Jesteś w potrzebie, szukasz szybkiej gotówki?

strona główna > blog pożyczkowy > Przydatne artykuły > Gdzie kupić sprzęt RTV lub AGD na raty bez zaświadczeń o dochodach?
Facebook

Data dodania: , Ocena: 5, Głosów: 21

Gdzie kupić sprzęt RTV lub AGD na raty bez zaświadczeń o dochodach?

 

 

Gdzie kupić sprzęt RTV lub AGD na raty bez zaświadczeń o dochodach?

Sklepów ze sprzętem RTV, AGD w każdym nawet mniejszym mieście jest przynajmniej kilka. Ale wcale nie musisz wybierać tylko z oferty sklepów stacjonarnych. Dostępna jest cała oferta sklepu internetowego. Możesz zamówić i odebrać w sklepie albo z transportem do domu. Liczne okazje, raty 0%, rabat na sprzęt, promocje, dodatkowa gotówka na kolejne zakupy, bonusy i dodatki zachęcają do zrobienia zakupów tu i teraz. Co gdy nie mamy gotówki? Czy załatwienie rat w sklepie wygląda tak jak w banku? Jak załatwić formalności przez internet? I czy konieczne jest zaświadczenie o dochodach? Dziś dowiecie się tego wszystkiego.

Raty mile widziane

Nie da się ukryć, że sprzedaż sprzętów RTV i AGD przy tak dużej konkurencji jaka jest na rynku, nie jest jedynym sposobem na utrzymanie biznesu. Sieci sklepów AGD i RTV zarabiają głównie na produktach dodatkowych, ubezpieczenia sprzętów, małe dodatki typu pendrive, torba na laptopa czyli sprzedaż wiązana (kliencie potrzebujesz tego!), i oczywiście sprzedaż ratalna. Zarabia sklep i bank. Robiąc zakupy online, łatwiej jest oprzeć się pokusie kupienia wszystkich ‘niezbędnych’ dodatków, typu specjalna ściereczka do tv. W innym sklepie być może kupisz taniej? Z doświadczenia wiem, że ze sklepu z AGD i RTV najlepiej wyjść z ‘gołym’ sprzętem, a resztę dokupić tam gdzie jest taniej. Ma to znaczenie szczególnie przy ratach. Kwoty 20-30 zł za kilka dodatkowych, ‘bardzo potrzebnych’ rzeczy nie robią różnicy wielkiej przy kredycie, jeśli chodzi o miesięczną ratę, ale w ostatecznym rozrachunku podnoszą wartość kredytu. Więc nie dość, że często są droższe, to jeszcze kredyt będzie więcej kosztował.

Raty w różnych sklepach

Przejrzeliśmy ofertę najbardziej popularnych sklepów ze sprzętem RTV i AGD. Sprawdziliśmy, gdzie kupimy na raty bez zaświadczeń o dochodach. W tych sklepach na raty kupisz zarówno w sklepie stacjonarnym jak i przez internet. W zasadzie wnioskowanie online przypomina proces wnioskowania o chwilówkę. Poniżej oferta ratalna sklepów z RTV i AGD.

Euro RTV i AGD

Jeden z większych i popularniejszych elektromarketów w Polsce. Sklep, bank nie stawiają dużych wymagań wobec osób zainteresowanych zakupem na raty. Wystarczy mieć ukończone 18 lat, dokument tożsamości, który to potwierdza, dostęp do rachunku bankowego online oraz stałe źródło dochodu. Przy składaniu wniosku konieczne jest podanie szczegółowych danych pracodawcy, w tym NIP-u i telefonu. W przypadku rent i emerytur konieczne jest podanie numeru oraz symbolu, a także datę rozpoczęcia i jeśli taka jest to tez zakończenia wypłacania świadczenia. We wniosku należy podać wysokość osiąganego dochodu netto. Euro RTV i AGD współpracuje z dwoma bankami: Alior Bank i Credit Agricole. Wysokość kredytu od 200 zł do 5000 zł.

Euro RTV i AGD nie podaje informacji o konieczności przesyłania zaświadczenia o dochodach, przy ratach przez internet. Gdy zdecydujemy się na raty w sklepie to w większości formalności załatwiane są bez dokumentów poświadczających dochód. Może się jednak zdarzyć, że konieczne będzie udokumentowanie dochodu. Niekoniecznie takim potwierdzeniem musi być zaświadczenie o zarobkach, może być wyciąg z rachunku bankowego z ostatnich kilku miesięcy.

W Euro RTV i AGD mamy dużą szansę na zrobienie zakupów ratalnych bez zaświadczeń o dochodach, już od 18 roku życia.

Media Markt

Jedna z najlepiej rozpoznawalnych marek AGD, RTV na rynku, szczególnie dzięki oryginalnym reklamom TV. Zakupy na raty można zrobić w sklepie stacjonarnym bądź online. Zasady są podobne. Sklep obiecuje decyzję nawet w kilka minut. Media Markt współpracuje z Santander Consumer Bank. Niestety na stronie nie znajdziemy informacji do jakich kwot można uzyskać raty. A być może nie ma limitów i wszystko zależy od zdolności kredytowej. Aby starać się o raty konieczny jest dokument potwierdzający tożsamość. Na stronie sklepu nie znajdziemy informacji czy wymagane jest zaświadczenie o dochodach, a jedynie jest druk do pobrania, zaświadczenie o zarobkach. Więcej informacji znajdziesz na stronie banku.

