Jesteś w potrzebie, szukasz szybkiej gotówki?

strona główna > blog pożyczkowy > Przydatne artykuły > Szybka pożyczka przez Internet
Facebook

Ocena: 5, Głosów: 21, Data dodania: 03-03-2021/16:23

Szybka pożyczka przez Internet

Reklama


Szybka pożyczka przez Internet

Domowe finanse często są naruszane przez nieplanowane wydatki. Niestety mimo oszczędzania, nie zawsze mamy odłożoną wystarczającą ilość pieniędzy, by obejść się bez dodatkowej pomocy finansowej. Na szczęście, na nagłe sytuacje, bardzo szybkim i coraz prostszym rozwiązaniem może być chwilówka online.

Pożyczka przez Internet to z roku na roku coraz lepsza alternatywa np. dla zapożyczania się u rodziny czy zastawiania swoich prywatnych rzeczy w lombardzie. Wystarczy złożyć wniosek przez Internet lub w niektórych firmach nawet przez SMS, by po kilkunastu minutach mieć już dodatkowe pieniądze na nagłe sytuacje na swoim rachunku bankowym
.
Takie rozwiązanie nie musi być wcale drogie – często firmy pożyczkowe organizują promocje dla swoich nowych klientów, oferując takie produkty jak np. pierwsza pożyczka za darmo czy pierwsza pożyczka za 10 złotych. Mimo wszystkich udogodnień pamiętajmy jednak, by uważnie czytać umowy, które zawieramy z pożyczkodawcą i sprawdzić, czy wszystkie ustalane warunki i ustalone sumy mają odzwierciedlenie w podpisywanych przez nas dokumentach.

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa w Uniwersytecie Warszawskim. Od wielu lat związany z branżą finansową i dziennikarską. Doświadczenia zawodowe i umiejętności przez kilka lat zdobywał pracując w Warszawie. Prywatnie interesuje się sportem, tańcem i pisaniem tekstów.

Ranking najlepszych chwilówek bez bik

1

twisto

Od 100 pln do 10 000 pln

Do 3 miesiecy za 0 złotych!

Bezpłatny miesięczny limit wydatków. Korzystaj z niego, płacąc kartą Twisto w sklepach internetowych.

2

feniko

Od 300 pln do 3 000 pln

Od 7 dni do 6 miesięcy okres spłaty.

Pierwsza pożyczka 0% na okres od 7 do 30 dni.

3

vialet

Od 400 pln do 13 600 pln

Do 10 miesięcy

Błyskawiczna decyzja po rejestracji

4

creditron

Od 300 pln do 15 000 pln

Od 2 do 24 miesięcy

Dla klientów z dowolną historią kredytową

5

axicard

Od 500 pln do 6 000 pln

Od 0% prowizji za 30 dni

Bez wpłat potwierdzających konto bankowe

Skomentuj artykuł

Twoję Imię:
Komentarz:
Captcha
align center Podobne artykuły, które mogą Cię zaciekawić
Ta strona korzysta z plików cookies, co umożliwia rozpoznawanie danego użytkownika przez serwer. Umożliwia to wygenerowanie strony www, opierając się głównie na jego preferencjach. Szczegóły zawarte są w zakładce: Polityka Prywatności. Korzystając, zgadzasz się na warunki tam zawarte.