Jesteś w potrzebie, szukasz szybkiej gotówki?

strona główna > blog pożyczkowy > Przydatne artykuły > Najlepszy kredyt konsolidacyjny
Facebook

Data dodania: , Ocena: 5, Głosów: 21

Najlepszy kredyt konsolidacyjny

 

Najlepszy kredyt konsolidacyjny- co oferują banki?

 

Niższa miesięczna rata, dodatkowa gotówka, szybki przelew pieniędzy na konto, brak prowizji, minimum formalności- to tylko niektóre z zalet, które wysuwają na pierwszy plan banki w swoich ofertach. Kredyty konsolidacyjne opiewają na kwoty od kilku tysięcy do kilkuset tysięcy złotych. Te drugie wymagają zabezpieczenia w postaci nieruchomości. To też przekłada się na niższy koszt kredytu. Jaki jest obecnie najlepszy kredyt konsolidacyjny? Dziś pokrótce oferta kilku banków.

 

ING Bank Śląski

 

Jeden z największych polskich banków oferuje atrakcyjne kredyty, czy jednak jest to również najlepszy kredyt konsolidacyjny? Skonsolidować można między innymi zadłużenie z kart kredytowych, pożyczki gotówkowe czy hipoteczną. Każdy zainteresowany pożyczką ma do wyboru trzy opcje: standardową, z prowizją 0% bądź też obniżoną marżą. Aby skorzystać z tańszej opcji, czyli prowizji 0% bądź niższej marży, konieczne jest posiadanie rachunku w banku bądź też otwarcie konta zanim podpisana zostanie umowa kredytowa. Nie wystarczy jednak samo otwarcie rachunku, by skorzystać z promocji, konieczne są wpływy w wysokości minimum 2 tys zł miesięcznie.

 Jak wygląda oprocentowanie przy poszczególnych opcjach, czy to najlepszy kredyt konsolidacyjny? Przy standardowej ofercie oprocentowanie wynosi 5,14% (RRSO 5,84%), przy prowizji 0% tyle samo- 5,14% (RRSO 5,65), przy niższej marży oprocentowanie 4,74 (RRSO 5,41). Zaletą kredytu konsolidacyjnego oferowanego przez ING Bank Śląski jest długi okres spłaty. Zobowiązanie można rozłożyć na 35 lat. Oprócz konsolidacji i spłaty zadłużenia można otrzymać dodatkowe środki. Poza tym bank akceptuje różne źródła dochodu i nie pobiera opłaty za rozpatrzenie wniosku.

 

PKO BP

 

Kredyt konsolidacyjny w kolejnym banku można rozłożyć na 25 lat spłaty. Skonsolidować można zadłużenie, które wynika z kredytów mieszkaniowych, samochodowych, gotówkowych, zakupów ratalnych, debetów czy kart kredytowych. W przypadku kredytów zabezpieczonych hipoteką, do 80% wartości nieruchomości. Oprocentowanie jest zmienne bądź stałe. Na stronie banku nie znajdziemy informacji, ile będzie kosztował nas kredyt, konieczna jest wizyta w placówce. Jak czytamy oprocentowanie jest ustalane indywidualnie, a więc czy najlepszy kredyt konsolidacyjny oferuje PKO BP? Trudno jest odpowiedzieć, konieczne będzie zapytanie w placówce. Opłata za udzielenie kredytu od 0 do 3,5%. Wnioskujący o kredyt konsolidacyjny może otrzymać również dodatkowe środki, 40% kredytu, które może przeznaczyć na dowolny cel. Proste procedury, szybka decyzja, możliwość odroczenia płatności raz w roku.

 

Alior Bank

 

A może to jest najlepszy kredyt konsolidacyjny na rynku z obniżką oprocentowania do 30%? W wielu rankingach kredytów konsolidacyjnych w czołówce. Maksymalna kwota pożyczki to 200 tys zł, ale w przypadku nowych kredytów tylko 50 tys zł. Alior swoją ofertę kieruje wyłącznie do osób, które nie mają opóźnień w spłacie kredytów, a więc liczy się dobry BIK. Minimum można skonsolidować zobowiązania na kwotę 500 zł.

