Ranking

Pożyczki bez zaświadczeń - ranking 2023

1

Od 500 pln do 7 000 pln

W 15 minut na Twoim koncie

Nawet na 12 miesięcy

2

Od 50 pln do 10 000 pln

Opłata rejestracyjna 10 groszy

24 miesiące

3

Od 300 pln do 7 000 pln

Nawet na 90 tygodni

Brak opłat rejestracyjnych

4

Od 100 pln do 3000 pln

Pierwsza pożyczka za darmo!

Bez ukrytych kosztów

5

Od 1500 PLN do 7500 PLN

Dla osób w wieku od 20 do 75 lat

Na okres od 3 do 24 miesięcy

6

Od 1 000 pln do 25 000 pln

szybka decyzja

Nawet na 48 miesięcy

7

Od 100 pln do 10 000 pln

Nawet na 36 miesięcy

Wypłata w 1 godzinę

Gdy w Twoim budżecie pojawia się dziura i konieczne staje się jej zasypanie, rozwiązaniem może być szybka pożyczka gotówkowa na raty przez internet bez zaświadczeń o dochodach. To produkt dostępny wyłącznie na dowód, niekiedy również bez BIK, który warto polecić każdemu, kto poszukuje dodatkowego źródła gotówki przy minimalnych formalnościach. Proponujemy szeroki wybór ofert pochodzących tylko od sprawdzonych i wiarygodnych firm, dzięki czemu masz pewność bezpiecznej i sprawnej transakcji.

Pożyczka bez zaświadczeń o zarobkach – szybka metoda na brakującą gotówkę

Jeśli potrzebujesz zastrzyku środków finansowych, bo brakuje Ci na ważne wydatki, do wyboru masz produkty bankowe i pozabankowe. Te pierwsze są dostępne po spełnieniu wyśrubowanych wymagań i skomplikowanych formalności, które obejmują m.in. weryfikację źródła i wysokości osiąganych dochodów na podstawie zaświadczenia od pracodawcy. Uzyskanie tego dokumentu wymaga legalnego zatrudnienia, jednak nie zawsze jest on dostępny od ręki – niekiedy trzeba poczekać np. kilka dni na wypisanie go przez kierownictwo. Ten warunek nie obowiązuje w przypadku szybkich pożyczek online na raty, co pozwala na natychmiastowe przejście weryfikacji.

Zgromadzone w naszym rankingu oferty są przeznaczone także dla osób z małymi zarobkami lub zatrudnionych na część etatu. Ponieważ często dysponują one zbyt niską zdolnością kredytową, banki odrzucają ich wnioski, podczas gdy takie ryzyko nie występuje w firmach z sektora pozabankowego. Szybka pożyczka gotówkowa bez zaświadczeń na raty jest też często jedynym wyjściem, gdy klient nie ma stałego zatrudnienia lub pracuje bez umowy, w szarej strefie. W takiej sytuacji nie ma on po prostu fizycznej możliwości uzyskania dokumentu od pracodawcy, dlatego produkty, które go nie wymagają, są nierzadko ostatnią deską ratunku.

Szybka pożyczka gotówkowa na dowód, bez BIK i bez zaświadczeń o dochodach

W naszym serwisie dostępne są online pożyczki nie tylko bez zaświadczeń o zarobkach, ale również bez BIK. To oferty skierowane do osób, które zmagały lub zmagają się z trudnościami w spłacie zobowiązań finansowych, w związku z czym w bazach kredytobiorców znajdują się negatywne wpisy na ich temat. O ile w każdym banku są one gruntownie sprawdzane, o tyle niektóre firmy udzielają przez Internet pożyczek bez zaświadczeń o dochodach i również bez BIK. Dzięki temu możesz liczyć na dodatkowy zastrzyk gotówki, nawet jeśli masz od dłuższego czasu niespłacone zadłużenie.

Brak konieczności przedstawiania dokumentacji dotyczącej zatrudnienia sprawia, że pożyczka gotówkowa online na dowód może zostać przyznana w maksymalnie krótkim czasie. Jedyne, co trzeba zrobić, to potwierdzić swoją tożsamość za pomocą jednej z kilku metod, jak:

  • przelew weryfikacyjny – płatność ze swojego rachunku bankowego na symboliczną kwotę na konto wskazane przez firmę,
  • rozmowa telefoniczna, w której trakcie pracownik przedsiębiorstwa zadaje pytania weryfikacyjne,
  • aplikacje, za których pośrednictwem klient loguje się do swojej bankowości internetowej, co potwierdza prawdziwość jego danych osobowych,
  • użycie na poczcie czeku GIRO, który najczęściej jest dostarczany poprzez wiadomość SMS,
  • udostępnienie do wglądu dowodu osobistego kurierowi wysłanemu przez firmę.

Proponujemy szeroki wybór ofert o różnych parametrach, co ułatwia znalezienie przez Internet najlepszej pożyczki gotówkowej na dowód na raty bez zaświadczeń o zarobkach, która spełnia określone przez Ciebie kryteria, a jednocześnie jest korzystna pod względem finansowym. W tym celu upewnij się, że dany produkt daje dostęp do potrzebnej kwoty i pozwala na jej oddanie w dogodnym, pasującym terminie. Jeżeli zależy Ci na jak najszybszym uzyskaniu online pożyczki gotówkowej na raty bez zaświadczeń lub bez BIK, wyłącznie na dowód, sprawdź, w jakim czasie po akceptacji wniosku pieniądze są przelewane na Twoje konto.

Aby wybrać ofertę jak najatrakcyjniejszą finansowo, porównaj RRSO produktów, które spełniają Twoje wymagania, a następnie zdecyduj się na ten, w przypadku którego rzeczywista roczna stopa oprocentowania jest najniższa. W naszym serwisie gromadzimy wyłącznie sprawdzone oferty od zaufanych i cieszących się dobrymi opiniami firm, dzięki czemu masz pewność ich wiarygodności i bezpieczeństwa wszelkich procedur.

Ta strona korzysta z plików cookies, co umożliwia rozpoznawanie danego użytkownika przez serwer. Umożliwia to wygenerowanie strony www, opierając się głównie na jego preferencjach. Szczegóły zawarte są w zakładce: Polityka Prywatności. Korzystając, zgadzasz się na warunki tam zawarte.