Ile pieniędzy chcesz pożyczyć?

  • 1 000
  • 60 000
  • 120 000
  • 180 000
  • 240 000
  • 300 000

Na ile rat?

  • 10
  • 60
  • 120

Twoje Dane

strona główna > blog pożyczkowy > Przydatne artykuły > Gdzie uzyskać pomoc finansową dla zadłużonych?- Ile to kosztuje?

Ocena: 5, Głosów: 21, Data dodania: 18-01-2016/14:52

Gdzie uzyskać pomoc finansową dla zadłużonych?- Ile to kosztuje?

Reklama


 

Gdzie uzyskać pomoc finansową dla zadłużonych?- Ile to kosztuje?

 

Problemy finansowe przydarzają się każdemu od czasu do czasu. O ile szybko udaje się je zażegnać, to nie musimy się tym zbytnio zamartwiać. Często jednak ciąg nieprzewidzianych zdarzeń pociągających za sobą znacznie większe wydatki niż przewidywaliśmy w danym okresie, powoduje, że zadłużenie rośnie w szybkim tempie. Zazwyczaj tak jest, że niespodziewane zdarzenia dotykają nas w tym samym momencie. Wówczas pojawia się pytanie gdzie uzyskać pomoc finansową dla zadłużonych, ile to kosztuje, czy to już ten czas, a może już jest za późno by starać się o kredyt? Jakie rozwiązania są najlepsze? Dziś o tym gdzie uzyskać pomoc finansową dla zadłużonych oraz gdzie po darmowe porady, gdy problemy finansowe zaczynają przerastać.

 

Panika najgorszym doradcą

 

W sytuacji trudności finansowych ciężko jest zachować spokój i jest to zrozumiałe. Mamy dzieci, chcemy zapewnić im godne warunki życia, co nie oznacza, że singlom jest łatwiej, bo zazwyczaj samodzielnie muszą stawiać czoła problemom. Pomimo trudności finansowych należy zachować spokój, bez tego niełatwo będzie podjąć decyzje dobre dla swojej przyszłości i łatwiej dać się wmanewrować w drogie rozwiązania finansowe. Nie bierz pierwszego z brzegu kredytu oddłużeniowego, bo to tylko pogłębi problem. Jest wiele możliwości gdzie uzyskać pomoc finansową dla zadłużonych na dobrych warunkach, w tym otrzymując pomoc prawną.

 

Analiza sytuacji finansowej

 

Zanim zaczniesz szukać pomocy, usiądź z kartą papieru i kalkulatorem. Dokładnie przeanalizuj swoją sytuację finansową, najczęściej nie jest tak źle jak nam się wydaje. Strach ma wielkie oczy, stąd racjonalnie podejdź do zadłużenia. W pierwszej kolejności należy ograniczyć wszystkie wydatki drugoplanowe, zastanowić się na czym można jeszcze zaoszczędzić przez kilka miesięcy. Dopiero w kolejnym kroku można myśleć o dodatkowym zastrzyku gotówki w postaci pożyczki na już, kredytu dla zadłużonych czy konsolidacyjnego. Być może ograniczenie wydatków i drobna pożyczka wystarczą, by wyjść z przejściowych problemów. Jeśli nie, to pora by rozeznać się gdzie uzyskać pomoc finansową dla zadłużonych. Opcji jest kilka. Można spróbować w banku, w prywatnej firmie pożyczkowej, u prywatnego inwestora albo u kogoś z otoczenia.

 

Kredyt dla zadłużonych w banku- czy jest szansa?

 

Często pada pytanie gdzie uzyskać pomoc finansową dla zadłużonych, w jakim banku? Kredyt w banku jest możliwy tylko i wyłącznie, gdy opóźnienie w spłacie nie przekracza 30 dni. Banki niechętnie pożyczają powyżej tego czasu. Jeśli opóźnienie jest niewielkie, a do tej pory regularnie spłacaliśmy kredyty, mamy stały dochód na odpowiednim poziomie, to jest szansa na kredyt. Można również pomyśleć o współkredytobiorcy, co podniesie naszą wiarygodność bądź kredycie konsolidacyjnym pod zastaw. Jeśli opóźnienie jest duże, to nie ma sensu tracić czasu na załatwienie formalności, bo najprawdopodobniej wniosek zostanie odrzucony.

