Jesteś w potrzebie, szukasz szybkiej gotówki?

strona główna > blog pożyczkowy > Przydatne artykuły > Nowa karta prepaid od vivusa
Facebook

Data dodania: , Ocena: 5, Głosów: 21

Nowa karta prepaid od vivusa

 

Karta Vivus PrePaid

 

Od połowy zeszłego roku pojawiają się informacje, iż dwie największe firmy pożyczkowe w Polsce, Vivus oraz Provident, zamierzają rozszerzyć swoją ofertę o nowe produkty i będą to pożyczki, ale w całkiem nowym wydaniu. Vivus wszedł na polski rynek z przemyślaną strategią marketingową i wszechobecną reklamą. Marka jest tak samo dobrze rozpoznawalna jak Provident, który swoje pożyczki na dowód oferuje od lat. Jakiś czas temu pisałam o pożyczkomatach, które pojawiły się w centrach handlowych w kilku dużych miastach, a w nich pożyczki na już od Vivus, wystarczy posiadać dowód osobisty. Obecnie w przygotowaniu oferta kart PrePaid od Vivus.

 

Na rynku pożyczek internetowych osiągnęli wszystko

 

Pożyczka na dowód przez internet od Vivus cieszy się dużą popularnością. Firma ma swoich stałych klientów i wciąż przybywa jej nowych. Ma najlepszą ofertę darmowych pożyczek, nie pobiera drakońskich opłat przy przedłużaniu terminu spłaty i cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami wśród klientów. Naturalnym etapem jest poszukiwanie nowych obszarów rozwoju, rozszerzenie oferty, dotarcie do nowych klientów, którzy praktykują inne sposoby pożyczania. Wiele osób chętnie zaciągnęłoby szybką pożyczkę bez zaświadczeń jednak problemem jest poruszanie w sieci, dla nich też skierowane mają być karty PrePaid. Co istotne pożyczkę na dowód z kartą przedpłaconą będą mogły otrzymać osoby, które nie mają rachunku w banku. Nie wszyscy dysponują kontem osobistym, pobierając wynagrodzenie do ręki i nie czują potrzeby otwierania rachunku w banku. Dzięki karcie przedpłaconej będą mogli skorzystać z pożyczki bez zaświadczeń na dowód. W chwili obecnej jest to niemożliwe, by otrzymać pożyczkę od Vivus czy innej firmy pozabankowej, konieczne jest posiadanie konta w banku. Zyska na tym Vivus i klient, który chce wziąć pożyczkę, ale nie ma konta!

 

Jak to wygląda na świecie?

 

Karty przedpłacone pożyczką to żadna nowość, Provident tego typu rozwiązania wprowadził już w innych krajach, między innymi w Meksyku. Stąd pojawiają się informacje o wprowadzeni kart przedpłaconych od Providenta również w Polsce. W innych krajach ta forma korzystania z pożyczek pozabankowych szybko się przyjęła, a Polska to duży i otwarty na tego typu produkty rynek. Dlatego tez obok Providenta na tym polu aktywnie zaczął działać Vivus.

 

Stali klienci dostali bonus z kartą PrePaid

 

W okresie wakacyjnym Vivus nagrodził stałych klientów. By otrzymać kartę PrePaid od Vivus, wystarczyło w okresie od lipca do sierpnia, złożyć wniosek o kolejną pożyczkę, przejść pozytywną weryfikację i odpowiedzieć na jedno pytanie. W ramach nagrody Vivus rozdawał swoim klientom karty PrePaid zasilone kwotą 60 zł. Gotówkę można było wydać w dowolny sposób.

 

Kiedy będą karty PrePaid dla każdego?

 

Niestety to nie jest jeszcze sprecyzowane. Z informacji uzyskanych od konsultanta, można się dowiedzieć, iż karty są wprowadzane do oferty, nie ma jednak konkretnej daty. Informacja o możliwości zaciągnięcia pożyczki na kartę PrePaid pojawi się na stronie. Póki co znaleźć można jedynie ogólne informacje na temat płatności kartą od Vivus.

 

Karta przedpłacona- na jakich zasadach działa?

