Darmowa pożyczka w FunduszKorona - opinie klientów

funduszkorona

ocen: 78 / średnia: 3,1

Oferta pożyczki Weź pożyczkę

Pożyczki z komornikiem w FunduszKorona

Pętla zadłużenia doprowadziła Cię na skraj, gdzie jedyne co Cię czeka to komornik? Beznadzieja sytuacji, czarna przyszłość i ciągłe myślenie o tym, skąd wziąć gotówkę na spłatę komornika, jak uchronić się przed licytacją? Pożyczki z komornikiem stały się w ostatnich latach bardzo popularne. Z każdej sytuacji jest wyjście, również mając wyrok sądu o zajęciu komorniczym, nie jesteśmy jeszcze na straconej pozycji. Wiele osób, które popadło w problemy finansowe widzi tylko czarną przepaść, nie dostrzegając możliwości wyjścia z trudnej sytuacji. Miesiące, lata życia w stresie, wpływają na postrzeganie rzeczywistości, stąd często zadłużeni nie potrafią znaleźć rozwiązania. A wystarczy jeden telefon, warto go zapamiętać, bo otwiera drzwi do spokojniejszego życia. A przede wszystkim pomoże wyjść na prostą!

Pożyczki z komornikiem nie dostaniesz w banku w FunduszKorona

Już najmniejsze zadłużenie wynikające z opóźnienia w spłacie raty, niezapłacenia rachunku za prąd czy gaz, może skutkować odmową kredytu, a co tu dopiero mówić o pożyczce, gdy komornik siedzi już nam na plecach. Banki nie oferują pożyczki z komornikiem, dla nich jest to za duże ryzyko. Dlatego pomocy należy szukać w instytucjach pozabankowych.

Fundusz Korona pomoc zadłużonym w FunduszKorona

W niejednej, ale w licznych publikacjach na temat Funduszu Korona przeczyta się, iż podejmują się trudnych tematów, czasem wręcz wydawałoby się sytuacji beznadziejnych. Skutecznie wyciągają ludzi z tarapatów finansowych na jasnych i przejrzystych warunkach. To u nich znajdziesz pożyczki z komornikiem, pożyczki bez bik, big, a także z akceptacją zaległości w ZUS, KRUS. Dla zadłużonych kluczową kwestią jest szybkie pozyskanie gotówki, która umożliwi spłatę zadłużenia i wyjście na prostą. Liczy się niska rata, możliwość spłaty zobowiązania przez kilka lat, minimum formalności oraz przystępne koszty. To wszystko oferuje Fundusz Korona. Dlatego jeśli jesteś w trudnej sytuacji i nie wiesz jak z niej wyjść, złóż wniosek online, a do 48 godzin gotówka może być na Twoim koncie!

Lata doświadczeń w FunduszKorona

Fundusz Korona posiada 10 lat doświadczenia na rynku usług pożyczkowych. Firma powstała w 2005 roku i od tego czasu pomogła wielu zadłużonym, znajdującym się w sytuacji beznadziejnej. Na forach można poczytać pozytywne opinie o Funduszu Korona. Specjalizują się w szybkich pożyczkach pozabankowych, udzielanych również online. Oferują pożyczki z komornikiem, chwilówki bez big, na dowód, a także pożyczki hipoteczne oraz na cele inwestycyjne. Pożyczki z komornikiem cieszą się dużym zainteresowaniem, ze względu na przystępne warunki finansowe, jakie oferuje Fundusz Korona.

Marka znana głównie dzięki poczcie pantoflowej w FunduszKorona

Na darmo szukać reklam tv czy w gazetach Funduszu Korona. Pożyczki z zajęciem komorniczym znane są głównie z polecenia. Znajomi polecają kolejnym znajomym i rodzinie. Firma nie wydaje kroci na marketing i reklamę, w myśl hasła, że najlepszą reklamą są sami klienci. Marka jest mniej znana niż Vivus czy Wonga, natomiast ma wieloletnie doświadczenie na rynku pożyczek bez big, bik i krd. Wśród klientów ma bardzo dobre opinie. Bez wątpienia można im zaufać w stu procentach.

Oferują wsparcie prawne w FunduszKorona

Fundusz Korona dysponuje własnym działem prawnym. Doświadczeni w obszarze finansów prawnicy udzielają odpowiedzi i wsparcia w najtrudniejszych sytuacjach, nawet przeddzień licytacji komorniczej. To jeden z dużych atutów Firmy, działanie kompleksowe, mające na celu pełną pomoc zadłużonym klientom.

