Ile pieniędzy chcesz pożyczyć?

  • 1 000
  • 60 000
  • 120 000
  • 180 000
  • 240 000
  • 300 000

Na ile rat?

  • 10
  • 60
  • 120

Twoje Dane

text editor Poradnik pożyczkowy

strona główna > poradnik pożyczkowy
Czy warto pójść na ugodę z firmą windykacyjną? Czy warto pójść na ugodę z firmą windykacyjną? Data dodania: 16-11-2017 18:00

czytaj całość

Czy warto pójść na ugodę z firmą windykacyjną?

Odpowiedź na to pytanie nie jest prosta. Jedni stoją na stanowisku, że należy jak najszybciej dogadać się z windykatorem, bo to najtańsza i najmniej stresująca opcja. Ponadto, dzięki ugodzie sprawa nie trafi do sądu. Drudzy prezentują zupełnie inny pogląd. Ugoda to najgorsze co możesz zrobić. Przyznajesz się do długu i godzisz na spłatę. Ugody są skonstruowane z korzyścią dla windykatorów. A co do spotkania się z firmą windykacyjną przed sądem, to jest to dla dłużnika szansa na całkowite uwolnienie się od długu. Kto ma rację?

Kto może trafić do więzienia za długi? Kto może trafić do więzienia za długi? Data dodania: 14-11-2017 20:05

czytaj całość

Kto może trafić do więzienia za długi?

Osoby borykające się z długami, żyją w strachu, nie tylko przed wierzycielami, ale i życiem za kratami. Czy rzeczywiście mają się czego bać? W społeczeństwie funkcjonuje przeświadczenie, że za długi idzie się siedzieć. Tym bardziej, gdy słowa o więzieniu padają z ust komornika bądź windykatora. Co nie powinno mieć miejsca. Polskie prawo jest jednoznaczne w tej kwestii. Osoby posiadające długi nie muszą czuć zagrożenia, pod warunkiem że nie zostało popełnione oszustwo w trakcie zaciągania kredytu, podczas egzekucji komorniczej, a także długi nie są spowodowane niepłaceniem alimentów. Dziś o tym, którzy dłużnicy mogą trafić do więzienia.

Reklama

3100 zł za darmo od Tani Kredyt 3100 zł za darmo od Tani Kredyt Data dodania: 13-11-2017 17:14

czytaj całość

3100 zł za darmo od Tani Kredyt

Konkurencja na rynku chwilówek online wpływa na atrakcyjne, wysokie kwoty darmowych pożyczek. Przez długi czas na pierwszym miejscu był Vivus, z chwilówką 0% do 3 tys zł dla nowych klientów. O 100 zł więcej bez żadnych kosztów zaoferował w ostatnim czasie Tani Kredyt. Marka należy do Alfa Finance Sp. z o.o., prężnie rozwijającej się firmy. Tani Kredyt posiada certyfikat Odpowiedzialny Pożyczkodawca, wydawany przez Loan- Magazine. Jest w bazie firm Związku Firm Pożyczkowych. Kto może wnioskować o darmową pożyczkę i w jakich bazach sprawdzani są klienci?

Zmiany na rynku ubezpieczeń od  2018 roku- co oznaczają dla klientów? Zmiany na rynku ubezpieczeń od 2018 roku- co oznaczają dla klientów? Data dodania: 09-11-2017 13:32

czytaj całość

Zmiany na rynku ubezpieczeń od lutego 2018 roku- co oznaczają dla klientów?

Pod koniec ubiegłego roku pojawił się projekt ustawy dotyczącej rynku ubezpieczeń, której celem jest przystosowanie polskiego prawa do unijnej dyrektywy IDD, przyjętej 20 stycznia 2016 roku. Rynek ubezpieczeń stał się na kilka miesięcy polem niepewności, agenci ubezpieczeniowi obawiali się o swoje miejsca pracy. W mediach pojawiały się informacje, że zmiany będą drastyczne, pozbawiając pracy kilkadziesiąt tysięcy osób. Pod koniec lipca wszystko stało się jasne, projekt ustawy o dystrybucji ubezpieczeń został przyjęty przez Radę Ministrów. Nowe prawo zacznie obowiązywać od 23 lutego 2018 roku. Co się zmieni i co to oznacza dla klientów?

Reklama

Ta strona korzysta z plików cookies, co umożliwia rozpoznawanie danego użytkownika przez serwer. Umożliwia to wygenerowanie strony www, opierając się głównie na jego preferencjach. Szczegóły zawarte są w zakładce: Polityka Prywatności. Korzystając, zgadzasz się na warunki tam zawarte.