 Podobnie jak w ofercie innych banków jest opcja otrzymania dodatkowej gotówki na dowolny cel. Maksymalny okres spłaty to 10 lat. Oprocentowanie na przykładzie reprezentatywnym wynosi 7% (RRSO 8,8%). Prowizja 3%. Ostatecznie wszystko zależy również od tego czy zdecydujemy się na skorzystanie z dodatkowych usług banku. Czy jest to najlepszy kredyt konsolidacyjny na rynku? Z pewnością oferta godna rozważenia.

 

Euro Bank

 

W Euro Banku pożyczymy od 2000 zł do 150 tys zł. Spłatę kredytu można rozłożyć nawet do 108 miesięcy, czyli na 9 lat. Przez cały okres kredytowania można skorzystać z niższego oprocentowania, pod pewnymi warunkami. Podobnie jak w przypadku ING Banku Śląskiego, konieczne jest posiadanie rachunku osobistego bądź otwarcie konta przed złożeniem wniosku kredytowego. Na konto regularnie musi wpływać pensja. Skonsolidować można nie tylko swoje długi, ale również długi współmałżonka. Dzięki konsolidacji długów swoich i małżonka zyskujemy jedną, niższą miesięczną ratę. Euro Bank oferuje zarówno kredyty gotówkowe jak i pod zastaw nieruchomości.

 

Credit Agricole

 

Niższą ratę miesięczna oferuje również Credit Agricole. Skonsolidować można kredyty zaciągnięte w bankach i SKOK-ach. W chwili obecnej można skorzystać z promocji, która trwa do 30 czerwca. Promocja obejmuje oprocentowanie stałe w wysokości 5,9% i prowizję w takiej samej wysokości. By skorzystać z promocji wystarczy przenieść z innego banku bądź SKOK-u jeden kredyt i konieczne jest skorzystanie z ubezpieczenia spłaty kredytu. Promocja nie obejmuje pożyczek hipotecznych. Klienci, którzy otworzą konto w Credit Agricole bądź już mają rachunek osobisty, na który wpływa regularnie pensja, mogą skorzystać z jeszcze jednej okazji do obniżenia wysokości rat kredytu. Każdego miesiąca można otrzymać zwrot do 5% spłaty raty i to przez cały czas spłacania zobowiązania. Można pożyczyć do 120 tys zł.

 

Bank Pocztowy

 

W placówkach Poczty szybko i przy minimum formalności również można skonsolidować pożyczki. Czy jest to najlepszy kredyt konsolidacyjny na rynku? Oprocentowanie od 8,88%, prowizja również od 8,88%. Bank Pocztowy oferuje możliwość rozłożenia zobowiązania nawet na 10 lat. Maksymalna kwota pożyczki to 150 tys.

 

Co zabrać do banku, gdy staramy się o kredyt konsolidacyjny?

 

W większości ofert banków można przeczytać, iż formalności załatwiane są w jeden dzień. By jednak otrzymać pożyczkę konsolidacyjną na konto należy pamiętać o zabraniu ze sobą kompletu dokumentów. Dowód osobisty plus dobrze jest mieć ze sobą jeszcze jeden dokument ze zdjęciem, warto zabrać rachunek za media wystawiony na swoje nazwisko, niezbędne będzie potwierdzenie dochodu, w postaci zaświadczenia od pracodawcy, umów, decyzji w przypadku renty czy emerytury. Niezbędne będą umowy związane z kredytami, które chcemy skonsolidować. Taki pakiet dokumentów powinien wystarczyć, by otrzymać pożyczkę konsolidacyjną na konto jeszcze tego samego dnia.

Nie można jednoznacznie stwierdzić, że najlepszy kredyt konsolidacyjny dostaniemy w konkretnym banku. Wszystko zależy od naszych potrzeb.