Co w ofercie Funduszu Korona? w FunduszKorona

Pożyczki gotówkowe od 1000 do 10 000 zł, z okresem kredytowania 12 do 60 miesięcy. Jest opcja wydłużenia okresu kredytowania! Pożyczki z komornikiem dostępne są od ręki, wystarczy złożyć wniosek online. To nic nie kosztuje, żadnych opłat wstępnych- to bardzo ważne, gdyż wiele firm pożyczkowych oferuje pożyczki z zajęciem komorniczym, ale wymagają przedpłaty. Fundusz Korona nie pobiera od klienta żadnych opłat! Decyzję o przyznaniu gotówki otrzymasz w ciągu jednej doby. Wypłata środków następuje w ciągu dwóch dni! Akceptują zaległości w BIK oraz BIG- elastycznie podchodzą do zaległości na czarnych listach. Pożyczkę można wziąć na spłatę zadłużenia, na komornika, by uniknąć licytacji, w celu inwestycyjnym bądź na inny dowolny cel! Pożyczki z zadłużeniem komorniczym do 10 tys zł w Funduszu Korona są szybko i łatwo dostępne!

Pożyczki pod zastaw hipoteki, to drugi rodzaj pożyczek dla zadłużonych z komornikiem, które oferuje Fundusz Korona. Minimum w tej opcji można pożyczyć 8 tys zł. Maksymalnej kwoty pożyczkodawca nie określa, bo zależy to od wartości nieruchomości, którą chcemy zastawić. Pożyczka z komornikiem może być wzięta, podobnie jak poprzednia, na 12 do 60 miesięcy, z opcją wydłużenia. Decyzja kredytowa wydawana jest w 24 godziny, a pieniądze na koncie do 48 godzin! Pożyczkodawca nie sprawdza zdolności kredytowej, akceptuje zadłużenia w BIK oraz BIG. Pożyczkę bez problemu można utrzymać przy zajęciu komorniczym, a także gdy hipoteka ustanowiona jest na rzecz banków. Bardzo dobra oferta dla osób, które mają duże zadłużenie, na już potrzebna jest pożyczka z komornikiem, a dysponują nieruchomością.

Wymagania wobec klientów w FunduszKorona

W przypadku pożyczki gotówkowej na spłatę komornika Fundusz Korona wymaga stałych dochodów na konto bankowe. Konieczna jest umowa o pracę na czas nieokreślony w dużej firmie, emerytura bądź renta. Starający się o pożyczkę na spłatę zadłużenia, musi posiadać polskie obywatelstwo. Jeśli chodzi o pożyczki z komornikiem pod zastaw nieruchomości, wymaganych jest więcej dokumentów: akt potwierdzający nabycie nieruchomości, numer księgi wieczystej, wypis oraz wyrys z rejestru gruntów, zaświadczenie o braku zaległości czynszowych oraz krótki opis nieruchomości wraz z fotografiami. Skompletowane dokumenty to szybka pożyczka, nawet w 48 godzin na koncie!

Indywidualne podejście w FunduszKorona

Pracownicy indywidualnie podchodzą do każdego klienta. Każdy jest inny, zadłużenia wynikają z odmiennych zobowiązań, klienci mają różne dochody, a po pożyczkę na już zgłaszają się na różnych etapach zadłużenia. Stąd indywidualne podejście do każdego wniosku, szczegółowa analiza sytuacji finansowej i współpraca z działem prawnym. Na tej podstawie składana jest oferta pożyczki na spłatę komornika. Można liczyć na dobre warunki, biorąc pod uwagę koszty i fakt, że są to pożyczki pozabankowe.

Pomogą, gdy bank wypowie umowę kredytu w FunduszKorona

Fundusz Korona podejmuje się trudnych tematów, a jednym z nich jest wypowiedzenie umowy kredytowej przez bank. Masz mało czasu na spłatę kredytu w całości? Jedną z dróg jest właśnie szybka pożyczka pod zastaw i spłata kredytu bankowego. Dzięki temu unikasz stresu, koszty się nie mnożą, a Ty zyskujesz pożyczkę ratalną na dogodnych warunkach. Wypowiedzenie umowy przez bank nie zdarza się często i muszą zaistnieć ku temu określone powody. Jednak tego typu sytuacje mają miejsce i dla osób, które w ciągu kilkunastu dni mają spłacić cały kredyt, by uniknąć konsekwencji, Fundusz Korona przygotował specjalną ofertę.