 

Prywatne kredyty oddłużeniowe

 

Rozwiązaniem jest prywatny kredyt oddłużeniowy. Wpisując w wyszukiwarkę hasło tego typu bądź  gdzie uzyskać pomoc finansową dla zadłużonych, wyświetla się kilkanaście ofert firm prywatnych oferujących pożyczki na różnych warunkach. Prywatne pożyczki oddłużeniowe to dobre rozwiązanie, gdy nie mamy szansy na kredyt w banku, nasza sytuacja staje się coraz trudniejsza, nie  przewidujemy, że w najbliższych tygodniach ulegnie poprawie i potrzebujemy czasu na wyjście z dołka finansowego.

 

Ile kosztuje pożyczka prywatna?

 

Firmy prywatne oferują zazwyczaj kompleksową obsługę klienta zadłużonego. Są nie tylko odpowiedzią na to gdzie uzyskać pomoc finansową dla zadłużonych, ale również prawną oraz wsparcie w wychodzeniu z długów. Ile taka kompleksowa pomoc kosztuje? Wszystko zależy od pożyczkodawcy oraz rodzaju kredytu jakim jesteśmy zainteresowani: konsolidacyjny bez zastawu, z zastawem, oddłużeniowy, podobnie może być pod zastaw albo zwykły gotówkowy. Na przykładzie Funduszu Korona, który proponuje pożyczki dla zadłużonych, z komornikiem itd., czytamy, iż Firma nie pobiera opłat wstępnych, koszty pożyczki, RRSO można obliczyć szybko za pomocą dostępnego na stronie kalkulatora. Jak na kredyt dla zadłużonych, oferta jest bardzo przyzwoita, bo trzeba pamiętać, że Firma ponosi duże ryzyko.

 

Gdzie można uzyskać darmową pomoc?

 

Jeśli nie orientujemy się na rynku kredytowym, nie wiemy co możemy zrobić w sytuacji, w której się znajdujemy, to najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z fachowej pomocy. Istotne jest nie tylko to, gdzie uzyskać pomoc finansową dla zadłużonych, ale również by wybrać najlepsze rozwiązanie. Zadłużeni z bezpłatnej pomocy mogą skorzystać w Ośrodkach Doradztwa Finansowego i Konsumenckiego. Działają w dużych miastach, ale obsługują ludzi z całego województwa oraz województw sąsiadujących. Po złożeniu wniosku można skorzystać z porad prawnych, finansowych oraz doradztwa konsumenckiego.

 

Doraźne wsparcie

 

W przypadku przejściowych i niewielkich problemów finansowych, odpowiedzią na pytanie gdzie uzyskać pomoc finansową dla zadłużonych są szybkie pożyczki przez internet. W kilka minut można pozyskać, przy pierwszej pożyczce do 2 tys zł (Net Credit). To rozwiązanie niewielkich problemów finansowych, na dłuższą metę się nie sprawdzi.

 

 