 

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa w Uniwersytecie Warszawskim. Od wielu lat związany z branżą finansową i dziennikarską. Doświadczenia zawodowe i umiejętności przez kilka lat zdobywał pracując w Warszawie. Prywatnie interesuje się sportem, tańcem i pisaniem tekstów.
Ranking

Ranking najlepszych chwilówek bez bik - 2023

1

Pożyczka od 1000 PLN do 80000 PLN

Promocyjne niskie RRSO 11,45%

Dla osób w wieku od 18 do 70 lat

Na okres od 12 do 120 rat

2

Pożyczka od 100 PLN do 5000 PLN

Pierwsza pożyczka do 5000zł za darmo

Dla osób w wieku od 18 do 70 lat

Na okres od 15 do 61 dni

3

Od 150 pln do 4 000 pln

W 15 minut na Twoim koncie

Pierwsza pożyczka do 1000zł za darmo

Opłata rejestracyjna 1 zł

4

Pożyczka od 100 PLN do 8000 PLN

Pierwsza pożyczka do 1000zł za darmo

Dla osób w wieku od 20 do 72 lat

Na okres 1 lub 31 dni

5

Pożyczka od 300 PLN do 4000 PLN

Pierwsza pożyczka do 1500zł za darmo

Dla osób w wieku od 18 do 70 lat

Na okres od 30 do 61 dni

Skomentuj artykuł

Twoję Imię:
Komentarz:
Captcha

Dodane komentarze

Kuster

0

Kuster Data dodania: 04-01-2017 11:21 najlepszy kredyt konsolidacyjny dla wiekszosci osób, któe sie o kredyt konsolidacyjny ubiegająto ten, który otrzymają, zazwyczaj wnioskujący o taki kredyt sa w takiej sytuacji, ze ciesza sie ze w ogole jakis dostana
Ramka

0

Ramka Data dodania: 26-10-2016 11:48 dostałam konsolidację w ING Banku Śląskim, jak później sobie porónywałam z tymi obecnymi ofertami to nadal widze ze dostalam dobra oferte, a bylo to juz jakis czas temu
Diho

0

Diho Data dodania: 09-09-2016 16:52 ja konsolidację dostałem w BZWBK, zaskoczyli mnie bardzo, kompetentny pracownik przeprowadził mnie szybko i sprawnie przez wszystkie formalności, w kilka dni miałem pożyczkę
watpie

0

watpie Data dodania: 16-06-2016 13:23 Panie Adamie, szczerze mówiąc wątpię. Chyba, że z zabezpieczeniem lub poręczycielem. Radzę poszukać prywatnego inwestora np poprzez pożyczki społecznościowe.
Adam

0

Adam Data dodania: 13-06-2016 19:32 mam komornika i słabe bazy, jestem urzędnikiem, od 10 lat na umowę o pracę + premie, czy istnieje miejsce , w którym dostałbym kredyt na konsolidacje i spłatę komornika?
Francuzik

0

Francuzik Data dodania: 30-05-2016 16:33 dostałem 100tys w konsolidacji w Credit Agricole, mam umowe na stałe, miałem słąby BIK ale doradca finansowy zrobił jakieś cuda na kiju i dostałem :)
Fanbak

0

Fanbak Data dodania: 19-05-2016 18:17 byłem, teraz czekam na decyzje, zobaczymy co z tego wyjdzie
Este

0

Este Data dodania: 16-05-2016 14:15 Fanbak, spróbuj w Banku Pocztowym, jak masz umowe o prace na czas nieokreslony to powinienes dostac
Tatar

0

Tatar Data dodania: 16-05-2016 13:49 Fanbak, to zalezy od dochodów, ale możliwe że będziesz potrzebować zabezpieczenia lub współkredytobiorcy. Mimo wszystko warto próbować
Fanbak

0

Fanbak Data dodania: 11-05-2016 14:11 czy z zaległościami w BIK mam szanse na kredyt konsolidacyjny w jakimś banku?
Mewa

0

Mewa Data dodania: 10-05-2016 19:58 ja dostałam konsolidacje w banku pocztowym i jestem pozytywnie zaskoczona, wszystko sprawnie i na dobrych warunkach, w tydzien mialam juz pieniadze. zaskoczenie tym wieksze ze wczesniej poczta nie kojarzyła mi się z niczym dobrym, a tutaj pełen profesjonalizm
Ponti

