Ranking

Pożyczki dla zadłużonych - ranking 2023

1

Od 300 pln do 7 000 pln

Nawet na 90 tygodni

Brak opłat rejestracyjnych

2

Od 100 pln do 3000 pln

Pierwsza pożyczka za darmo!

Bez ukrytych kosztów

3

Od 1500 PLN do 7500 PLN

Dla osób w wieku od 20 do 75 lat

Na okres od 3 do 24 miesięcy

4

Od 50 pln do 10 000 pln

Opłata rejestracyjna 10 groszy

24 miesiące

5

Od 500 pln do 7 000 pln

W 15 minut na Twoim koncie

Nawet na 12 miesięcy

6

Od 1 000 pln do 25 000 pln

szybka decyzja

Nawet na 48 miesięcy

7

Od 100 pln do 10 000 pln

Nawet na 36 miesięcy

Wypłata w 1 godzinę

Posiadasz niespłacone zobowiązania finansowe, a jednocześnie brakuje Ci środków na ważne wydatki, jak np. rachunki, remont, naprawę auta, kupno leków czy wyjazd? Sprawdź zgromadzone w naszym rankingu online szybkie pożyczki dla zadłużonych na raty, które można zaciągnąć wyłącznie na dowód i w wielu przypadkach bez BIK, czyli bez weryfikacji historii zadłużenia w bazach kredytobiorców. Dzięki nim uzyskasz dostęp do niezbędnych środków finansowych w krótkim czasie i bez potrzeby spełnienia skomplikowanych wymagań oraz formalności.

Pożyczka na raty dla zadłużonych – szybki zastrzyk dodatkowej gotówki dla każdego

Brak pieniędzy to trudna sytuacja, ale da się znaleźć z niej dobre wyjście. Właśnie takim rozwiązaniem może być nowa pożyczka dla zadłużonych na raty, która podratuje odchudzony budżet i pozwoli na sfinansowanie istotnych wydatków. Oferty dostępne w naszym rankingu online są przeznaczone również dla osób posiadających niespłacone zobowiązania – zarówno obecnie, jak i w przeszłości. W tym drugim przypadku, jeżeli dawne zadłużenie się przeterminowało, proponujemy produkty bez BIKu, w ramach których historia przeszłych zobowiązań nie podlega weryfikacji.

To, czy posiadane przez daną osobę zadłużenie będzie miało negatywny wpływ na analizę jej wiarygodności finansowej, zależy od jego specyfiki. Jeżeli jest ono aktualne i spłacane na bieżąco zgodnie z umową, jedynym skutkiem będzie obniżona zdolność kredytowa z tego tytułu, co może ewentualnie ograniczać maksymalną wysokość pożyczki online na raty dla zadłużonych. Inaczej sytuacja wygląda w przypadku zobowiązania przeterminowanego i nieuregulowanego od długiego czasu, np. od kilku miesięcy czy lat. Ono rzeczywiście może skutkować odrzuceniem wniosku w niektórych firmach, lecz nie we wszystkich. W naszym rankingu znajduje się bowiem niejedna pożyczka bez BIK dla zadłużonych na dowód.

Czym są pożyczki na dowód i bez BIK dla bardzo zadłużonych?

Na czym polegają tego rodzaju oferty? Ich specyfiką jest to, że firma parabankowa nie sprawdza historii kredytowej klienta, więc nawet przeterminowane zobowiązania nie będą miały wpływu na przyznanie środków. W związku z tym wystarczy dowód osobisty, żeby szybko i sprawnie przejść przez wszystkie niezbędne procedury weryfikacyjne. Ponadto w ramach niektórych produktów sprawdza się co prawda wpisy w BIK, ale niewielkie zadłużenie nie jest uwzględniane. Dopiero niespłacone zobowiązania na znaczne kwoty mogą w takim wypadku skutkować odrzuceniem wniosku złożonego przez klienta.

Zgromadzone w naszym rankingu online szybkie pożyczki na raty dla bardzo zadłużonych to świetny wybór dla osób, które starały się o dodatkowe środki w banku, ale nie uzyskały ich ze względu na złą historię kredytową czy zbyt niską ocenę wiarygodności i zdolności finansowej. W ramach nowych, szybkich pożyczek na raty i na dowód szanse na uzyskanie pieniędzy są znacznie większe z uwagi na ograniczone wymagania i formalności. Klient z reguły nie ma obowiązku dokumentowania źródła ani wysokości uzyskiwanych dochodów, a nawet jeśli musi to zrobić, to firmy parabankowe i tak stosują mniej rygorystyczne kryteria niż banki.

Pożyczka dla zadłużonych – najważniejsze korzyści

Niewątpliwą zaletą produktów znajdujących się w naszym serwisie jest błyskawiczna decyzja o przyznaniu środków lub odrzuceniu wniosku. Jeżeli zostanie on zaakceptowany, pieniądze na konto klienta są przelewane natychmiast. A że wypełnienie formularza i przejście procedur weryfikacyjnych zajmuje chwilę, zaledwie kilkanaście-kilkadziesiąt minut, każda pożyczka dla zadłużonych online jest naprawdę szybka. Tymczasem załatwienie wszystkich formalności w banku trwa niekiedy nawet kilka lub wręcz kilkanaście dni.

Również różnorodność zgromadzonych ofert i możliwość elastycznego dostosowywania ich parametrów do indywidualnych potrzeb klienta należy uznać za ich zaletę. Kwota zobowiązania może wynosić od kilku do kilkudziesięciu złotych, a nieprzekraczalny czas na jej zwrot przeważnie 12 lub 24 miesiące. Aby wybrać dobrze i korzystnie, zwracaj uwagę przede wszystkim na koszty, które najlepiej obrazuje wskaźnik RRSO. Jeśli więc interesują Cię szybkie, nowe pożyczki online na raty dla bardzo zadłużonych, w tym również bez BIK i na dowód, sprawdź produkty zgromadzone w naszym serwisie!

Ta strona korzysta z plików cookies, co umożliwia rozpoznawanie danego użytkownika przez serwer. Umożliwia to wygenerowanie strony www, opierając się głównie na jego preferencjach. Szczegóły zawarte są w zakładce: Polityka Prywatności. Korzystając, zgadzasz się na warunki tam zawarte.