Ranking najlepszych chwilówek bez bik

1

vivus

Od 100 pln do 4 000 pln

Pierwsza pożyczka GRATIS

Opłata rejestracyjna 1 grosz

2

credistar

Od 100 pln do 3 000 pln

W 15 minut na Twoim koncie

Opłata rejestracyjna 1 grosz

3

filarum

Od 100 pln do 3 000 pln

Na 1 lub 30 dni

opłata rejestracyjna 1 grosz

4

netcredit

Od 150 pln do 4 000 pln

W 15 minut na Twoim koncie

Opłata rejestracyjna 1 zł

5

extraportfel

Od 100 pln do 5 000 pln

W 15 minut na Twoim koncie

Pierwsza pożyczka GRATIS

6

viasms

Od 100 pln do 2 000 pln

Pierwsza pożyczka GRATIS

Opłata rejestracyjna 1 grosz

7

lendon

Od 100 pln do 5 000 pln

Od 5 do 45 dni

Opłata rejestracyjna 1 grosz

Skomentuj artykuł

Twoję Imię:
Komentarz:
Captcha

Dodane komentarze

0

blessing Data dodania: 25-02-2020 02:19 To moje świadectwo o dobrej pracy człowieka, który mi pomógł. Moje imię to wesołe błogosławieństwo z Polski, a ja mieszkam w Niemczech. Moje życie powróciło! Po 15 latach małżeństwa mój mąż zostawił mnie z dwójką naszych dzieci. Czułem, że moje życie się kończy i rozpada. Dzięki rzucającemu czary Dr Holistic, którego poznałem online. Na jednym wiernym pewnego dnia, kiedy przeglądałem internet, szukałem dobrego rzucającego zaklęcia, który mógłby rozwiązać moje problemy. Natknąłem się na szereg świadectw na temat tego konkretnego zaklęcia odlewnik. Niektórzy zeznawali, że przywrócił ich kochanka Ex, inni zeznawali, że przywraca macicę, niektórzy zeznawali, że może rzucić zaklęcie, aby zatrzymać rozwód i tak dalej. Tam to jedno szczególne zeznanie, które widziałem, dotyczyło kobiety o imieniu Kadris Moka, zeznała o tym, jak Dr Holistic sprowadziła swojego byłego kochanka w mniej niż 72 godziny i na koniec zeznania podała dr holistyczny adres e-mail. Po przeczytaniu ich wszystkich postanowiłem wypróbować Dr Holistic. Skontaktowałem się z nim za pośrednictwem adresu e-mail i wyjaśniłem moje problem dla niego. W ciągu zaledwie 2 dni mój mąż wrócił do mnie z prośbą. Rozwiązaliśmy nasze problemy i jesteśmy jeszcze bardziej szczęśliwi niż wcześniej. Dr holistic jest naprawdę utalentowanym i utalentowanym człowiekiem i nie przestanę go publikować, ponieważ jest cudownym Dr ... Jeśli masz problem i szukasz prawdziwego i prawdziwego rzucającego zaklęcia, aby go rozwiązać. Wypróbuj dr holistic dzisiaj, on będzie odpowiedzią na twój problem. Oto jego kontaktowy adres e-mail: holisticlovespell@gmail.com lub numer whatApp +2349020549018. Jeszcze raz dziękuję Dr Holistic. Skontaktuj się z nim, aby uzyskać następujące informacje: 1) Jeśli chcesz odzyskać swojego byłego. 2) jeśli zawsze masz złe sny. 3) Chcesz awansować w swoim biurze. 4) Chcesz, aby kobiety / mężczyźni biegali za tobą. 5) Jeśli chcesz dziecko. 6) [Chcesz być bogaty. 7) Chcesz związać męża / żonę, aby była twoja na zawsze. 8) Jeśli potrzebujesz pomocy finansowej. 9) Jeśli chcesz przerwać rozwód. 10) Pomóż wyprowadzić ludzi z więzienia. 11) Zaklęcia małżeńskie 12) Czary Cudu 13) Czary piękna 14) CHOROBA PROROCTWA 15) Czary przyciągania 16) Czary Złego Oka. 17) Całowanie Zaklęcia 18) Usuń zaklęcia chorobowe. 19) SUKCES CZARÓW EGZAMINÓW. 20) Urok, aby zdobyć kogoś, kto cię kocha. 21) Zaklęcie Jappot 22) zaklęcie mocy 23) zaklęcie pieniężne 24) ma także lekarstwo na HIV email: holisticlovespell@gmail.com lub whatApp numer +234920549018

0

simonascat7@gmail.com Data dodania: 18-02-2020 19:02 Pozor, paní / paní. Potřebujete nouzový úvěr na nákup projektu, půjčku na splacení dluhu nebo na zaplacení účtů nebo na zahájení nového podnikání? Nabízíme konkrétní online půjčky v krátkodobém, střednědobém a dlouhodobém horizontu od 50 000 do 8 000 000 Kč. Naše půjčky jsou snadné a rychlé .. Měsíční splátka a fixní sazba jsou velmi závislé na povaze, výši a době trvání půjčky. Doba splácení od 12 měsíců do 420 měsíců a více. Dostupnost částky půjčky do 2 dnů Zabezpečení důvěrnosti je jednoduché, není příliš mnoho důkazů, rychlé a 100% zaručené.E-mail: simonascat7@gmail.com

0

simonascat7@gmail.com Data dodania: 18-02-2020 19:01 Pozor, paní / paní. Potřebujete nouzový úvěr na nákup projektu, půjčku na splacení dluhu nebo na zaplacení účtů nebo na zahájení nového podnikání? Nabízíme konkrétní online půjčky v krátkodobém, střednědobém a dlouhodobém horizontu od 50 000 do 8 000 000 Kč. Naše půjčky jsou snadné a rychlé .. Měsíční splátka a fixní sazba jsou velmi závislé na povaze, výši a době trvání půjčky. Doba splácení od 12 měsíců do 420 měsíců a více. Dostupnost částky půjčky do 2 dnů Zabezpečení důvěrnosti je jednoduché, není příliš mnoho důkazů, rychlé a 100% zaručené.E-mail: simonascat7@gmail.com

