Jesteś w potrzebie, szukasz szybkiej gotówki?

strona główna > blog pożyczkowy > Przydatne artykuły > Konto z limitem kredytowym bez sprawdzania bik- gdzie?
Facebook

Ocena: 5, Głosów: 21, Data dodania: 11-03-2016/10:02

Konto z limitem kredytowym bez sprawdzania bik- gdzie?

Reklama


           

Konto z limitem kredytowym bez sprawdzania bik- gdzie?

 

Limit w koncie to stosunkowo nowa usługa nie tylko banków, ale również firm pozabankowych. Doskonała alternatywa dla kredytu bankowego, gdzie okres oczekiwania na wypłatę pieniędzy może nieco odstraszać podobnie jak formalności. Równie atrakcyjna forma sfinansowania szybkich wydatków co pożyczka przez internet na konto. Raz uruchomiony limit w koncie odnawia się zazwyczaj co rok, dlatego dostęp do dodatkowej gotówki masz zawsze, gdy jej potrzebujesz. Oferta banków jest dość bogata, ale warunkiem są stałe wpływy, a co jak ich nie mamy? Po kolejne bank nim przyzna limit, sprawdzi BIK, jeśli nie wygląda za dobrze, to niestety, ale trzeba  będzie odejść z kwitkiem. Odpowiedzią jest konto z limitem kredytowym bez sprawdzania bik. Firmy pozabankowe oferują coraz więcej elastycznych rozwiązań finansowych, które są łatwiej dostępne. Dziś kilka ważnych informacji o tym czym jest konto z limitem kredytowym bez sprawdzania bik w firmie pozabankowej i w banku.

 

Czym jest limit w koncie?

 

Limit w koncie porównywany jest do karty kredytowej. Są pewne podobieństwa, każde z tych rozwiązań ma swoich zwolenników i przeciwników. Konto z limitem kredytowym bez sprawdzania bik w firmie pozabankowej działa praktycznie na takich samych zasadach jak w banku. Pierwszym krokiem jest zawarcie umowy o limit w koncie. Na podstawie osiąganych dochodów czy to bank czy firma pozabankowa przyznają adekwatny limit. Z dostępnych na koncie środków można korzystać w dowolnym czasie. Całą kwotę można pobrać jednorazowo bądź wypłacać po części. Każdy wpływ na konto, to automatyczna spłata zadłużenia. Konto z limitem kredytowym bez sprawdzania bik jest o tyle wygodne, że gdy potrzebna jest szybka gotówka, nie przeszukujesz ofert pożyczek, nie dzwonisz gorączkowo po bliskich czy nie czekasz na odpowiedź z banku godzinami, bo środki czekają na koncie.

 

Wysokość limitu

 

Konto z limitem kredytowym bez sprawdzania bik to dostęp do nawet 10 tys zł w kilka minut. Jak obliczany jest limit? Najczęściej jest to dwu, trzykrotność (ale może być więcej) miesięcznych wpływów. W przypadku limitu w banku sprawa jest oczywista. Miesięcznie wpływa na konto określona kwota, bank mnoży ją razy dwa, trzy i przyznaje limit. Większość wymaga regularnych wpływów przez okres około pół roku. Konto z limitem kredytowym bez sprawdzania bik to nieco inna procedura. Należy złożyć wniosek o linię kredytową, a w nim określa się wysokość dochodów. Na tej podstawie firma przyznaje limit w danej kwocie. Podobnie jak w banku jest to wielokrotność zarobków.

 

Limit w koncie tylko w banku, w którym mam rachunek?

 

Niekoniecznie, a nawet często nam się zwyczajnie nie opłaca. Podobnie jak w przypadku kredytów czy szybkich pożyczek, koniecznie trzeba przejrzeć ofertę różnych banków. Otwarcie konta, to dziś nie problem, a jeśli chodzi o koszty prowadzenia to można dostać nawet atrakcyjniejsze warunki jako nowy klient. Często wystarczy wyciąg z konta  z kilku ostatnich miesięcy, by na tej podstawie bank przyznał limit kredytowy w nowo otwartym rachunku. Zdarza się również, że bank, w którym mamy konto odmawia przyznania limitu, wówczas warto również pomyśleć o złożeniu wniosku w innym banku.

