Jesteś w potrzebie, szukasz szybkiej gotówki?

strona główna > blog pożyczkowy > Przydatne artykuły > Pożyczki na raty bez zaświadczeń
Facebook

Ocena: 5, Głosów: 21, Data dodania: 24-05-2016/22:43

Pożyczki na raty bez zaświadczeń

Reklama


 

Pożyczki na raty bez zaświadczeń

 

Szybka gotówka na długi termin

Sięgamy po pożyczki pozabankowe w przypadku, gdy potrzebujemy szybkiego zastrzyku gotówki. Czasem jest to spowodowane wymuszonym zakupem nowego sprzętu, czasem przyczyną są przejściowe problemy z płynnością finansową. Jednak niekiedy 30 czy 60 dniowy okres spłaty okazuje się zbyt krótki, aby sytuacja wróciła do normy i pożyczka odniosła zamierzony skutek. Z myślą o wszystkich tych, którzy potrzebują gotówki na dłuższy termin przejrzeliśmy oferty pożyczek na raty bez zaświadczeń.

 Na czym polega szybka pożyczka na raty bez zaświadczeń

Ten rodzaj pożyczki poza dłuższym okresem spłaty nie różni się diametralnie od chwilówek. Koszty są podobne, procedura wciąż jest szybka i wygodna – wszystkie formalności załatwimy za pośrednictwem Internetu, a decyzję i gotówkę przeważnie otrzymuje się od ręki. Dzięki rozłożeniu zobowiązania na raty i niskim konkurencyjnym kosztom pożyczka ta przypomina kredyty bankowe. Różnicą, która ucieszy klientów jest to, że w przypadku pozabankowego finansowania wymagania są o wiele mniej rygorystyczne.

Ofert na rynku jest naprawdę wiele, przy takiej różnorodności ciężko jest wybrać najlepszą dostępną okazję. Aby pomóc Państwu w wyborze wyłoniliśmy najlepsze dostępne pozycje.

 Różnica pomiędzy zaświadczeniem, a oświadczeniem

Zanim przejdziemy dalej warto wyjaśnić jaka jest różnica między zaświadczeniem, a oświadczeniem. Zaświadczenie to dokument, którego nie można wystawić sobie samemu, wystawia go np. urząd lub pracodawca, natomiast oświadczenie pisze się samodzielnie pod rygorem odpowiedzialności karnej za poświadczenie nieprawdy. Dlatego stanowczo odradzamy zawyżania swoich zarobków w oświadczeniu, gdyż grożą za to poważne konsekwencje prawne.

  Profi Credit – lider pozabankowych pożyczek ratalnych

Nie bez powodu firmą rozpoczynającą nasze zestawienie jest Profi Credit. Jest to spółka akcyjna z ponad 12 letnim doświadczeniem na rynku, a łączna wartość udzielonych pożyczek przekracza 686 mln PLN. Profi Credit w odpowiedzi na nasze potrzeby proponuje nam trzy oferty.

 Pożyczka na oświadczenie w Profi Credit

Od 200zł do 4000zł na okres od 6 do 48 miesięcy z indywidualnie ustalaną prowizją. Do wnioskowania wystarczy nam dowód osobisty, oświadczenie o zarobkach oraz rachunek za prąd, gaz lub inne media. Ta szybka pożyczka ratalna na dowód przeznaczona jest dla osób od 18 roku życia. O pieniądze mogą ubiegać się osoby zarabiające min. 800zł miesięcznie lub renciści z miesięcznym dochodem min. 700zł., a także rolnicy i firmy. Dodatkowym wymogiem jest ubezpieczenie od śmierci, musimy również przedstawić oświadczenie o dochodach.

 Pożyczka na zaświadczenie i pożyczka PREMIUM w Profi Credit

Kolejne warianty oferty Profi Credit są dedykowane osobom powyżej 30 roku życia. Można podjąć od 2000zł do 9000zł na okres od 12 do 48 miesięcy lub od 9000zł do 25000zł na maksymalnie 36 miesięcy w przypadku opcji PREMIUM. Oprócz wieku wymagany jest minimalny miesięczny dochód netto w wysokości 1200zł oraz ubezpieczenie od śmierci. Przy procesie weryfikacyjnym należy przygotować dowód osobisty, zaświadczenie o zarobkach, rachunek za prąd, gaz lub inne media oraz wyciąg z konta bankowego.