Gdy komornik puka do drzwi w FunduszKorona

Najlepszą drogą jak w każdym innym przypadku jest dogadanie się i spłata zadłużenia. Dzięki pożyczce na spłatę komornika od Funduszu Korona, możesz wyjść na prostą. Nawet jeśli licytacja komornicza przypada w najbliższym czasie, to możesz walczyć o zachowanie prawa do majątku, na który z pewnością pracowałeś wiele lat. Nie jest to sytuacja beznadziejna, jeśli stosunkowo szybko zareagujesz i zaufasz Firmie, która ma wieloletnie doświadczenie w rozwiązywaniu trudnych problemów finansowych swoich klientów. Pożyczki na spłatę komornika pomogą Ci uchronić majątek przed licytacją, a zarazem odzyskać z czasem płynność finansową.

Przelicz koszty z kalkulatorem pożyczki w FunduszKorona

Fundusz Korona udostępnia na swojej stronie internetowej kalkulator do przeliczania rat kredytowych. Wystarczy zaznaczyć kwotę pożyczki od 1000 zł do 10 000 zł oraz okres spłaty od 12 do 60 rat. Obok pojawi się wysokość miesięcznej raty do spłaty oraz RRSO. Z łatwością przeliczysz łączny koszt pożyczki na spłatę komornika.

Złóż wniosek online w FunduszKorona

W kilku krokach złożysz wniosek o pożyczkę na konto, korzystając wyłącznie z internetu. Pierwszym krokiem jest wypełnienie kilku rubryk z podstawowymi danymi osobowymi. Wypełnienie i wysłanie wniosku o szybką pożyczkę trwa kilka minut. Z Firmą można skontaktować się na kilka sposobów: wysyłając mail, dzwoniąc czy korzystając z formularza kontaktowego dostępnego na stronie. Wniosek o pożyczkę z komornikiem można również złożyć w dwóch stacjonarnych punktach w Lublinie. Szczegóły na stronie Fundusz Korony, w zakładce kontakt.

Gdy dopadną Cię problemy finansowe, nie czekaj aż same się rozwiążą w FunduszKorona

Komornik zlicytuje majątek, a Ty musisz zaczynać od nowa. Z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, ale niekoniecznie je dostrzegasz. Warto oddać się w ręce zaufanej, rzetelnej Firmy. Eksperci z branży pożyczkowej przeanalizują szczegółowo sytuację, wskażą rozwiązania prawne oraz finansowe. Gotówkę otrzymasz na konto błyskawicznie, dzięki czemu szybko spłacisz zadłużenie oraz komornika, a tym samym zapewnisz sobie i swojej rodzinie spokój.

Dlaczego warto skorzystać z oferty Funduszu Korona? w FunduszKorona

Bo jako jedna z nielicznych firm na rynku oferują pożyczki z komornikiem bez opłat wstępnych. Wiele firm wymaga przedpłaty, a jej uiszczenie nie jest równoznaczne z otrzymaniem pożyczki. Dlatego, by uniknąć kolejnych zbędnych wydatków, lepiej zaufać Funduszowi Korona, gdzie wnioskowanie o pożyczkę i jej otrzymanie nie wymaga żadnych opłat! Kolejnym argumentem, dla którego warto skorzystać z oferty, są niskie koszty oraz możliwość rozłożenia zobowiązania na lata. Do tego elastyczna spłata. Jeśli okaże się, że 60 miesięcy to dla Ciebie za mało, by spłacić pożyczkę na konto, Fundusz Korona wydłuży okres spłaty, dostosowując się do portfela klienta. Nie sprawdzają baz, dlatego nie musisz przejmować się złym BIK czy obecnością w rejestrach BIG- Fundusz Korona udzieli pożyczki na dobrych warunkach. I najważniejsze, czyli pożyczki na spłatę komornika, Firma podejmuje się pomocy, nawet gdy licytacja ma mieć miejsce następnego dnia.

Fundusz Korona stawia w pierwszej kolejności na pomoc klientowi, działając kompleksowo, ułatwia wyjście z długów!

doradca finansowy

Barbara Krasińska

Szczerze polecam
firmę FunduszKorona.
Pożyczki do 30 dni.
Rejestracja tylko 1 zł.

