Ile pieniędzy chcesz pożyczyć?

  • 1 000
  • 60 000
  • 120 000
  • 180 000
  • 240 000
  • 300 000

Na ile rat?

  • 10
  • 60
  • 120

Twoje Dane

strona główna > blog pożyczkowy > Przydatne artykuły > Pożyczki bez sprawdzania zatrudnienia- gdzie dostanę pożyczkę bez umowy o pracę?

Ocena: 5, Głosów: 21, Data dodania: 03-01-2016/10:02

Pożyczki bez sprawdzania zatrudnienia- gdzie dostanę pożyczkę bez umowy o pracę?

Reklama


 

Pożyczki bez sprawdzania zatrudnienia- gdzie dostanę pożyczkę bez umowy o pracę?

 

Ze stałym zatrudnieniem bywa obecnie bardzo różnie. To, że dziś mamy umowę o prace na czas nieokreślony, niestety nie oznacza, że za parę dni nie będziemy na bezrobociu czy z umową zlecenie bądź o dzieło. Pracodawcy oszczędzają na czym mogą i chętnie zmieniają umowę o pracę na inną formę współpracy. Wiele osób bez etatu myśli, że nie ma szans na pożyczkę i gdy pojawiają się problemy finansowe najczęściej pukają do rodziny. Nie zawsze jest to dobre rozwiązanie. Opcją są pożyczki bez sprawdzania zatrudnienia, łatwo dostępne dla każdego. Należy jednak pamiętać, iż konieczny jest zdrowy rozsądek przy pożyczaniu przez internet. Czym się kierować i gdzie pożyczymy bez zaświadczenia o etacie? O tym dziś słów kilka.

 

Pożyczka od prywatnego inwestora?

 

W sieci nie brakuje ogłoszeń od osób prywatnych, które oferują szybkie pożyczki przez internet bez sprawdzania dochodu i pracodawcy. Niestety oferty tego typu nie zawsze są uczciwe. Niektórzy wymagają przedpłat, po czym kontakt się urywa i inwestor nagle znika. Mail i telefon nie odpowiadają. Fora internetowe pełne są wpisów osób, które skusiły pożyczki bez sprawdzania zatrudnienia, oferowane przez osoby prywatne. Zaliczka i inwestor przepadli. W przypadku pożyczek oferowanych przez osoby prywatne w sieci, szczególnie gdy wymagają przedpłat, nie możemy ich sprawdzić, a do tego mają atrakcyjne warunki, trzeba być bardzo uważnym.

 

Pożyczki pozabankowe

 

Nie mając stałego źródła dochodu, na tradycyjny kredyt nie mamy szans. Rozwiązaniem są szybkie pożyczki przez internet, oferowane na krótszy i dłuższy okres. Pożyczki bez sprawdzania zatrudnienia oferowane przez firmy pozabankowe w większości nie wymagają przedstawienia zaświadczenia o zatrudnieniu. Nie musisz podawać danych do pracodawcy. A jedynie we wniosku zaznacza się źródło dochodu, czy jest to umowa o pracę, zlecenie, dzieło, renta, emerytura itd. Dobry wybór, gdy potrzebujesz gotówki szybko i nie chcesz bądź nie możesz udokumentować swoich dochodów.

 

Pożyczki bez sprawdzania zatrudnienia- na jak długo?

 

Podobnie jak kredyt gotówkowy w banku, tak i pożyczkę pozabankową można rozłożyć nawet na kilka lat. Co więcej, firmy prywatne idąc podobną drogą do banków, oferują elastyczne możliwości spłaty. Jest coś na wzór wakacji kredytowych, możliwość przesunięcia terminu spłaty czy wykupienie ubezpieczenia na wypadek utraty pracy, choroby, śmierci. Pożyczki bez sprawdzania zatrudnienia udzielane przez instytucje pozabankowe możesz rozłożyć na dogodną ilość rat, co nie obciąża budżetu. Większość firm nie współpracuje z BIK, więc odpada również problem, gdy w przyszłości zainteresuje Cię kredyt bankowy. Pożyczka, którą spłacasz nie będzie tam widniała, a tym samym nie będzie obciążała Twojej zdolności kredytowej.