 Monedo Now – pożyczka ratalna na dowód

Monedo Now jest marką spółki Kreditech Polska należąca do międzynarodowej firmy Kreditech Holding. Oferują nam od 1500zł do 15000zł do rozłożenia na elastyczne comiesięczne wygodne do spłaty raty. Możliwość wzięcia gotówki na okres od 3 do 36 miesięcy ma każdy obywatel Polski, który ukończył 18 rok życia. Starsze osoby na pewno ucieszy fakt, iż nie ma górnego limitu wiekowego. Monedo Now wymaga od nas posiadania stałego źródła dochodu, przy większych kwotach musimy się liczyć z koniecznością posiadania dokumentu potwierdzającego zarobki. Kolejną zdecydowaną zaletą tej oferty jest możliwość wcześniejszego wypowiedzenia pożyczki.

 Incredit – gotówka na raty w 15 minut

Kolejną pozycją, na którą trzeba zwrócić uwagę szukając szybkiej pożyczki ratalnej bez zaświadczeń na dowód są pieniądze od Incredit. Do naszej dyspozycji jest kwota od 100zł do 10000zł z maksymalnym 24 miesięcznym okresem spłaty. Rejestracja i wnioskowanie jest niezwykle szybkie, a środki na koncie możemy mieć już w 15 minut.

Z oferty może skorzystać każda osoba w wieku od 20 do 70 lat, która osiąga stały dochód i ma pozytywną historie kredytową w BIG KRD ERIF.

 Solven – pożyczka na raty bez formalności

Znakiem rozpoznawczym Grupy Finansowej Solven jest to, że ich pożyczki są tanie, ponieważ pobierana jest tylko niewygórowana opłata przygotowawcza. Każdy obywatel Polski w wieku od 21 do 70 lat, który uzyskuje stały dochód i nie widnieje w rejestrach dłużników może podjąć do 5000zł na maksymalny termin 18 miesięcy. Przy ubieganiu się o środki potrzebny będzie dowód osobisty oraz dokumenty potwierdzające dochód i zatrudnienie.

 Hapi Pożyczki – pożyczka ratalna bez sprawdzania baz

Jest to pozabankowa firma pożyczkowa, która stawia na dobry kontakt z klientem i cieszy się bardzo dobrą opinią wśród internautów. Zdecydowaną zaletą, która stawia Hapi Pożyczki przed konkurencją jest brak weryfikacji baz dłużników. Możemy podjąć kwotę od 1500zł do 7500zł na okres nie dłuższy niż 24 miesiące. Wystarczy mieć 18 lat, stały dochód, a o gotówkę możemy się ubiegać na oświadczenie o zarobkach.

 Provident – pożyczka samoobsługowa z ratą miesięczną

Tej firmy nie trzeba nikomu przedstawiać. Provident to zdecydowany lider pozabankowego sektoru pożyczkowego. Również i w tym przypadku przygotował dla nas rewelacyjną ofertę.

Firma oferuje nam od 300 do 15000zł na maksymalny okres dwóch lat.

O pożyczkę może się ubiegać każda pełnoletnia osoba o stałym dochodzie i zatrudnieniu. Procedura jest niezwykle prosta i szybka, gotówkę możemy uzyskać nawet w 15 minut, a aby przejść przez cały proces wnioskowania potrzebny nam jest jedynie dowód osobisty. Warto również wspomnieć, że Provident udostępnia usługę obsługi domowej, która jest idealna dla osób starszych oraz niepełnosprawnych. Provident może być dobrym rozwiązaniem zwłaszcza dla osób ze złą historią kredytową, gdyż nie weryfikuje baz dłużników.

 Pożyczki społecznościowe na raty bez zaświadczeń

Alternatywą dla pozabankowych pożyczek na raty są pożyczki społecznościowe na takich portalach jak Kokos czy Lendico. Jeśli z jakichś powodów warunki oferowane przez pozabankowych pożyczkodawców nas nie satysfakcjonują pozostają nam poszukiwania prywatnego inwestora. Do tego celu świetnie nadają się platformy pożyczek społecznościowych. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość negocjacji i bardzo indywidualne podejście do klienta. Jednocześnie decydując się na ratalną pożyczkę prywatną trzeba zachować szczególną czujność i dokładnie przeczytać umowę, ponieważ jesteśmy bardziej narażeni na nieuczciwe praktyki pożyczkodawcy niż w przypadku pożyczek pozabankowych.

 Na co zwrócić uwagę przy braniu pożyczki?

Przy zaciąganiu pożyczki warto zwrócić uwagę na kilka czynników takich jak całkowity koszt pożyczki, RSSO, czy jest możliwość przedłużenia terminu spłaty i jak wyglądają procedury w przypadku opóźnienia w spłacie zobowiązania.

