Ile pieniędzy chcesz pożyczyć?

  • 1 000
  • 60 000
  • 120 000
  • 180 000
  • 240 000
  • 300 000

Na ile rat?

  • 10
  • 60
  • 120

Twoje Dane

text editor Jak wyszedłem z długów

strona główna > poradnik pożyczkowy > Jak wyszedłem z długów
Studentka się zadłużyła i co teraz? Studentka się zadłużyła i co teraz? Data dodania: 13-02-2017 11:19

czytaj całość

Nieroztropna studentka

             Wydaje mi się, że większość młodych ludzi, zwłaszcza tych świeżo po maturach, marzy o wolności i swobodzie. Przynajmniej tak było w moim przypadku, miałam kompletnie dość mieszkania w domu razem z ojczymem, mamą i trójką młodszych braci. W domu nie miałam ani chwili spokoju oraz ani jednego metra przestrzeni tylko dla siebie. Ci co mają małe mieszkania i większą rodzinę niż 3 osoby, na pewno mnie zrozumieją. Już na długo przed maturami o niczym innym tak nie marzyłam jak o przeprowadzce z rodzinnego domu. Po zdanych maturach w końcu mogłam zrealizować swoje największe pragnienie.

Jak wyjść z długów? – Najczęstsze błędy dłużników. Jak wyjść z długów? – Najczęstsze błędy dłużników. Data dodania: 04-12-2016 12:08

czytaj całość

Jak wyjść z długów? – Najczęstsze błędy dłużników.

 Dług to zjawisko, z którym każdy kiedyś miał do czynienia. Zazwyczaj było nam dane stanąć zarówno po jednej jak i drugiej stronie barykady czyli jako pożyczkodawca jak i pożyczkobiorca. Błędne jest natomiast przekonanie, że pętla zadłużenia i sytuacja finansowa bez wyjścia to domena jedynie ludzi biednych.

Reklama

Kilka kroków jak nie popaść w pętlę długów i kłopoty finansowe. Kilka kroków jak nie popaść w pętlę długów i kłopoty finansowe. Data dodania: 25-11-2016 17:29

czytaj całość

Kilka kroków jak nie popaść w pętlę długów i kłopoty finansowe.

 Popaść w długi jest niezwykle łatwo. Zwykle wystarczy chwila nieuwagi, kilka pochopnych nieprzemyślanych decyzji, a czasem niefortunny zbieg okoliczności, aby wpaść w kłopoty finansowe i długi, których nie możemy się pozbyć. Każda historia zadłużenia jest inna, jednak każda z nich posiada kilka wspólnych mianowników. Wykorzystując nasze doświadczenie i wiedze przeanalizowaliśmy znane nam przypadki, aby wyciągnąć z nich ogólne wnioski.

Wpadłam w długi przez gry komputerowe Wpadłam w długi przez gry komputerowe Data dodania: 14-11-2016 16:40

czytaj całość

Wpadłam w długi przez gry komputerowe

 To o czym chcę Wam dzisiaj opowiedzieć jest dla mnie bardzo wstydliwe i szczerze mówiąc wiedzą o tym tylko moi rodzice. Tym bardziej mi głupio z tego powodu, że jestem kobietą i to już w przedziale 20-30 lat, a zwykle takie historie kojarzone są z chłopakami w okresie dojrzewania. Odkąd tylko się pojawiły, zawsze byłam wielką fanką gier wideo. Najpierw były pierwsze konsole typu Atari i Pegasus, potem zakochałam się w komputerze.

Reklama

Ta strona korzysta z plików cookies, co umożliwia rozpoznawanie danego użytkownika przez serwer. Umożliwia to wygenerowanie strony www, opierając się głównie na jego preferencjach. Szczegóły zawarte są w zakładce: Polityka Prywatności. Korzystając, zgadzasz się na warunki tam zawarte.