0

Ponti Data dodania: 10-05-2016 19:13 Tonny, a powiedz jeśli to nie tajemnica, jakie zarobki macie z żoną i jaki mieliscie BIK? pytam, bo tez sie zastanawiam nad kredytem konsolidacyjnym w Eurobanku właśnie
Tonny

0

Tonny Data dodania: 09-05-2016 17:40 dostałem kredyt konsolidacyjny w Euro Banku, ubiegaliśmy się o niego razem z żoną i faktycznie, czekaliśmy tylko dwa dni, nie dość że teraz mamy mniejszą ratę to udało nam się jeszcze pozyskać dodatkową gotówkę, naprawdę polecam!
Eh

0

Eh Data dodania: 09-05-2016 16:13 szkoda tylko ze tylko wybrani tak mają...
aleks

0

aleks Data dodania: 08-05-2016 19:29 heheh, takim to dobrze!
Kryspin

0

Kryspin Data dodania: 07-05-2016 15:24 Ja dostałem w jeden dzień, ale mam 45 lat i jestem na mundurowej emeryturze. Z banku nigdy nie wychodzę bez gotówki.
Nalo

0

Nalo Data dodania: 07-05-2016 08:33 czesto jest też tak, że nie wybiera się najlepszy kredyt konsolidacyjny tylko taki, którego człowiekowi udzielą :)
Olek

0

Olek Data dodania: 06-05-2016 18:20 wiadomo że wszyscy zawsze sie reklamują że od ręki, bez zaświadczeń, decyzja w jeden dzień, żeby przyciągnąć klientów, a potem wychodzi co wychodzi. Kredyt konsolidacyjny nie jest żadnym wyjątkiem
Kicks

0

Kicks Data dodania: 06-05-2016 17:31 Te formalności załatwiane w jeden dzień to pic na wodę i bujda na resorach najczęściej. Nieważne czy to kredyt konsolidacyjny, czy kredyt hipoteczny czy jaki. Zwykle w domyśle jest powiedziane, że formalnosci i decyzja w jeden dzien w konkretnie okreslonych warunkach. Ja np. czekałem dwa tygodnie, ale dostać dostałem, swój własny tani kredyt konsolidacyjny w Alior Banku ;-)
Proktor

0

Proktor Data dodania: 06-05-2016 16:43 A ja polecam zrobić tak jak Jowita i pójść do doradcy finansowego. Może będzie to nas kosztować, ale taki doradca finansowy pomoże nam wybrać najlepszy kredyt konsolidacyjny w naszej sytuacji finansowej.
Żółty

0

Żółty Data dodania: 05-05-2016 20:03 Ja też w PKO brałem konsolidacyjny. Jakoś super tanio nie było, ale są elastyczni i wysoko oceniają zdolność.
JJ

0

JJ Data dodania: 05-05-2016 18:17 A jakie oprocentowanie prowizja?
Jowita

0

Jowita Data dodania: 05-05-2016 15:55 Ja konsolidowałam 3 karty kredytowe, limit w koncie i kredyt gotówkowy w sumie na kwotę 180 tyś. W Mbanku chciałam ale nie udało się bo miałam za małą zdolność kredytową według Mbanku. Postarałam się o dobrego doradce co mnie skierował do BNP Paribas i tam się udało. W 3 dni miałam konsolidację zrobiona i jeszcze 12000 gotówki do ręki dostałam. Polecam konsolidacyjny kredyt w BNP Paribas jest najlepszy.
Włodijow

0

Włodijow Data dodania: 04-05-2016 18:18 Brałem w PKO, niestety formalności to nie jest jeden dzień. Może przy gotówkowym tak, ale pod zastaw trwało to ponad miesiąc czasu.
align center Podobne artykuły, które mogą Cię zaciekawić
Ta strona korzysta z plików cookies, co umożliwia rozpoznawanie danego użytkownika przez serwer. Umożliwia to wygenerowanie strony www, opierając się głównie na jego preferencjach. Szczegóły zawarte są w zakładce: Polityka Prywatności. Korzystając, zgadzasz się na warunki tam zawarte.