 

Limit kredytowy poza bankiem

 

Możliwość korzystania z dodatkowej gotówki pod postacią limitu kredytowego oferuje między innymi Euroloan. To konto z limitem kredytowym bez sprawdzania bik dla wszystkich, którzy ukończyli 18 lat oraz mają stałe dochody, umożliwiające spłatę zadłużenia. Procedura wnioskowania o limit w koncie wygląda podobnie jak w banku, wniosek, rozpatrzenie, przyznanie. Różnica jest taka, że limit w banku mamy na swoim rachunku osobistym. Korzystając z linii kredytowej w firmie prywatnej, mamy osobne konto, z którego przelewamy środki na ROR. Jest jeszcze jedna istotna różnica. Mając limit w koncie w banku, po wpływie wysokość środków na koncie jest pomniejszona o spłatę limitu. A konto z limitem kredytowym bez sprawdzania bik w firmie pozabankowej często wymaga jedynie wpłaty minimalnej co miesiąc, czyli coś na zasadzie karty kredytowej. Zadłużenia nie musimy spłacać w całości. Na przykładzie Euroloan, sami deklarujemy minimalną miesięczną spłatę zadłużenia.

 

Dostęp do gotówki o dowolnej porze

 

Konto z limitem kredytowym bez sprawdzania bik to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którym zdarzają się często niewielkie problemy finansowe i potrzebują szybkiego wsparcia gotówkowego. Zarówno limit prywatny jak i bankowy to dostęp do pieniędzy 24 godziny na dobę przez cały tydzień. Pieniądze można o dowolnej porze przelać na swój rachunek bankowy i korzystać z nich w dowolny sposób. To wygoda i komfort, a także bezpieczeństwo, bo nie musimy się martwić, gdy zaczyna brakować czy wyskoczy niespodziewany wydatek.

 

Na co zwrócić uwagę?

 

Przede wszystkim, tak samo jak przy każdej pożyczce, na koszty. Konto z limitem kredytowym bez sprawdzania bik to konieczność ponoszenia kosztów jak w przypadku każdego kredytu. Są to: prowizja, odsetki, opłata miesięczna (bądź roczna), koszty administracyjne. Najważniejsze są odsetki oraz oraz opłaty za korzystanie z limitu. Wybierając ofertę, w pierwszej kolejności należy kierować się wysokością ponoszonych opłat. Później dopiero bierzemy pod uwagę kwotę jaką można otrzymać od pożyczkodawcy i w końcu minimum formalności- czyli gdzie dostaniemy nie okazując zaświadczeń o zatrudnieniu.

 

Jak liczone są odsetki?

 

Odsetki naliczane są wyłącznie od kwoty, którą wykorzystujemy adekwatnie do okresu. Czyli jeśli przez kilka dni wykorzystaliśmy 1000 zł limitu, a następnie wypłata wpływa na konto i pokrywa zadłużenie, odsetki liczone są tylko od 1000 zł i za te kilka dni. Podobnie ma konto z limitem kredytowym bez sprawdzania bik otwarte poza bankiem.

 

Korzystny limit

 

Na dobrych warunkach, z kwotą, która zabezpiecza na czarną godzinę. Konto z limitem kredytowym bez sprawdzania bik to szybka gotówka w kilka minut, ale podobnie jak z kartą kredytową czy z decyzją o wzięciu szybkiej pożyczki, trzeba korzystać z umiarem. Limit jest dobrym rozwiązaniem, gdy potrzebujemy dodatkowej gotówki dość często, w innym przypadku znacznie lepszym rozwiązaniem będzie szybka pożyczka na konto od czasu do czasu.

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa w Uniwersytecie Warszawskim. Od wielu lat związany z branżą finansową i dziennikarską. Doświadczenia zawodowe i umiejętności przez kilka lat zdobywał pracując w Warszawie. Prywatnie interesuje się sportem, tańcem i pisaniem tekstów.

Ranking najlepszych chwilówek bez bik

1

twisto

Od 100 pln do 10 000 pln

Do 3 miesiecy za 0 złotych!

Bezpłatny miesięczny limit wydatków. Korzystaj z niego, płacąc kartą Twisto w sklepach internetowych.

2

feniko

Od 300 pln do 3 000 pln

Od 7 dni do 6 miesięcy okres spłaty.

Pierwsza pożyczka 0% na okres od 7 do 30 dni.

3

vialet

Od 400 pln do 13 600 pln

Do 10 miesięcy

Błyskawiczna decyzja po rejestracji

4

creditron

Od 300 pln do 15 000 pln

Od 2 do 24 miesięcy

Dla klientów z dowolną historią kredytową

5

axicard

Od 500 pln do 6 000 pln

Od 0% prowizji za 30 dni

Bez wpłat potwierdzających konto bankowe

Skomentuj artykuł

Twoję Imię:
Komentarz:
Captcha

Dodane komentarze

Soniaa

0

Soniaa Data dodania: 24-11-2021 11:12 Najlepszą ofertę, jaką otrzymałem, zaoferowała mi firma Axi-Card. Karta z limitem jest fajną opcją, a w Axi 80% pieniędzy zostaje przelane na konto. Super opcja!
Natalia