Godziny pracy

Pon 8:00 - 22:00
Wt 8:00 - 22:00
Śr 8:00 - 22:00
Czw 8:00 - 22:00
Pt 8:00 - 22:00
Sob 8:00 - 22:00
Niedz 8:00 - 22:00
Weź pożyczkę w FunduszKorona.pl Odwiedź stronę FunduszKorona.pl

Dodaj opinię o FunduszKorona

Twoję Imię:
Komentarz:
Captcha

Opinie o FunduszKorona

0

Majster Data dodania: 29-09-2018 18:07 Szukam opinii o fundusz korona?

0

Wikis Data dodania: 05-02-2017 21:30 Powiedzcie mi czy przy naprawdę tragicznej syt big krd dadzą pożyczkę. Umowa czas nieokreslont dochód na niej. Rejon pomorze

1

jola Data dodania: 19-01-2017 01:14 lichwa

0

anonim Data dodania: 03-12-2016 13:03 Jednym słowem nie polecam . Lichwa na całego . 300% . Wpisy ustawione, jak 10tysięcy może uratować od długów, albo od spirali długów ... ? 10tyś to nie długi za które można mieszkanie zlicytować. No chyba że mieszkanie się zastawi w tej firmie a w tedy to już krzyżyk na drogę i tyle....

1

anonim Data dodania: 03-12-2016 12:35 Do Bik mogą mieć dostęp tylko Banki . Firma Gorzej niż LICHWIARSKA, taka sama jak Profi Credit albo jeszcze lepiej . Zastanówcie się za 750 spłacać prawie 2000( bez 20zł ) . Za pożyczone 4000zł ( 12000zl ??) . Do tego mają układy z komornikami z Lublina ( właściciel Kredyt Korona Pan Wale... z ulic Poznańskiej ma układy i znajomości wszędzie i cię udupi ), jak nie spłacisz 2 rat podają do komornika bez żadnych listownych upomnień i masz do spłaty 20000zł . Ostrzegam jak ktoś bierze zastanowić się sto razy ...

1

Katarzyna Data dodania: 01-12-2016 11:23 Pani Feilikso, obawiam sie, że może być ciężko w Pani wiekiem. Nie znam konkretnie sytuacji, ale prosze sie zastanowic czy nie lepszym rozwiazaniem byłaby konsolidacja lub firma oddłużeniowa. Pozdrawiam, Katarzyna Mielna

0

feliksa Data dodania: 22-11-2016 19:57 bylibyście państwo wybawieniem dla mni .Zapetliłam się tak bardzo ,że nie daję rady. mam 76 lat .Brałam kredyty na ratowanie chorego męża i zostałam z długami po jego śmierci

0

Gumbol Data dodania: 10-11-2016 15:41 faktycznie wnioskowałem tam i nie dostałem pożyczki, ale mam komornika i opłakaną sytuację, więc nawet bez większych nadzieji tam skłądałem. ale to co trzeba przyznać, że prawie od razu odpowiedź dostałem.

3

Wojciech Data dodania: 12-10-2016 16:14 jestem ciekaw na jakiej zasadzie i kto przeprowadzil to rzekome sprawdzanie i czemu te dane miałyby służyć, ja tam dostałem od nich pożyczkę,

1

Marcjan Adamowicz Data dodania: 18-09-2016 04:05 Przeprowadzaliśmy sprawdzenie funduszu korona pod względem udzielania pożyczek okazało się że firma tylko i wyłącznie wyciąga dane personalne 99.9% nie przyznawalności. 3-osoby w każdym przypadku umowa o prace czas nie określony zatrudnienie powyżej jakiś tam okresów próbnych itp. NIE POLECAM

0

Leks Data dodania: 14-09-2016 16:24 mogliby byc odrobine tańsi, ale nie ma co oczekiwać cudów, chwała im za to ze udzielaja pozyczek przy złych bazach!

1

monika Data dodania: 13-06-2016 14:38 U mnie niestety nie jest tak kolorowo......od tygodnia wysyłam im dokumenty....jakby nie mogli mi od razu powiedziec jakie konkretnie potrzebuja .....