 

Koszty pożyczek pozabankowych

 

Podobnie jak w przypadku ofert bankowych koszty są bardzo zróżnicowane. Znajdziemy tanie oferty, równie atrakcyjne jak w banku, a są i pożyczki bez sprawdzania zatrudnienia, które niestety kosztują niemało. W przypadku pożyczek ratalnych na okres 12 miesięcy bądź dłużej najbardziej miarodajnym wskaźnikiem jest RRSO. Pozwala on na obiektywne porównanie różnych ofert, gdyż w jego skład wchodzą wszystkie koszty pożyczki. Pomocne bywają rankingi, które ujmują różne pożyczki bez sprawdzania zatrudnienia w jednej tabeli, zazwyczaj ułożone od najlepszej obecnie oferty.

 

Social lending wymagają podania zatrudnienia?

 

Pożyczki społecznościowe wciąż w Polsce są mało popularne w porównaniu np. z Wielką Brytanią. By uzyskać kredyt na platformie łączącej zainteresowanych pożyczką z inwestorami, musimy podać wiele informacji na swój temat, w tym rodzaj wykonywanej pracy i najlepiej miejsce zatrudnienia. To zwiększa szansę na pożyczkę, bo inwestor ponosi mniejsze ryzyko, wiedząc że np. zainteresowany kredytem pracuje w oparciu o umowę o pracę w stabilnej firmie.

Pożyczki bez sprawdzania zatrudnienia są łatwo dostępne, musimy jednak pamiętać, że nadmierne zadłużenie to prosta droga do poważnych problemów finansowych.

 

 

Reklama

Skomentuj artykuł

Twoję Imię:
Komentarz:
Captcha

Dodane komentarze

0

Aster Data dodania: 03-01-2017 11:13 Jak jesteśmy w stanie udokumentować np. poprzez wyciąg z konta, że mamy stałe wpływy to pół biedy i na pewno znajdą się jakieś chwilówki bez sprawdzania zatrudnienia i pożyczki bez zaświadczeń, które nam pożyczą kasę.

0

Jumen Data dodania: 21-10-2016 13:47 pracując na czarno na oświadczenie dostałem pożyczkę w profi credit, generalnie trzeba rozmawiać z ludźmi i dać do zrozumienia, że pracujemy tyle że na czarno, sa tez szybkie chwilowki na oswiadczenie

1

sebek Data dodania: 17-08-2016 15:00 ostatnio brałem po raz pierwszy pożyczkę w providencie i dali mi tyle ile chciałem pomimo tego że pracuje na czarno

0

Błażej Data dodania: 23-06-2016 19:58 dostałem pożyczkę bez sprawdzania zatrudnienia na lendico, tego samego dnia znalazłem i dostałem pieniądze, nie wiedziałem że to tak szybko pójdzie

0

Zakka Data dodania: 24-05-2016 11:36 W profi credit dostałem 4000zł na oświadczenie o zarobkach, nikt nie wypytywał o moje miejsce pracy, ani nie chciał nigdzie dzwonić

0

Tester Data dodania: 18-05-2016 16:11 Francesca, to od tego są umowy, żeby ustalić warunki i nie ma rady by ktoś nas oszukał

0

Pepe Data dodania: 06-04-2016 13:59 w większoći banków zawsze chcą dane pracodawcy i jak nie mam jak udokumentować zatrudnienia to jest ciężko o kredyt. pożyczki bez pokazywania zaświadczenia o zatrudnieniu można uzykać w firmach pozabankowych

0

Bober Data dodania: 05-01-2016 16:40 Nie więcej jak 20 tys.

0

Finas Data dodania: 04-01-2016 21:15 Z tego co wiem to ok 25 tys.

1

Mlody Data dodania: 03-01-2016 22:11 Jaką kwotę pożyczki bez sprawdzania zatrudnienia można dostać przez internet. Pytam orientacyjnie, bo zastanawiam się między kredytem a pożyczką.

0

Francesca Data dodania: 03-01-2016 21:50 Odradzam pożyczanie od prywatnych inwestorów, którzy się ogłaszają w sieci. Znajoma się skusiła i nie wyszła na tym za dobrze!
align center Podobne artykuły, które mogą Cię zaciekawić
Ta strona korzysta z plików cookies, co umożliwia rozpoznawanie danego użytkownika przez serwer. Umożliwia to wygenerowanie strony www, opierając się głównie na jego preferencjach. Szczegóły zawarte są w zakładce: Polityka Prywatności. Korzystając, zgadzasz się na warunki tam zawarte.