlasna reke zweryfikowac wszystkie uzyskane informacje, ok, jest to czasochlonne, ale kredyt hipoteczny czesto splaca sie potem przez prawie cale zycie, wiec chyba warto o to zadbac
align center Podobne artykuły, które mogą Cię zaciekawić
Ta strona korzysta z plików cookies, co umożliwia rozpoznawanie danego użytkownika przez serwer. Umożliwia to wygenerowanie strony www, opierając się głównie na jego preferencjach. Szczegóły zawarte są w zakładce: Polityka Prywatności. Korzystając, zgadzasz się na warunki tam zawarte.