0

Pamela Rosa Data dodania: 14-02-2020 12:55 Czy potrzebujesz pożyczki na lepsze życie lub pomoc finansową, pożyczki? oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki, jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas o więcej szczegółów (przez e-mail: pamelarosaflores11@gmail.com

0

Pan Walter Data dodania: 12-02-2020 12:39 Potrzebujesz pomocy finansowej, pożyczek? Jeśli tak, napisz po więcej informacji E-mail: winniefredwalter@gmail.com Numer WhatsApp: + 1- (802) -327-3165 Strona internetowa: https://winniefredwalter.wixsite.com/website podziękować Pan Walter

0

petra Data dodania: 11-02-2020 13:51 Pozor, paní / paní. Potřebujete nouzový úvěr na nákup projektu, půjčku na splacení dluhu nebo na zaplacení účtů nebo na zahájení nového podnikání? Nabízíme konkrétní online půjčky v krátkodobém, střednědobém a dlouhodobém horizontu od 50 000 do 8 000 000 Kč. Naše půjčky jsou snadné a rychlé .. Měsíční splátka a fixní sazba jsou velmi závislé na povaze, výši a době trvání půjčky. Doba splácení od 12 měsíců do 420 měsíců a více. Dostupnost částky půjčky do 2 dnů Zabezpečení důvěrnosti je jednoduché, není příliš mnoho důkazů, rychlé a 100% zaručené.E-mail:petrahelcova@gmail.com

0

Michael Data dodania: 10-02-2020 15:54 MUSISZ PRZECZYTAĆ: Cześć, jestem Michael Traversa Po 3 latach związku z Heleną zerwała ze mną, zrobiłem wszystko, co możliwe, by ją sprowadzić, ale wszystko poszło na marne. Tak bardzo jej pragnąłem z powodu miłości, którą do niej mam, błagałem i składałem jej obietnice, ale odmówiła. Wyjaśniłem mój problem mojemu przyjacielowi, a on zasugerował, że powinienem raczej skontaktować się z rzucającym zaklęcia, który mógłby mi pomóc rzucić zaklęcie, aby ją przywrócić, ale jestem typem, który nigdy wcześniej nie wierzył w zaklęcia, nie miałem wyboru, jak dać mu próbę, skontaktowałem się z rzucającym zaklęcia na jego WhatsApp, i powiedział mi, że nie ma problemu, że wszystko będzie w porządku w ciągu 24 godzin, że mój były wróci do mnie w ciągu 24 godzin po rzuceniu zaklęcia, rzucił zaklęcie i, co zaskakujące w ciągu 24 godzin było około 16.00 07.02.2020. Helena (moja była) zadzwoniła do mnie, byłem tak zaskoczony, że odebrałem telefon i powiedziała tylko, że jest jej tak przykro z powodu wszystkiego, a ona zgodziła się znowu ze mną mieszkać. Byłam bardzo szczęśliwa i poszłam do niej, dlatego znów zaczęliśmy szczęśliwie żyć razem. Od tamtej pory obiecałem, że każdemu, kogo znam, który ma problem z relacją, pomogę takiej osobie, kierując ją do jedynego prawdziwego i potężnego rzucającego zaklęcia, który pomógł mi z moim problemem. Skontaktuj się z Dr Ogundele z WhatsApp lub Viber Chat: +27638836445. E-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com.

0

SPENCER WILSON Data dodania: 05-02-2020 00:00 Cześć, jestem Pan Spencer Wilson, prawowity i niezawodny pożyczkodawca. Udzielam pożyczek na jasnych i łatwych do zrozumienia warunkach z oprocentowaniem 2%. Udzielam pożyczek biznesowych, osobistych, studenckich, samochodowych i rachunków. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną bezpośrednio: spencerloan.usa@gmail.com lub Dodaj mnie na Whatsapp: +18153830444

0

Dina Data dodania: 02-02-2020 15:00 Oferta pożyczki pieniężnej Jestem osobą fizyczną, która oferuje pożyczkę od 2000 ? do 50 000 ? każdemu, kto potrzebuje pieniędzy. Ożyw swoje projekty na całym świecie, zwłaszcza te, którym bank odmawia pożyczania pieniędzy. Jestem tutaj, aby pomóc ci rozwiązać małe problemy. Możesz skontaktować się ze mną pocztą. Mail: abdelfatahdina73@gmail.com Whatsapp: +33756954034