0

bankrut Data dodania: 03-06-2016 12:55 jak ktos ma komornika a nie chce sie bawic w pozyczki prywatne na weksel czy inne badziewia to fundusz korona jedyne wyjscie, mimo niewesolej sytuacji dali mi pozyczke

1

Ewa Data dodania: 25-05-2016 17:26 Fundusz Korona darzę szczególnym sentymentem, ponieważ dzięki tej pożyczce zaczęłam wychodzić z długów, to była jedyna firma która chciala w ogole ze mna gadac

0

Ewa Data dodania: 19-05-2016 13:51 gdyby nie Fundusz Korona to zlicytowaliby mi mieszkanie!

0

Teren Data dodania: 12-05-2016 19:10 Od dłuższego czasu bujam się z komornikiem, do tej pory każda instytucja czy to bank czy firmy pożyczkowe mi odmawiały. W Funduszu Korona dostałem 5000zł, to dzięki ich pożyczce zacząłem podnosić się z kolan, dzisiaj komornik spłacony już w całości, zostały mi dosłownie ostatnie raty i w końcu będę wolny od długów! Polecam!

0

Malinka Data dodania: 29-04-2016 19:00 Udało się spłacić wszystkie długi.

0

joanna duch Data dodania: 23-03-2016 16:59 splata zadluzenia za mieszkanie

0

Ninka Data dodania: 14-03-2016 20:13 Dostałam kredyt, co prawda nie poszło tak szybko, ale zdążyłam:)

0

Sylwia Data dodania: 05-03-2016 20:02 Pomogli mi uporać się z długami.

0

Klient Data dodania: 24-02-2016 19:30 Załatwienie formalności chwilę trwa, ale warto się pomęczyć.

0

Bakala Data dodania: 20-02-2016 17:13 Polecam, wyciągają z trudnych sytuacji.

0

Lin Data dodania: 12-02-2016 19:42 Faktycznie umowa o pracę może być problemem, ale trzeba też postawić się w ich sytuacji. Ja akurat nie mogę narzekać bo od kilku lat pracuję w tej samej firmie i kredyt dostałem szybko.

0

Lutf Data dodania: 03-02-2016 19:10 Polecam, warto spróbować, jak się nie ma nic do stracenia.

0

Atuan Data dodania: 29-01-2016 19:04 Mam umowę o pracę na czas nieokreślony i dostałem kredyt na dobrych warunkach. Gdyby nie oni, już by mi zlicytowali dom.

0

Ciosek Data dodania: 13-01-2016 17:04 Nie można narzekać, wyciągają z kryzysowych sytuacji.

0

Kożuh Data dodania: 09-01-2016 17:38 Umowa o pracę faktycznie może być problemem, ale oni też chcą mieć jakieś zabezpieczenie! Ja od nich dostałam i uważam, że jest ok.

0

f@lisa Data dodania: 03-01-2016 21:57 Szkoda, że wymagają umowę o pracę na czas nieokreślony, bo teraz o taką ciężko.

0

Krysis Data dodania: 31-12-2015 17:35 A ja uważam, że ofertę mają dobrą. Fakt muszą zarobić, ale w końcu pracują na to chyba??? Pomogli mi, gdy komornik nie dawał już żyć, a ja sama rozkładałam ręce!

0

Undo Data dodania: 27-12-2015 17:25 Nie jest najtaniej, ale jak się nie ma wyjścia, to co zrobić.

0

Kolaska Data dodania: 20-12-2015 20:04 Szybko, sprawnie, wiedzą co robią!

0

czeslaw Data dodania: 18-12-2015 02:10 komornik zabiera mi 926 zl m-c zemerytury na reke otrzymuje 2176 zl mam zalegle raty ichcialbym je uregolowac.czy otrzymam kredyt.

0

Klarysa Data dodania: 14-12-2015 20:27 Polecam, pomogli mi się pozbierać z bardzo trudnej sytuacji, już praktycznie nie miałam nic do stracenia! Świetna pomoc prawna.

0

Kinia Data dodania: 29-11-2015 20:00 Nie dostałam, bo mam umowę na rok:(

0

Hubert Data dodania: 21-11-2015 21:03 Szybko, jedyny minus to konieczność pracy na umowę o pracę.

0

Wojek Data dodania: 18-11-2015 17:19 Solidnie i uczciwie!

0

Ała Data dodania: 13-11-2015 20:39 Pomagają wyjść z naprawdę beznadziejnych sytuacji!

1

~Rasia Data dodania: 01-11-2015 18:39 Pożyczka na dobrych warunkach!