Przed skorzystaniem z tego typu usług należy też dokładnie przeanalizować swoją sytuację finansową. Dzięki temu będziemy mogli dopasować kwotę, okres oraz wysokość miesięcznej spłaty do swoich możliwości co pomoże uniknąć w przyszłości problemów z regulowaniem należności.

     

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa w Uniwersytecie Warszawskim. Od wielu lat związany z branżą finansową i dziennikarską. Doświadczenia zawodowe i umiejętności przez kilka lat zdobywał pracując w Warszawie. Prywatnie interesuje się sportem, tańcem i pisaniem tekstów.

Ranking najlepszych chwilówek bez bik

1

twisto

Od 100 pln do 10 000 pln

Do 3 miesiecy za 0 złotych!

Bezpłatny miesięczny limit wydatków. Korzystaj z niego, płacąc kartą Twisto w sklepach internetowych.

2

feniko

Od 300 pln do 3 000 pln

Od 7 dni do 6 miesięcy okres spłaty.

Pierwsza pożyczka 0% na okres od 7 do 30 dni.

3

vialet

Od 400 pln do 13 600 pln

Do 10 miesięcy

Błyskawiczna decyzja po rejestracji

4

creditron

Od 300 pln do 15 000 pln

Od 2 do 24 miesięcy

Dla klientów z dowolną historią kredytową

5

axicard

Od 500 pln do 6 000 pln

Od 0% prowizji za 30 dni

Bez wpłat potwierdzających konto bankowe

Skomentuj artykuł

Twoję Imię:
Komentarz:
Captcha

Dodane komentarze

Tusz

0

Tusz Data dodania: 04-01-2017 12:23 Pożyczki i chwilówki ratalne bez zaświadczeń to ZAPLO jest dobrą firmą, w 15 minut dostałam decyzję i jakos prawie od razu gotówkę na konto.
Pakol

0

Pakol Data dodania: 26-10-2016 13:05 najlepsze pożyczki na raty bez zaświadczeń oferuje firma Incredit, bardzo szybka procedura, mam troszke słaby bik a mimo to przyznali mi pozyczke, tego samego dnia dostalem decyzje, polecam
Supermenka

0

Supermenka Data dodania: 12-09-2016 13:08 Incredit tez bardzo dobra firma, dwa razy brałam już u nich pożyczkę i jakbym miała potrzebę to wzięłabym po raz trzeci, lepiej trzymac sie jednej sprawdzonej firmy niz szukac niewiadomo czego
Terenia

0

Terenia Data dodania: 12-07-2016 17:41 zgadzam sie z Karolem, Solven to dobra firma brałam kilka razy i jak dla mnie są bezkonkurencyjni
Izizizi

0

Izizizi Data dodania: 29-06-2016 11:44 Na raty bez zaświadczeń to najlepiej w Profi Credit. Idzie z nimi negocjować i mają wysoką przyznawalność
Karol

0

Karol Data dodania: 22-06-2016 17:56 dziwie sie ze solven jest tak małoznany, przeciez to solidna firma. pozyczyli mi 2500zł na rok. Bez żadnych problemów i dużych formalności. W godzinke miałem kase na koncie, i to mi sie podoba!
Planter

0

Planter Data dodania: 16-06-2016 15:40 ostatnio potrzebowałem pożyczki na raty najlepiej bez zaświadczeń i mój wybór padł na profi credit. moge potwierdzic pozytywne opinie ktore czytalem sprawdzajac co to za firma. sa w porzadku, nie mam wiekszych zastrzezen
fefoo

0

fefoo Data dodania: 10-06-2016 18:50 pożyczki na raty są lepsze od chwilówek, chwilowki latwo sie bierze a ciezej splacic na krotki termin takiej gotowki, lepiej sobie rozlozyc to na raty, zwlaszcza ze wymagania sa podobne i rownie latwo o pozyczke na raty
Olga

1

Olga Data dodania: 30-05-2016 17:41 wzięłam 15 tysięcy na trzy lata w Profi Credit i jak poźniej sobie sprawdzałam z ofertami w bankach to wyszło porównywalnie, a o wiele szybciej, decyzje miałam w ciągu jednego dnia i gotówke na koncie tego samego dnia co decyzja,
align center Podobne artykuły, które mogą Cię zaciekawić
Ta strona korzysta z plików cookies, co umożliwia rozpoznawanie danego użytkownika przez serwer. Umożliwia to wygenerowanie strony www, opierając się głównie na jego preferencjach. Szczegóły zawarte są w zakładce: Polityka Prywatności. Korzystając, zgadzasz się na warunki tam zawarte.