Jesteś w potrzebie, szukasz szybkiej gotówki?

strona główna > blog pożyczkowy > Przydatne artykuły > Szybka pożyczka na oświadczenie- co powinieneś wiedzieć?
Facebook

Data dodania: , Ocena: 5, Głosów: 21

Szybka pożyczka na oświadczenie- co powinieneś wiedzieć?

Reklama


 

Szybka pożyczka na oświadczenie bez bik- co powinieneś wiedzieć?

 

Praktycznie w każdej rodzinie od czasu do czasu zdarzają się problemy finansowe. Zazwyczaj wystarczy niewielki zastrzyk gotówki, by załatać finansową dziurę. Coraz popularniejsza staje się szybka pożyczka na oświadczenie bez bik, dostępna bez wychodzenia z domu, w kilka minut bez formalności. Wśród prywatnych pożyczek na oświadczenie, znajdziemy zarówno te miesięczne jak i ratalne, z możliwością rozłożenia spłaty na kilka czy kilkanaście miesięcy. Wygodna forma pożyczki sprawia, że coraz chętniej po nie sięgamy.

 

Banki odchodzą od pożyczek na oświadczenie

 

Jeśli interesuje Cię szybka pożyczka na oświadczenie bez bik, to w banku raczej jej nie znajdziesz. Banki odchodzą od pożyczania na oświadczenie, a jeszcze kilka lat temu bardzo chętnie udzielały kredytów tego typu. Obecnie, w wyniku zaostrzenia procedur przyznawania kredytów, wymagane są dokumenty potwierdzające wpływy na konto. Bank żąda najczęściej zaświadczenia od pracodawcy bądź też wyciągu z konta bankowego. Szybkie pożyczki na oświadczenie bez bik dostępne są w ofercie prywatnych pożyczkodawców.

 

Oświadczenie, które zobowiązuje

 

Pisemne oświadczenie o osiąganych dochodach musi być złożone zgodnie z prawdą. Kolorowanie rzeczywistości w celu osiągnięcia wyższej kwoty szybkiej pożyczki, może się dla nas źle skończyć. Podając nieprawdę, wprowadzamy pożyczkodawcę w błąd, a co za tym idzie wyżej ocenia zdolność kredytową wnioskującego. Jeśli fakt, iż podaliśmy nieprawdę wyjdzie na jaw, pożyczkodawca może skierować sprawę na drogę sądową, a z tym wiążą się niemałe problemy. W przyszłości zaś o pożyczce na oświadczenie można zapomnieć.

 

Jak wygląda oświadczenie?

 

Uruchomienie pożyczki na oświadczenie bez biku zazwyczaj zajmuje kilka minut, łącznie z napisaniem oświadczenia o dochodach. Na oświadczeniu zawarte powinny być nasze dane osobowe oraz informacja o źródłach dochodu i wysokości za ostatni miesiąc, poprzedzający złożenie wniosku. Należy również zawrzeć informację o liczbie osób wchodzących w skład gospodarstwa domowego, jeśli pozostają na utrzymaniu wnioskującego o szybką pożyczkę pozabankową. Konieczne jest zawarcie informacji, iż wszystkie dane są zgodne z prawdą oraz ma się świadomość odpowiedzialności karnej za złożenie fałszywego oświadczenia. Wzory oświadczeń dostępne są w internecie i bez problemu można ściągnąć wzór, wypełnić, podpisać i dołączyć do wniosku pożyczkowego.

 

Wygodna i korzystna- szybka pożyczka na oświadczenie

 

Pierwszą i niewątpliwą zaletą pożyczek pozabankowych na dowód jest brak konieczności dostarczania zaświadczenia od pracodawcy. Nie tłumaczymy się przed pracodawcą, księgową, unikamy pytającego wzroku współpracowników. Szybka pożyczka na oświadczenie (bez weryfikacji w biku) zapewnia nam anonimowość i pozwala uniknąć pytań ze strony współpracowników i pracodawcy. Szybka pożyczka na oświadczenie dostępna jest przez internet. Bez wychodzenia z domu, tracenia czasu na dojazdy i pieniędzy na paliwo- to kolejna zaleta prywatnych pożyczek na dowód. Oświadczenie o zarobkach dołączane jest do wniosku zazwyczaj na etapie rejestracji. Na tej podstawie pożyczkodawca ocenia zdolność kredytową i akceptuje złożony wniosek bądź też jeśli niżej ocenia zdolność, oferuje niższą kwotę pożyczki.

 

Niskie koszty pożyczek online

 

Szybkie pożyczki przez internet są nie tylko synonimem wygody, ale również przystępnych kosztów. Pożyczkodawcy oszczędzają na biurach, udostępniając pożyczki wyłącznie przez internet, a co za tym idzie oferują o wiele atrakcyjniejsze chwilówki bez zaświadczeń niż jeszcze kilka lat temu.

 

Na drobne i większe wydatki

 

Szybka pożyczka bez BIK (tylko na oświadczenie) to dobre rozwiązanie, gdy potrzebujemy na nieprzewidziane wydatki od kilkuset złotych do kilku tysięcy. Gotówkę zazwyczaj dostaniemy na konto jeszcze tego samego dnia, co stanowi kolejny plus szybkich pożyczek pozabankowych. Prywatni pożyczkodawcy kierują się zaufaniem w stosunku do swoich klientów, stąd w ich ofercie szybka pożyczka na oświadczenie, bez zbędnych zaświadczeń.