0

LeniM Data dodania: 30-10-2015 15:43 Bardzo szybko podejmują decyzję, w moim przypadku było to nie dłużej niż półtorej godziny. Dostałem pożyczkę, dzięki której udało mi się wyjść na prostą!

0

Xavery Data dodania: 17-10-2015 18:14 Polecam, nie zdzierają!

1

Wacek Data dodania: 12-10-2015 19:13 Pożyczkę otrzymałem mimo sytuacji beznadziejnej! Dziś wychodzę na prostą!

0

Zdziś Data dodania: 09-10-2015 18:57 Na uczciwych warunkach.

0

Gaja Data dodania: 28-09-2015 19:34 Wzięłam 6 tys rozłożone na 12 miesięcy. W banku nie dostałabym kredytu, Provident też odmówił, a oni pożyczyli, jestem przed ostatnią ratą! Super pożyczka!

0

Iga Data dodania: 21-09-2015 19:20 Skorzystałam z oferty Firmy w ostatnim momencie, teraz na spokojnie spłacam pożyczkę!

0

Kuki Data dodania: 18-09-2015 20:52 Dobre pożyczki dla wszystkich:)

0

Gola Data dodania: 16-09-2015 21:12 Pożyczkę polecam, bo mało kto daje pieniądze, jak komornik wisi na plecach.

0

Irma47 Data dodania: 11-09-2015 18:48 Pomogli mi wyjść z bardzo trudnej sytuacji, wręcz beznadziejnej.

0

Tadek Data dodania: 05-09-2015 17:24 Szybko, bez trudu i z miłą obsługą!

0

Mika Data dodania: 04-09-2015 20:22 Długo męczyłam się z komornikiem, w końcu nie miałam już na umówioną ratę! Widmo licytacji mieszkania było blisko. Znajomy wysłał mi namiary na Fundusz Korona. Podeszłam do tego z przymrużeniem oka, a tu okazało się, że dostałam pożyczkę:))) Spłaciłam komornika, raty mam dostosowane do zarobków, jak najbardziej polecam:)

2

Azia Data dodania: 03-09-2015 19:07 Pożyczkę załatwiłam przez internet, pieniądze wysłali w jeden dzień!

0

Tusek Data dodania: 02-09-2015 19:36 Ja ich wziąłem, bo bank wypowiedział mi kredyt samochodowy!

0

Firma Ok Data dodania: 01-09-2015 20:05 Oferta jak najbardziej godna uwagi jak ma się na głowie komornika.

0

Madalena Data dodania: 31-08-2015 20:53 Wymagają jedynie podstawowych dokumentów!

0

Aksel Data dodania: 30-08-2015 19:16 Polecam, ratują w trudnych sytuacjach!

1

Ksanna Data dodania: 29-08-2015 17:58 Pożyczkę dostałam w 24 godziny! Firma super!

0

RobertKK Data dodania: 28-08-2015 19:39 Znajoma korzystała z ich pomocy dwa razy i chwaliła ich mocno!

0

Remik Data dodania: 27-08-2015 20:18 Korzystałem z ich oferty jakieś dwa lata temu. Bardzo profesjonalnie podchodzą do każdego klienta i to się chwali. Mimo problemów z BIK, można dostać pożyczkę w całkiem przyzwoitej kwocie!

2

Mishel Data dodania: 26-08-2015 19:47 Dostałem pożyczkę przy zajęciu komorniczym, dogodna rata. Wystarczy mieć stały dochód.

doradca finansowy

Barbara Krasińska

Szczerze polecam
firmę FunduszKorona.
Pożyczki do 30 dni.
Rejestracja tylko 1 zł.

Godziny pracy

Pon 8:00 - 22:00
Wt 8:00 - 22:00
Śr 8:00 - 22:00
Czw 8:00 - 22:00
Pt 8:00 - 22:00
Sob 8:00 - 22:00
Niedz 8:00 - 22:00
Weź pożyczkę w FunduszKorona.pl Odwiedź stronę FunduszKorona.pl

Reklama

Ta strona korzysta z plików cookies, co umożliwia rozpoznawanie danego użytkownika przez serwer. Umożliwia to wygenerowanie strony www, opierając się głównie na jego preferencjach. Szczegóły zawarte są w zakładce: Polityka Prywatności. Korzystając, zgadzasz się na warunki tam zawarte.