Jesteś w potrzebie, szukasz szybkiej gotówki?

strona główna > blog pożyczkowy > Artykuły partnerów > Jak bezpiecznie wziąć pierwszą pożyczkę w Internecie?
Facebook

Data dodania: , Ocena: 5, Głosów: 21

Jak bezpiecznie wziąć pierwszą pożyczkę w Internecie?

Reklama


 

 

Jak bezpiecznie wziąć pierwszą pożyczkę w Internecie?

 

jak-bezpiecznie-wziac-pierwsza-pozyczke-w-internecie

 

Szybkie pożyczki w Internecie to popularny sposób na poprawę bieżącego cash flow wielu polskich rodzin. Czasami dodatkowa gotówka umożliwia realizację od dawna odkładanych planów, w innych przypadkach ratuje w najróżniejszych sytuacjach nieprzewidzianych.

 

Pożyczki na wszystko w Internecie

 

Niezależnie od powodów, dla których Polacy decydują się na pożyczanie, w Sieci dostępne są przeróżne oferty kuszące pożyczkobiorców dogodnymi warunkami. W niektórych sprzedawcy kładą duży nacisk na łatwy sposób aplikacji, inne wyróżniają się niskimi kosztami, a jeszcze inne oferują bardzo korzystne kryteria oceny zdolności kredytowej. Tylko co to wszystko znaczy dla początkującego internetowego pożyczkobiorcy? Jak nowicjusz ma wybrać spośród gąszczu podobnych do siebie na pierwszy rzut oka ofert? Wreszcie – co zrobić w sytuacji, gdy pieniądze są potrzebne na już i jak sprawdzić z kim ma się do czynienia w przypadku, gdy nazwy kolejnych firm pożyczkowych wydają się nam nieznajome, a nawet nieco egzotyczne?

 

Jak wybrać pożyczkodawcę?

 

Decydując się na powierzenie swoich danych firmie pożyczkowej, warto wybrać rozpoznawalną markę, która jest obecna na rynku od lat. Nazwa jednoznacznie kojarząca się z pożyczkami to w takiej sytuacji zdecydowana zaleta. Firmy tego typu o ugruntowanej pozycji, intensywnie konkurują z mniej znanymi pożyczkodawcami. W większości oferują lepsze warunki i jakość procesu aplikacji o pożyczkę. Dobrym przykładem interesującej oferty dla początkujących pożyczkobiorców są pożyczki przez Internet firmy Provident. To marka obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Co prawda, aby uzyskać pieniądze, konieczna jest pozytywna ocena zdolności kredytowej. Jednak dzięki temu solidni klienci mogą wypróbować pożyczanie online bez jakichkolwiek obaw.

 

Dobre warunki, czyli jakie?

 

Przed podjęciem decyzji o wyborze ofert, nie zaszkodzi we własnym zakresie określić kryteria oceny pożyczek. Konsumentom zazwyczaj zależy na szybkim dostępie do gotówki, niskich kosztach i kwocie pożyczki, która odpowiada ich potrzebom. Mając to na uwadze, można powiedzieć, że pożyczka online jest jedną z ciekawszych propozycji rynkowych. Przede wszystkim proces składania wniosku jest prosty i zajmuje niewiele czasu. Ponadto, system transakcyjny jest dostępny przez 24h, co umożliwia załatwienie formalności w dogodnej chwili. Nie musimy już wychodzić z domu, by zapewnić sobie dostęp do dodatkowych środków.

 

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa w Uniwersytecie Warszawskim. Od wielu lat związany z branżą finansową i dziennikarską. Doświadczenia zawodowe i umiejętności przez kilka lat zdobywał pracując w Warszawie. Prywatnie interesuje się sportem, tańcem i pisaniem tekstów.
Ranking

Ranking najlepszych chwilówek bez bik - 2023

1

Pożyczka od 1000 PLN do 80000 PLN

Promocyjne niskie RRSO 11,45%

Dla osób w wieku od 18 do 70 lat

Na okres od 12 do 120 rat

2

Pożyczka od 100 PLN do 5000 PLN

Pierwsza pożyczka do 5000zł za darmo

Dla osób w wieku od 18 do 70 lat

Na okres od 15 do 61 dni

3

Od 150 pln do 4 000 pln

W 15 minut na Twoim koncie

Pierwsza pożyczka do 1000zł za darmo

Opłata rejestracyjna 1 zł

4

Pożyczka od 100 PLN do 8000 PLN

Pierwsza pożyczka do 1000zł za darmo

Dla osób w wieku od 20 do 72 lat

Na okres 1 lub 31 dni

5

Pożyczka od 300 PLN do 4000 PLN

Pierwsza pożyczka do 1500zł za darmo

Dla osób w wieku od 18 do 70 lat

Na okres od 30 do 61 dni

Skomentuj artykuł

Twoję Imię:
Komentarz:
Captcha
align center Podobne artykuły, które mogą Cię zaciekawić
Ta strona korzysta z plików cookies, co umożliwia rozpoznawanie danego użytkownika przez serwer. Umożliwia to wygenerowanie strony www, opierając się głównie na jego preferencjach. Szczegóły zawarte są w zakładce: Polityka Prywatności. Korzystając, zgadzasz się na warunki tam zawarte.