Bank akceptuje różne źródła dochodu. O kredyt mogą starać się między innymi pracujący na umowę o dzieło, zlecenie, renciści, emeryci, kobiety na zasiłku macierzyńskim. Potwierdzeniem dochodu może być wyciąg z konta, przekaz pocztowy, pasek płacowy itd., czyli niekoniecznie będziemy musieli iść z zaświadczeniem o zarobkach do pracodawcy, jest szansa na szybkie zakupy ratalne bez zbędnych formalności.

Avans

To kolejna ze znanych marek. W tym sklepie również zrobimy zakupy na raty. Czy potrzebne będzie zaświadczenie o dochodach? Avans współpracuje z Santander Consumer Bank i Credit Agricole. W pierwszym banku wysokość zakupów ratalnych nie może być mniejsza niż 300 zł, a w drugim 500 zł. Podstawowym dokumentem niezbędnym do złożenia wniosku, jest dokument potwierdzający tożsamość. Należy również podać wysokość dochodów oraz ich źródło. Jak czytamy na stronie zaświadczenie o zarobkach nie jest konieczne. W nielicznych przypadkach klienci proszeni są o dodatkowe dokumenty potwierdzające dochód. Oznacza to że i w tym sklepie większość osób, zarówno przez internet jak i w sklepie stacjonarnym, kupi sprzęty na raty bez zaświadczeń o dochodach.

Media Expert

Kupując sprzęt na raty online, klient ma do wyboru dwa banki: Santander Consumer oraz Credit Agricole. W sklepie stacjonarnym dostępne są jeszcze raty od Alior Banku. Wymagania wobec klientów to ukończone 18 lat, stałe źródło dochodu (akceptowane również umowy zlecenie, o dzieło), dowód osobisty oraz meldunek na terenie Polski. Decyzja dotycząca kredytu nawet w 15 minut. Na stronie brak informacji o konieczności przedstawiania zaświadczeń o dochodach. Jeśli weźmiemy raty z Santander Consumer to dochód można potwierdzić na kilka sposobów, niekoniecznie przedstawiając zaświadczenie z zakładu pracy.

W wielu sklepach kupimy sprzęt RTV i AGD na raty bez konieczności przedstawiania zaświadczeń o zarobkach. O ile będzie konieczność potwierdzenia zarobków, można dostarczyć wyciąg z konta bankowego.

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa w Uniwersytecie Warszawskim. Od wielu lat związany z branżą finansową i dziennikarską. Doświadczenia zawodowe i umiejętności przez kilka lat zdobywał pracując w Warszawie. Prywatnie interesuje się sportem, tańcem i pisaniem tekstów.
Ranking

Ranking najlepszych chwilówek bez bik - 2023

1

Pożyczka od 1000 PLN do 80000 PLN

Promocyjne niskie RRSO 11,45%

Dla osób w wieku od 18 do 70 lat

Na okres od 12 do 120 rat

2

Pożyczka od 100 PLN do 5000 PLN

Pierwsza pożyczka do 5000zł za darmo

Dla osób w wieku od 18 do 70 lat

Na okres od 15 do 61 dni

3

Od 150 pln do 4 000 pln

W 15 minut na Twoim koncie

Pierwsza pożyczka do 1000zł za darmo

Opłata rejestracyjna 1 zł

4

Pożyczka od 100 PLN do 8000 PLN

Pierwsza pożyczka do 1000zł za darmo

Dla osób w wieku od 20 do 72 lat

Na okres 1 lub 31 dni

5

Pożyczka od 300 PLN do 4000 PLN

Pierwsza pożyczka do 1500zł za darmo

Dla osób w wieku od 18 do 70 lat

Na okres od 30 do 61 dni

Skomentuj artykuł

Twoję Imię:
Komentarz:
Captcha

Dodane komentarze

Don

3

Don Data dodania: 07-09-2020 01:24 Mnie moja była żona poblokowala we wszystkich bazach i zrobiła wpis w KRD, Utraciłem pracę, teraz robię na czarno, żyje skromnie i nic nie mogę sobie kupić na raty, tylko za gotówkę ale przy tym co dostaję to żart kupować za gotówkę, lepiej było by mi wziąć to na raty, , czy istnieje możliwość że jakimś cudem w mojej sytuacji bym kupił coś na raty?!
przemulec

3

przemulec Data dodania: 10-05-2020 23:34 Na tophifi da radę. Ja kupowałem jakiś czas temu YSP-2700. Sprzęt mam i wszystko bez problemu
Andrzej

4

Andrzej Data dodania: 26-11-2019 14:24 Szkoda tylko że są dwaj monopoliści na zakupy ratalne w postaci Santandera i Credit Agricol pierwszy Portugalski a drugi Francuzki a gdzie reszta? Polski NBP już nic nie potrafi?
Danuta

12

Danuta Data dodania: 22-01-2019 19:49 Czy dostane telewizor na raty jjezeli w pszyszlosci zalegalam bankowi ale juz nie
Justyna

24

Justyna Data dodania: 16-11-2017 09:10 Czy jest mozliwosc wziecia telewizora na raty jesli sie nie pracuje a wychowuje dzieci
align center Podobne artykuły, które mogą Cię zaciekawić
Ta strona korzysta z plików cookies, co umożliwia rozpoznawanie danego użytkownika przez serwer. Umożliwia to wygenerowanie strony www, opierając się głównie na jego preferencjach. Szczegóły zawarte są w zakładce: Polityka Prywatności. Korzystając, zgadzasz się na warunki tam zawarte.