 

Aby można było korzystać z karty przedpłaconej konieczne jest jej zasilenie. Najpierw gotówka trafia na konto, a później dokuje się płatności. Korzystanie z karty przedpłaconej nie wymaga otworzenia rachunku w banku. Otwierany jest rachunek techniczny, który służy wyłącznie do rozliczania płatności kartą. Karta od Vivus zasilana będzie pożyczką, a gdy środki na koncie się skończą, będzie opcja zasilenia jej po raz kolejny. Szczegóły spłaty nie są jeszcze znane.

 

Gdzie można skorzystać z karty?

 

Wszędzie, gdzie jest opcja płatności kartą, zarówno w Polsce jak i zagranicą. Kartą PrePaid można płacić za zakupy w sklepach, punktach usługowych, a także za zakupy w internecie. Ponadto gotówkę z karty można również pobrać z bankomatu- to duża zaleta karty PrePaid, którą zamierza wprowadzić Vivus. Wiele osób woli kontrolować swoje wydatki i płacić tradycyjnie gotówką. Nie ma problemu, wystarczy podejść do bankomatu i pobrać pieniądze. Ta opcja z pewnością spodoba się wszystkim, którzy zamiast kart w portfelu wolą gotówkę.

 

Karta PrePaid od Vivus jak tradycyjna karta

 

Wygląda jak zwyczajna karta płatnicza. Vivus wszedł we współpracę z mBankiem i to dzięki temu lojalni klienci otrzymali karty przedpłacone w prezencie, a w przyszłości z oferty będą mogli skorzystać nowi.

 

Co będzie darmowe, a co odpłatne?

 

W jaki sposób sprawdzić saldo środków na karcie? Można będzie to zrobić bezpłatnie przez stronę internetową. Nie tylko sprawdzisz stan konta, ale również 20 ostatnich operacji. Inna opcją jest sprawdzenie salda w bankomacie, jednak będzie to kosztowało 1,5 zł. Za płatności bezgotówkowe nie zapłacimy ani grosza. Koszty trzeba będzie ponieść, gdy będziemy chcieli mieć gotówkę. Wypłata z bankomatu to 5 zł, a w kasie banku 3%, z zastrzeżeniem, że nie może być to mniej niż 7 zł.

 

Rabaty na zakupy i usługi

 

Karta PrePaid od Vivus to także tańsze zakupy i rabaty. Można z nich skorzystać pod warunkiem, że przed dokonaniem płatności poinformujemy sprzedawcę o chęci płatności kartą mBank. Zniżki na ubrania, restauracje, rozrywkę (kina, kręgielnie) kursy (tańca), wyposażenie domu, kosmetyki, wydatki związane z samochodem i wiele więcej można otrzymać z kartą przedpłaconą od Vivus. Szczegółowe informacje o rabatach, dostępne na stronie mBanku.

 

Wygodne rozwiązanie

 

Karty goszczą w portfelach Polaków od lat, coraz więcej osób docenia zalety transakcji bezgotówkowych. Z pewnością liczba ta będzie się zwiększać, bo jest to znacznie wygodniejsze niż płatność gotówką. Pożyczka na karcie PrePaid będzie w Polsce nowością, ale Vivus lubi zaskakiwać, wyprzedzać konkurencję, stawia na innowacyjne rozwiązania, które docierają do szerszych grup społecznych, zwiększając grono zadowolonych klientów.

Na rynku pożyczek pozabankowych jest cała rzesza klientów, którzy już wykazują zainteresowanie produktem, więc będzie to z pewnością popularne rozwiązanie przejściowych problemów finansowych.

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa w Uniwersytecie Warszawskim. Od wielu lat związany z branżą finansową i dziennikarską. Doświadczenia zawodowe i umiejętności przez kilka lat zdobywał pracując w Warszawie. Prywatnie interesuje się sportem, tańcem i pisaniem tekstów.
Ranking

