Ranking

Pożyczki bez bik - ranking 2023

1

Od 100 pln do 3000 pln

Pierwsza pożyczka za darmo!

Bez ukrytych kosztów

2

Od 1500 PLN do 7500 PLN

Dla osób w wieku od 20 do 75 lat

Na okres od 3 do 24 miesięcy

3

Od 50 pln do 10 000 pln

Opłata rejestracyjna 10 groszy

24 miesiące

4

Od 500 pln do 7 000 pln

W 15 minut na Twoim koncie

Nawet na 12 miesięcy

5

Od 300 pln do 7 000 pln

Nawet na 90 tygodni

Brak opłat rejestracyjnych

6

Od 1 000 pln do 25 000 pln

szybka decyzja

Nawet na 48 miesięcy

7

Od 100 pln do 10 000 pln

Nawet na 36 miesięcy

Wypłata w 1 godzinę

Jeśli poszukujesz sposobu na sfinansowanie ważnych wydatków, na które brakuje Ci obecnie środków, znajdujesz się we właściwym miejscu. W naszym serwisie łatwo i szybko zaciągniesz online pożyczkę pozabankową bez BIKu na dowód, uzyskując dostęp do potrzebnych Ci pieniędzy. Są one skierowane również do osób ze złą historią zadłużenia i z trudnościami w spłacie zobowiązań w przeszłości, które nie mają szans na otrzymanie kredytu ani pożyczki w żadnym banku i w większości firm parabankowych. Na czym dokładnie polegają te oferty i kiedy warto z nich skorzystać?

BIK – co to jest, na czym polega

Zacznijmy od tego, czym jest BIK. Otóż tym mianem określa się instytucje finansowe, które zajmują się gromadzeniem, przetwarzaniem i udostępnianiem danych dotyczących zadłużenia Polaków. W ich bazach znajduje się historia zadłużenia każdego, kto kiedykolwiek zaciągnął zobowiązanie w banku czy firmie pozabankowej. Można ją sprawdzić po uiszczeniu określonej opłaty, z czego korzystają pożyczkodawcy chcący przeanalizować wiarygodność finansową swoich potencjalnych klientów. Funkcję BIKu pełni obecnie w Polsce kilka podmiotów, a mianowicie:

  • Bisnode Międzynarodowe Biuro Informacji Gospodarczej,
  • BIG InfoMonitor,
  • Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej,
  • Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej,
  • ERIF Biuro Informacji Gospodarczej,
  • Krajowa Informacja Długów Telekomunikacyjnych Biuro Informacji Gospodarczej.

Aby móc uzyskać status BIK, każda instytucja musi spełnić określone wymagania formalno-prawne dotyczące m.in. formy prowadzonej działalności czy wysokości kapitału zakładowego. Dostęp do wpisów na temat historii kredytowej wybranych osób i firm może sprawdzić każdy, a zadłużenie widniejące w BIKu jest jednym z najważniejszych czynników uwzględnianych zarówno przez banki, jak i firmy pożyczkowe w celu weryfikacji sytuacji finansowej klienta.

Szybkie pożyczki bez BIK online – tylko na dowód

Czy jednak możliwa jest szybka pożyczka pozabankowa online na raty bez sprawdzania przebiegu historii spłacanych zobowiązań? Mimo że większość ofert obejmuje pełną weryfikację w BIK, to w naszym rankingu znajdziesz także produkty, w przypadku których nawet osoby ze złą przeszłością kredytową i przeterminowanym zadłużeniem na koncie mogą z powodzeniem starać się o dodatkowe środki.

Warto mieć świadomość, że niektóre podmioty oferujące pożyczki na raty na dowód bez BIKu mimo to sprawdzają klientów w bazach kredytobiorców. Skąd ten paradoks? Otóż polega on na tym, że choć firma weryfikuje historię zadłużenia potencjalnego klienta, to nie stanowi ona decydującego czynnika wpływającego na akceptację lub odrzucenie wniosku o udzielenie gotówki. Jeśli masz na koncie niespłacone zobowiązania w dużej wysokości, szukaj raczej oferty całkowicie bez BIKu, w ramach których firma nie sprawdza żadnej z baz. Również takie szybkie pożyczki pozabankowe na dowód znajdziesz w naszym rankingu online.

Pozabankowe pożyczki online bez BIK – szybko i wygodnie

Formalności wymagane przy tego rodzaju ofertach są ograniczone do minimum i obejmują głównie weryfikację tożsamości – nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń ani oświadczeń o źródle bądź wysokości uzyskiwanych dochodów. Dzięki temu czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku skraca się do minimum i już w ciągu zaledwie kilkunastu minut można oczekiwać przelewu środków. Pamiętaj jednak, że mimo iż pożyczka pozabankowa bez BIK na raty wychodzi naprzeciw potrzebom klientów z negatywną historią kredytową, to jest z reguły droższa niż standardowe oferty, w przypadku których przebieg zadłużenia podlega analizie.

Produkty zgromadzone w naszym rankingu online opiewają na różne kwoty. W zależności od parametrów firmy proponują od kilku do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jeśli chodzi o termin spłaty, z reguły wynosi on maksymalnie rok lub dwa lata. Wybierając szybkie pożyczki online na dowód i bez BIKu, sprawdź także koszty, o których najlepiej informuje wskaźnik RRSO, ponieważ uwzględnia on wszystkie opłaty, jakimi objęty jest dany produkt.

Ta strona korzysta z plików cookies, co umożliwia rozpoznawanie danego użytkownika przez serwer. Umożliwia to wygenerowanie strony www, opierając się głównie na jego preferencjach. Szczegóły zawarte są w zakładce: Polityka Prywatności. Korzystając, zgadzasz się na warunki tam zawarte.