2

Natalia Data dodania: 19-01-2019 16:13 Szukam najtańszej raty miesięcznej na limit dla zadłużonych tam gdzie nie nie chcą żadne banki dawać pożyczki i szukam takiej co dadzą.
Kanye

4

Kanye Data dodania: 25-10-2016 12:17 jedynymi miejscami, gdzie dostaniemy konto z limitem kredytowym bez sprawdzania bik to euroloan i banknot, ale tez nie ma co liczyc ze przy tragicznej sytuacji finansowej nawalą nam kasy, bo tak nie ma nigdzie i jest to calkiem normalne i logiczne.
Renia

1

Renia Data dodania: 07-09-2016 12:28 ostatnio dali mi w banknocie limit kredytowy i jestem zadowolona bardzo, bardzo przyzwoite warunki mi zaoferowali jak dla nowego klienta ze słabym bikiem
ojro

2

ojro Data dodania: 24-06-2016 18:08 korzystałem zarówno z banknota jak i euroloan i bardziej przypadł mi do gustu euroloan, jakos wszystko bardziej przejrzyste i wygodniejsze, ale to tylko moja opinia
Binia

1

Binia Data dodania: 20-06-2016 15:58 ja korzystam z oferty Banknota i jestem zadowolona. mają jasną procedurę i nie są tak drodzy jak myślałam. Jeśli ktoś nie dostanie konta z limitem kredytowym w banku a potrzebuje takiego to polecam Banknot.
Ado

1

Ado Data dodania: 24-05-2016 15:37 korzystam juz kilka miesiecy z euroloan i jestem zadowolony. nie bylo trudno otrzymać limitu kredytowego, sa stosunkowo tani a co najważniejsze to wszystko przebiega sprawnie, szybko i zasady są przejrzyste
Tytan

4

Tytan Data dodania: 17-05-2016 11:46 Klocek, wiadomo, że jak coś jest komuś nie na rękę to będzie robić wszystko by to utrudnić/zniechęcić, chociażby bazując na ludzkim lenistwie - i często to niestety się sprawdza
Franciszek

1

Franciszek Data dodania: 17-05-2016 11:05 świetna sprawa, daje poczucie bezpieczeństwa i pewnej niezależności, w sytuacjach awaryjnych można skorzystać, oby jak najrzadziej!
get3z

1

get3z Data dodania: 05-04-2016 17:32 Lepsze od euroloan jest banknot to jest taki limit kredytowy w formie odnawialnej pozyczki i od razu można mieć pieniądze na koncie nawet w 15 minut.
Ey

2

Ey Data dodania: 19-03-2016 18:44 Koszty w Euroloan to miesięczna opłata, znajomy ma i coś tam wspominał.
Renata

1

Renata Data dodania: 18-03-2016 19:00 A ja sobie cenię konto z limitem, super sprawa! Rzadko korzystam, ale jak potrzebuję, to nie martwię się skąd wziąć.
Klocek

1

Klocek Data dodania: 15-03-2016 19:39 To jest najlepsze, że konto idzie otworzyć online, kredyt wziąć też, ale jak już przyjdzie co do rezygnacji to trzeba biec osobiście!
Wiolka

1

Wiolka Data dodania: 14-03-2016 18:29 Ja w banku za namową pracownika wzięłam i żałuję, bo nie korzystam, a płacę. Chciałam zrezygnować to już przez internet się nie da!
wittuuuus

1

wittuuuus Data dodania: 13-03-2016 17:49 Ten Euroloan możesz spróbować.
Stfek

1

Stfek Data dodania: 13-03-2016 16:45 Gdzie znajdę konto z limitem kredytowym bez sprawdzania bik?
Alka

1

Alka Data dodania: 12-03-2016 18:28 Mi miesięcznie naliczają jakieś 15 zł.
RobertW

1

RobertW Data dodania: 12-03-2016 16:05 Ja płacę jakieś 70 zł na rok, w banku mam, ale dokładnie nie pamiętam.
Krzychu

1

Krzychu Data dodania: 11-03-2016 19:22 A ile to kosztuje miesięcznie?
Katis

1

Katis Data dodania: 11-03-2016 19:04 Fajna opcja limit w koncie, chłopak ma i bardzo sobie chwali.
align center Podobne artykuły, które mogą Cię zaciekawić
Ta strona korzysta z plików cookies, co umożliwia rozpoznawanie danego użytkownika przez serwer. Umożliwia to wygenerowanie strony www, opierając się głównie na jego preferencjach. Szczegóły zawarte są w zakładce: Polityka Prywatności. Korzystając, zgadzasz się na warunki tam zawarte.