0

Dina Data dodania: 02-02-2020 14:27 Nowa poważna okazja pożyczkowa Czy masz trudności finansowe lub chcesz zrealizować swoje marzenie za pomocą funduszy? Czy potrzebujesz pożyczki, aby opłacić rachunki, rozpocząć lub rozwijać działalność? Skontaktuj się ze mną przez e-mail, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak uzyskać pożyczkę. Mail: abdelfatahdina73@gmail.com Whatsapp: +33756954034

0

Dina Data dodania: 02-02-2020 14:26 Oferta pożyczki pieniężnej Jestem osobą fizyczną, która oferuje pożyczkę od 2000 ? do 50 000 ? każdemu, kto potrzebuje pieniędzy. Ożyw swoje projekty na całym świecie, zwłaszcza te, którym bank odmawia pożyczania pieniędzy. Jestem tutaj, aby pomóc ci rozwiązać małe problemy. Możesz skontaktować się ze mną pocztą. Mail: abdelfatahdina73@gmail.com Whatsapp: +33756954034

0

Sandra Jovik Data dodania: 23-01-2020 16:15 Kiedy pomyślałem, że straciłem wszelką nadzieję, że znajdę pomoc, dr Ajayi zrobił to, co próbowałem rozwiązać od 7 miesięcy, mam na imię Sandra i od 8 lat jestem mężem Mike'a i pobłogosławiony dwójką dzieci, wszystko zaczęło się od mojego problemu kiedy zacząłem podejrzewać, że mój mąż widział inną kobietę, zanim się zorientowałem, wyszedł z domu i powiedział, że już nigdy nie chce mieć nic wspólnego ze mną ani z dziećmi, błagałem, by wrócił do domu, ale był nieugięty. Poznałem dr Ajayi przez koleżankę, która przeżywała taką samą sytuację jak moja, ale była w stanie przywrócić jej dom w krótkim czasie, pytam ją, jak i powiedziała mi o dr Ajayi potężnym rzucającym zaklęcia, który pomógł jej ją odzyskać mąż, nigdy nie wierzyłem w rzucanie zaklęć, ale postanowiłem spróbować, kiedy skontaktowałem się z rzucającym zaklęcia, zadał mi kilka pytań, na które udzielam odpowiedzi, i powiedział mi kilka rzeczy, które należy zrobić, co zrobiłem z zaskoczeniem po 3 dni zaklęcia mój mąż wrócił do domu i powiedział, żebym wybaczył jego złe uczynki. Nie wierzę w zaklęcia, ale wielki dr Ajayi zmienia moje przekonania. jeśli przeżywasz ciężkie chwile w jakimkolwiek aspekcie swojej miłości i potrzebujesz szybkiego rozwiązania swoich problemów, skontaktuj się z wielkim rzucającym zaklęcia dr Ajayi. email: drajayi1990@gmail.com lub whatsapp: +2347084887094 Skontaktuj się z nim, aby uzyskać następujący rodzaj zaklęcia * Zaklęcie loterii * Zaklęcie, aby wygrać sprawę sądową * Zaklęcie Bogactwa * Zaklęcie dla ciąży * Zaklęcie do uaktualnienia egzaminu *Czar miłości * Zaklęcie, aby odzyskać byłego kochanka itp whatsapp +2347084887094 lub e-mail drajayi1990@gmail.com

0

JOHNSON Data dodania: 16-01-2020 12:24 Czy potrzebujesz pożyczki na lepsze życie lub pomoc finansową, pożyczki? oferujemy wszelkiego rodzaju pożyczki, jeśli jesteś zainteresowany, napisz do nas o więcej szczegółów (przez e-mail: bj6325221@gmail.com)

0

Michał Data dodania: 27-06-2019 11:24 Witam mam problemy finansowe,mam problem z dwoma kredytami pozabankowym i potrzebuje fachowej pomocy w skonsolidowanie tych zobowiązań

1

Magda Data dodania: 05-04-2018 08:00 Witam, szukam pomocy w ogarniecu spraw z dlugami w jakich znalazlam się przez bylego psrtnera. Staram się od 2lat z tym walczyć pozostalo mi okolo 120tys. Czy jest tutaj ktoś kto ma faktycznie wiedzę i możliwość pomocy? Kontakt magdadobrzynska@o2.pl

1

asia Data dodania: 21-11-2017 17:51 Szukam pilnie konsolidacjii na kwotę 145 ttysiecy oraz 45000 na spłatę parabankow

3

Zadłużona bardzo Data dodania: 13-09-2017 14:23 są firmy lub instytucje co za symboliczną opłatą pomagają wyjść z długów i anulować wiele przedawnionych lub nie słusznych zobowiązań. Często naliczają nam z kosmosu opłaty i kary nie zgodnie z prawem. Ale ja jako zwykła dłużniczka szara o tym nie wiem. Jak skorzystałam z fachowej pomocy to anulowali mi ponad 8 tysięcy z chwilówek różnych kar i odsetek.

