Ranking

Pożyczki ratalne - ranking 2023

1

Od 1500 PLN do 7500 PLN

Dla osób w wieku od 20 do 75 lat

Na okres od 3 do 24 miesięcy

2

Od 100 pln do 3000 pln

Pierwsza pożyczka za darmo!

Bez ukrytych kosztów

3

Od 50 pln do 10 000 pln

Opłata rejestracyjna 10 groszy

24 miesiące

4

Od 500 pln do 7 000 pln

W 15 minut na Twoim koncie

Nawet na 12 miesięcy

5

Od 300 pln do 7 000 pln

Nawet na 90 tygodni

Brak opłat rejestracyjnych

6

Od 1 000 pln do 25 000 pln

szybka decyzja

Nawet na 48 miesięcy

7

Od 100 pln do 10 000 pln

Nawet na 36 miesięcy

Wypłata w 1 godzinę

Brakuje Ci pieniędzy na ważne wydatki, a do wypłaty pozostało jeszcze dużo czasu? Jeśli zastanawiasz się, skąd pozyskać potrzebne środki, polecamy nowe pożyczki ratalne pozabankowe dostępne poprzez nasz ranking. Gromadzimy oferty dziesiątek firm, z których każda została dokładnie sprawdzona pod kątem wiarygodności, dzięki czemu masz pewność jasnych i uczciwych warunków. Wszystkie marki są precyzyjnie i kompleksowo opisane z uwzględnieniem kluczowych informacji na ich temat, takich jak pełna nazwa, historia działalności, adres siedziby czy warunki oferowanych produktów.

Internetowa pożyczka ratalna polega na tym, że klient otrzymuje żądaną kwotę pieniędzy, a następnie spłaca ją przez określony czas w comiesięcznych ratach o równej, ustalonej wysokości. Poza kapitałem oddaje również odsetki wynikające z oprocentowania i ewentualnie inne opłaty jak np. prowizja. Zaletą tego rodzaju produktów finansowych jest całkowita dowolność w wydawaniu środków, które można przeznaczyć na wybrany przez siebie cel bez konieczności rozliczenia się z nich z firmą.

Zalety pozabankowych pożyczek ratalnych online

Kolejny aspekt, który decyduje o dużej popularności ratalnych pożyczek online, to szeroka dostępność. Wymagania formalne są znacznie mniejsze niż w przypadku standardowego kredytu, dlatego z powodzeniem mogą z nich korzystać nawet osoby, które nie przeszły bankowej weryfikacji. Wiele firm pozabankowych nie wymaga nawet udowadniania wysokości i źródła uzyskiwanych dochodów, więc o dodatkowe środki mogą się starać też bezrobotni czy osoby pracując w szarej strefie. Dla wielu z nich produkty zgromadzone w naszym rankingu są ostatnią i często zarazem jedną deską ratunku w trudnej sytuacji finansowej.

Wszystkie procedury regulujące pozabankowe pożyczki ratalne można załatwić bez wychodzenia z domu, całkowicie przez Internet. Mimo że w szczegółach zależą od konkretnej oferty, to z reguły liczba wymaganych dokumentów i formalności jest ograniczona do minimum, a na pewno znacznie mniejsza niż w banku. W rezultacie niektóre pożyczki ratalne online zgromadzone w rankingu można otrzymać w ciągu zaledwie kilkunastu minut po akceptacji wniosku. W tym celu należy go oczywiście najpierw złożyć, co zajmuje dosłownie chwilę i jest banalnie proste.

Pozabankowe pożyczki ratalne przez Internet – procedury i wymagania

O pozytywnym rozpatrzeniu wniosku w dużej mierze decyduje dotychczasowa historia zadłużenia, do której wgląd ma każda firma poprzez bazy kredytobiorców i dłużników, popularnie określane jako BIK. To skrót od nazwy Biuro Informacji Kredytowej oznaczającej instytucje zajmujące się gromadzeniem, przetwarzaniem i udostępnianiem informacji dotyczących zobowiązań spłacanych przez Polaków. Na podstawie wpisów na temat danego klienta każda firma pozabankowa może sprawdzić jego historię zadłużenia, która jest jednym z głównych czynników decydujących o akceptacji lub odrzuceniu wniosku o przyznanie dodatkowych środków.

Czy jednak istnieje pożyczka ratalna bez BIKu, w ramach której nie weryfikuje się zobowiązań spłacanych w przeszłości przez klienta? Takie produkty nie są oferowane przez firmy pozabankowe, jednak udzielają ich prywatni inwestorzy. Decydując się na tego rodzaju współpracę, trzeba pamiętać, że jej warunki nie podlegają przepisom antylichwiarskim, w związku z czym koszty i inne warunki w umowie mogą być całkowicie dowolne. To sprawia, że wszystkie pożyczki ratalne bez BIK trzeba najpierw dokładnie analizować, a dopiero później podpisywać, o ile tylko parametry są odpowiednie i spełniają indywidualne wymagania.

Jak otrzymać pożyczki ratalne przez Internet? Wybierz jedną z ofert poprzez nasz ranking, a następnie przejdź na jej stronę WWW, gdzie będzie dostępny formularz online, w którym należy wypełnić wszystkie pola, podając dane osobowe i parametry produktu, takie jak kwota czy termin spłaty. Następnym krokiem jest weryfikacja, która polega na wykonaniu przelewu na symboliczną kwotę, przeprowadzeniu rozmowy telefonicznej czy potwierdzeniu tożsamości poprzez specjalną aplikację. Ostatnim etapem jest odebranie środków w formie elektronicznej płatności na konto.

Ta strona korzysta z plików cookies, co umożliwia rozpoznawanie danego użytkownika przez serwer. Umożliwia to wygenerowanie strony www, opierając się głównie na jego preferencjach. Szczegóły zawarte są w zakładce: Polityka Prywatności. Korzystając, zgadzasz się na warunki tam zawarte.