Ranking najlepszych chwilówek bez bik - 2023

1

Pożyczka od 1000 PLN do 80000 PLN

Promocyjne niskie RRSO 11,45%

Dla osób w wieku od 18 do 70 lat

Na okres od 12 do 120 rat

2

Pożyczka od 100 PLN do 5000 PLN

Pierwsza pożyczka do 5000zł za darmo

Dla osób w wieku od 18 do 70 lat

Na okres od 15 do 61 dni

3

Od 150 pln do 4 000 pln

W 15 minut na Twoim koncie

Pierwsza pożyczka do 1000zł za darmo

Opłata rejestracyjna 1 zł

4

Pożyczka od 100 PLN do 8000 PLN

Pierwsza pożyczka do 1000zł za darmo

Dla osób w wieku od 20 do 72 lat

Na okres 1 lub 31 dni

5

Pożyczka od 300 PLN do 4000 PLN

Pierwsza pożyczka do 1500zł za darmo

Dla osób w wieku od 18 do 70 lat

Na okres od 30 do 61 dni

Skomentuj artykuł

Twoję Imię:
Komentarz:
Captcha

Dodane komentarze

Asio

0

Asio Data dodania: 03-01-2017 09:59 Bardzo by mi sie przydała taka karta prepaid od vivusa i chciałam taka zdobyc z racji, że jestem stałą klientką vivusa, ale niestety żadnych informacji nie mogłam znaleźć na ten temat, chyba rzeczywiście sie wycofali z tego pomysłu, a szkoda.
Pesteczka

0

Pesteczka Data dodania: 18-10-2016 13:39 chyba nie za bardzo im wypalił ten pomysł bo nie słyszałam o tym w ogóle, jedynie ten artykuł a troche czasu minęło od publikacji
Widmak

0

Widmak Data dodania: 23-05-2016 10:49 i co, korzystał ktoś z takiej karty? próbowałem znaleźć jakieś informacje na ten temat, ale niezbyt mi to wyszło, chyba Vivus zaniechał tego pomysłu
Isek

0

Isek Data dodania: 29-10-2015 16:59 W zasadzie to nie wiadomo, kiedy karta będzie dostępna?
Lnia

0

Lnia Data dodania: 27-10-2015 18:14 hehe to nie musisz korzystać akurat z tej promocji. Ap ropo karty, którą chce wydać Vivus, znajoma własnie dostała tą na 60 zł w sierpniu. Karta zwyczajna, pieniążki szybko się rozchodzą:)
Lulek

0

Lulek Data dodania: 27-10-2015 13:58 Nie wiem czy to promocja, jak buty kosztują 400 zł, a ja mam 5% rabatu;0
juzka

0

juzka Data dodania: 26-10-2015 19:26 Wejdź na stronę banku, znajdziesz wszystkie info!
juzka

0

juzka Data dodania: 26-10-2015 19:26 Wejdź na stronę banku, znajdziesz wszystkie info!
Lulek

0

Lulek Data dodania: 26-10-2015 17:16 Jagódka, a jak się z tego korzysta? To wystarczy mieć tą zwykłą kartę płatniczą?
Jagódka

0

Jagódka Data dodania: 25-10-2015 18:13 Każdy kto ma kartę z mBanku może korzystać z rabatów. Mam, ale jakoś nigdy jeszcze nie skorzystałam.
AS

0

AS Data dodania: 25-10-2015 15:56 Ciekawe jak z tym Providentem. W zeszłym roku czytałem w gazecie, że rzeczywiście chcą wprowadzić kartę. Czyżby ich Vivus wyprzedził?
Anton

0

Anton Data dodania: 24-10-2015 18:17 Zgadzam się z Tobą karta świetnie 'uzależnia' klienta od firmy. Póki na tym zyskujesz to jest ok;)
Xyz

0

Xyz Data dodania: 24-10-2015 15:59 Myślę, że karta się przyjmie. Warto zauważyć, że karta to też sposób, na to by zatrzymać klienta na dłużej. Jeśli możesz szybko doładować posiadaną kartę, to po co tracić czas na szukanie innej pożyczki?!
Sobik

0

Sobik Data dodania: 23-10-2015 18:31 Ciekawe jak to wygląda w praktyce, może ktoś dostał taką kartę;p
Majo

0

Majo Data dodania: 23-10-2015 17:16 Karta pewnie pocztą będzie wysyłana, może z umową...
Ricko

0

Ricko Data dodania: 22-10-2015 19:23 Wydaje mi się, że tyle co teraz, ale ciekawe czy dadzą pierwszą darmową. I skoro nie przez internet formalności, to jak?
Stefek

0

Stefek Data dodania: 22-10-2015 17:52 Ciekawe ile będzie można pożyczyć;)
align center Podobne artykuły, które mogą Cię zaciekawić
Ta strona korzysta z plików cookies, co umożliwia rozpoznawanie danego użytkownika przez serwer. Umożliwia to wygenerowanie strony www, opierając się głównie na jego preferencjach. Szczegóły zawarte są w zakładce: Polityka Prywatności. Korzystając, zgadzasz się na warunki tam zawarte.