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa w Uniwersytecie Warszawskim. Od wielu lat związany z branżą finansową i dziennikarską. Doświadczenia zawodowe i umiejętności przez kilka lat zdobywał pracując w Warszawie. Prywatnie interesuje się sportem, tańcem i pisaniem tekstów.
Ranking

Ranking najlepszych chwilówek bez bik - 2023

1

Pożyczka od 1000 PLN do 80000 PLN

Promocyjne niskie RRSO 11,45%

Dla osób w wieku od 18 do 70 lat

Na okres od 12 do 120 rat

2

Pożyczka od 100 PLN do 5000 PLN

Pierwsza pożyczka do 5000zł za darmo

Dla osób w wieku od 18 do 70 lat

Na okres od 15 do 61 dni

3

Od 150 pln do 4 000 pln

W 15 minut na Twoim koncie

Pierwsza pożyczka do 1000zł za darmo

Opłata rejestracyjna 1 zł

4

Pożyczka od 100 PLN do 8000 PLN

Pierwsza pożyczka do 1000zł za darmo

Dla osób w wieku od 20 do 72 lat

Na okres 1 lub 31 dni

5

Pożyczka od 300 PLN do 4000 PLN

Pierwsza pożyczka do 1500zł za darmo

Dla osób w wieku od 18 do 70 lat

Na okres od 30 do 61 dni

Skomentuj artykuł

Twoję Imię:
Komentarz:
Captcha

Dodane komentarze

Pasik

1

Pasik Data dodania: 02-01-2017 16:36 Nie ma to jak szybka pożyczka na oświadczenie, ale musze Was ostrzec kochani, że składanie fałszywych oświadczeń jest karane przez prawo i mozna za to nawet do wiezienia isc wiec niech wam to do glowy nie przyjdzie.
KIE

1

KIE Data dodania: 18-10-2016 11:35 WRO to czego chcesz to bardziej kredyt niż pożyczka, ale spróbuj może jakąś pożyczkę ratalną typu profi credit, wonga czy provident
WRO

1

WRO Data dodania: 27-07-2016 09:41 Szukam pożyczki na oświadczenie bez BIK do 20% RRSO - to możliwe?
Wiciu

1

Wiciu Data dodania: 23-05-2016 09:32 Kolo, pożyczka na oświadczenie bez bik przy takich kwotach to tylko prywatny inwestor, spróbuj poszukać przez pożyczki społecznościowe. Do 25tyś polecam Profi Credit, ja potrzebowałem 20 i dostałem u nich 15 ze słabym bikiem, także warto się zainteresować
Kolo dobry jest

1

Kolo dobry jest Data dodania: 14-04-2016 12:58 Szukam dużej pożyczki lub kredytu na oświadczenie bez dzwonienia do pracodawcy gdyż na czarno pracuję . Pensję mam około 3-4 tyś zależy od ilości zleceń. Interesuje mnie kwota od 30 do 60 tyś na jakieś 3 lata na oświadczenie kredyt. Gdzie mogę starać się o taką sumę na takich warunkach? Mm samochód dostawczy VW T4 wart około 40 tyś jako ewentualne zabezpieczenie kredytu.
Kris

1

Kris Data dodania: 13-09-2015 14:14 To za małe dla mnie kwoty, potrzebuję około 15 tys zł.
Milena

1

Milena Data dodania: 12-09-2015 17:41 Ja wzięłam z Incredit 4000 zł na raty. To jest właśnie coś jak szybka pożyczka na oświadczenie, nie wymagają nawet żadnych zaświadczeń. A pożyczkę można rozłożyć nawet na 24 miesiące.
Kalo

1

Kalo Data dodania: 10-09-2015 18:30 Ja brałem w Zaimo 6 tys niedawno na sam dowód.
Kris

1

Kris Data dodania: 09-09-2015 18:29 A gdzie mam zapukać o taką pożyczkę;)?
Krecik

1

Krecik Data dodania: 08-09-2015 20:01 Jasne, że jest taka opcja.
Kris

1

Kris Data dodania: 08-09-2015 19:12 Interesuje mnie szybka pożyczka na oświadczenie w kwocie 15 tys zł. Czy jest taka opcja? Mam stały dochód, pracuję na umowę zlecenie i reszta na czarno, stąd nie chcę iść do banku, poza tym nie chcę, żeby pracodawca o tym wiedział!
Daria

1

Daria Data dodania: 07-09-2015 20:14 A ja myślałam, że pożyczka na oświadczenie to już przeszłość;)
Masza

1

Masza Data dodania: 07-09-2015 19:47 Ja nie podawałam danych pracodawcy, wyłącznie dochód rodziny i liczbę członków. To wystarczy, jak to ma być szybka pożyczka na oświadczenie!
Facio

1

Facio Data dodania: 06-09-2015 18:49 Wystarczy dochód netto.
Stefan

1

Stefan Data dodania: 06-09-2015 14:16 Z tego co wiem, to nie trzeba podawać danych pracodawcy, ale jak podasz to jest to b. wiarygodne!
Endrju

1

Endrju Data dodania: 05-09-2015 17:22 Czy w oświadczeniu wystarczy podać, że dochód z umowy o pracę, czy konieczne jest wskazanie pracodawcy?
align center Podobne artykuły, które mogą Cię zaciekawić
Ta strona korzysta z plików cookies, co umożliwia rozpoznawanie danego użytkownika przez serwer. Umożliwia to wygenerowanie strony www, opierając się głównie na jego preferencjach. Szczegóły zawarte są w zakładce: Polityka Prywatności. Korzystając, zgadzasz się na warunki tam zawarte.