Pożyczka prywatna bez BIK, BIG i KRD

Nawet przy zajęciu komorniczym

Jesteś w potrzebie, szukasz szybkiej gotówki?

Szybka Pożyczka

Pożyczki pod zastaw bez BIK

Pozabankowe pożyczki bez BIK na spłatę zadłużenia, bez sprawdzania bankowych baz oraz przy zachowaniu minimum formalności są opcją wyjścia ze spirali długów. Oferujemy pożyczki pozabankowe pod zastaw nieruchomości dla osób prywatnych oraz dla firm, celem spłaty posiadanych zadłużeń. Nie sprawdzamy bankowych baz oraz nie wymagamy zaświadczeń o dochodach. Gwarantujemy szybkie rozpatrzenie wniosku oraz decyzję kredytową w krótkim czasie. Prywatne pożyczki pod zastaw to dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają negatywną historię w BIK, a tym samym ich szanse na kredyt bankowy są zerowe. To również propozycja dla wszystkich, którzy nie mają zdolności kredytowej, za niskie dochody czy brak umowy o pracę.

Pod zastaw każdej nieruchomości

Mieszkanie, dom, działka rolna i każda inna nieruchomość może stanowić zabezpieczenie oferowanych pożyczek pod zastaw. Nieruchomość jest gwarantem spłaty pożyczki i jej zabezpieczeniem. Bardzo szybko weryfikujemy wnioski oraz przesłane dokumenty. Do 48 godzin informujemy o przyznanej pożyczce pod zastaw, warunkiem jest przesłanie kompletu wymaganych dokumentów.

Reklama

W naszej ofercie:

- pożyczki pod zastaw nieruchomości, obciążonych egzekucją komorniczą, na spłatę zadłużenia;

- pożyczki bez zdolności kredytowej;

- pożyczki bez sprawdzania BIK, BIG, KRD;

- pożyczki konsolidacyjne, w tym konsolidacja kredytów bankowych;

- pożyczki na dofinansowanie oraz rozwój działalności gospodarczej;

- pożyczki dla rolników.

Nasza szeroka oferta pożyczek pozabankowych pod zastaw nieruchomości umożliwia dostosowanie kredytu do portfela klienta.

Najniższe oprocentowanie

Oferujemy bardzo konkurencyjne oprocentowanie pożyczek bez BIK. Od 10% w skali roku, co stanowi najlepszą ofertą na rynku pożyczek pozabankowych. Nasz zespół tworzą doradcy finansowi z wieloletnim doświadczeniem, współpracujący z różnymi pożyczkodawcami. Są to spółki, fundusze oraz prywatni inwestorzy. To stanowi gwarancję otrzymania pożyczki na bardzo dobrych warunkach, dostosowanej do klienta.Mam szansę na pożyczkę?

Poniższy przykład prezentuje, w jaki sposób zdolność kredytową oceniają banki, a jak współpracujący z nami Inwestorzy:

Z powyższego wynika, iż w siedmiu podanych przykładach klient może odejść z banku bez kredytu. Te same cechy nie wpływają negatywnie na odpowiedź od Inwestorów. Klient może liczyć na pozytywną odpowiedź i pożyczkę pod zastaw przelaną na konto w miarę krótkim czasie.

Umowa notarialna

Umowa pożyczki podpisywana jest w formie aktu notarialnego, zawierana zgodnie z ustawą o Kredytach Konsumenckich. Zabezpieczeniem jest obciążenie hipoteki w dziale IV Księgi Wieczystej.

NIE ZAJMUJEMY SIĘ POZYSKIWANIEM OFERT POŻYCZEK, W KTÓRYCH ZABEZPIECZENIEM JEST PRZEWŁASZCZENIE, CZY JAKAKOLWIEK INNA FORMA UMOWY PRZENOSZĄCA WŁASNOŚCI NIERUCHOMOŚCI NA POŻYCZKODAWCĘ.

Reklama

Ta strona korzysta z plików cookies, co umożliwia rozpoznawanie danego użytkownika przez serwer. Umożliwia to wygenerowanie strony www, opierając się głównie na jego preferencjach. Szczegóły zawarte są w zakładce: Polityka Prywatności. Korzystając, zgadzasz się na warunki tam zawarte.