0

Pilot Data dodania: 03-01-2017 11:42 podpisuje sie obiema pod tym podtytułem 'panika najgorszym doradcą' , co więcej często jest tak, że nasi wierzyciele, czy to pożyczkodawca kredytodawca czy firmy windykacyjne albo komornik celowo jeszcze wywoluja nacisk i presje zebysmy działali w stresie i podejmowali złe dla nas decyzje

0

Big Ben Data dodania: 24-10-2016 14:17 Jesli chodzi o jakies firmy oddluzeniowe czy cos to trzeba uwazac, bo sporo jest naciagaczy, ktorzy nie zrobia nic ponad to co możemy zrobić my sami a chcą za to dużo pieniążków. Jednak jeśli natrafimy na doradce finansowego specjalizującego się w tego typu sprawach z prawdziwego zdarzenia to faktycznie może pomóc sporo, wiec chyba warto spróbować.

0

Małgorzata Data dodania: 17-08-2016 16:02 teraz odkąd weszły w marcu te nowe przepisy to rynek pożyczek społecznościowych delikatnie przysiadł, wiec póki co pozostawia nam tylko kredyt konsolidacyjny

1

Paweł Data dodania: 24-06-2016 12:43 tak jak moja poprzedniczka napisała, albo konsolidacja albo pożyczka społecznościowa ale przy dużym zadłużeniu to bez zabezpieczenia w postaci nieruchomości ale czegoś to ciężko raczej

1

Teresa Data dodania: 24-05-2016 12:51 jak jest się zadłużonym to jedyne wyjście dobre to kredyt konsolidacyjny, i nie oplaca sie tak w ogole przedluzac chwilowek, bo tylko pcha sie kase firmom a nic dlugu nie ubywa, lepiej juz wziac nowa pozyczke

1

Winston Data dodania: 18-05-2016 12:47 dokladnie, dobra umowa o prace plus historia w jednym banku i idzie jeszcze uzyskac pomoc finansowa dla zadluzonych w banku

0

Krychu Data dodania: 21-01-2016 20:57 Jak masz dobrą pensję to idzie dostać:)

0

Kuna Data dodania: 21-01-2016 19:10 Parę lat temu dostałam pożyczkę w PKO, a miałam opóźnienie, ale byłam ich stałą klientką. Teraz nie wiem jak jest.

1

Jaco Data dodania: 20-01-2016 19:32 Prywatnie masz większe szanse..

0

Lupito Data dodania: 20-01-2016 18:52 Firma działa u mnie w regionie, więc wiele Ci nazwa nie powie. Byłem u nich dziś i prawdopodobnie dostanę kredyt:))))

0

AJ Data dodania: 19-01-2016 20:38 Napisz coś więcej, co to za oferta;)

0

Lupito Data dodania: 19-01-2016 20:10 Dobra już mniej więcej wiem na czym stoję. Zapytałem gdzie uzyskać pomoc finansową dla zadłużonych znajomego doradcę. Podsunął mi dość dobrą ofertę prywatną.

0

Fox Data dodania: 19-01-2016 19:38 To prawda. Poza tym dużo zależy od banku. Mój znajomy złożył wniosek o kredyt w dwóch bankach. Okazało się, że w jednym nie ma zdolności, a w drugim dostał bez problemu.

0

AJ Data dodania: 18-01-2016 19:00 Wiesz niełatwo jest udzielić jednoznacznej odpowiedzi nie znając Twojej sytuacji. Jaki masz dochód, skąd takie opóźnienie, czy dotyczy jednego kredytu czy kilku?

0

Jaco Data dodania: 18-01-2016 17:51 Myślę, że nie, ale to tylko moja opinia;)

0

Lupito Data dodania: 18-01-2016 15:14 Czy w jakimś banku można dostać kredyt przy dłuższym niż 30 dni spóźnieniu?
align center Podobne artykuły, które mogą Cię zaciekawić
Ta strona korzysta z plików cookies, co umożliwia rozpoznawanie danego użytkownika przez serwer. Umożliwia to wygenerowanie strony www, opierając się głównie na jego preferencjach. Szczegóły zawarte są w zakładce: Polityka Prywatności. Korzystając, zgadzasz się na warunki tam zawarte.