O serwisie TePozyczki.pl

Projekt powstał w 2013 roku z myślą o utworzeniu najlepszej porównywarki ofert pożyczek ratalnych i chwilówek na rynku.

Na stronie zestawione są najlepiej oceniane oferty firm pozabankowych tj. chwilówki, pożyczki ratalne, kredyty.

Przedstawione są najnowsze informacje o ofertach i najnowszych rankingach. Publikowane są poradniki pożyczkowe w tym wszelkie porady jak uniknąć zagrożeń podczas zaciągania takich pożyczek.

Serwis porównuje tylko wartościowe oferty produktów finansowych w tym chwilówek i pożyczek ratalnych. Wszelkie opisy ofert są bardzo szczególnie analizowane tak żeby każdy użytkownik mógł zapoznać się z każdym szczegółem oferty.

Staramy się aby każdy z prezentowanych rankingów był aktualny i rzetelny. Przedstawiamy najnowsze informacje i artykuły z branży finansowej.

Dzięki Tepozyczki.pl dowiesz się gdzie uzyskać najlepszą ofertę pożyczki dostosowaną do indywidualnych potrzeb.

Nad jakością informacji pracuje profesjonalny zespół ekspertów. Codziennie wyszukuje cenne dane, aby uchronić użytkowników przed nieodpowiednimi decyzjami.

Tepozyczki to zbiór doskonałej wiedzy na temat pożyczek i kredytów. Dokładnie weryfikujemy branżę finansową, dostarczając oferty dopasowane do potrzeb odbiorców.

Nasi autorzy:

Benedykt Nowak
Absolwent Wydziału Dziennikarstwa w Uniwersytecie Warszawskim. Od wielu lat związany z branżą finansową i dziennikarską. Doświadczenia zawodowe i umiejętności przez kilka lat zdobywał pracując w Warszawie. Prywatnie interesuje się sportem, tańcem i pisaniem tekstów.
Natalia Galus
Ta strona korzysta z plików cookies, co umożliwia rozpoznawanie danego użytkownika przez serwer. Umożliwia to wygenerowanie strony www, opierając się głównie na jego preferencjach. Szczegóły zawarte są w zakładce: Polityka Prywatności. Korzystając, zgadzasz się na warunki tam zawarte.