Jesteś w potrzebie, szukasz szybkiej gotówki?

strona główna > blog pożyczkowy > Przydatne artykuły > Najlepsze bankowe konta osobiste z debetem
Facebook

Data dodania: , Ocena: 5, Głosów: 21

Najlepsze bankowe konta osobiste z debetem

 

 

Najlepsze konta osobiste z debetem

Dodatkowe środki od banku na koncie zawsze się przydają, a szczególnie gdy brak oszczędności bądź pieniądze są zamrożone na lokatach czy też w innych dobrach. Banki przy otwieraniu rachunku osobistego oferują klientom różne opcje dodatkowej gotówki. Przez lata najczęściej oferowany był debet, a obecnie najczęściej proponowana jest linia kredytowa, inaczej kredyt odnawialny, a w niektórych bankach limit zadłużenia. Najbardziej opłacalne jest konto, w którym za prowadzenie, przelewy czy korzystanie z bankomatu nie są pobierane opłaty. Niestety większość banków stawia albo warunki, których osiągnięcie zmniejsza opłaty, albo niestety nie ma opcji na ominięcie płatności. Nieliczne banki mają w ofercie konto za 0 zł, w tym z możliwością uzyskania dodatkowej gotówki w postaci debetu bądź linii kredytowej. Dziś przyjrzymy się bliżej najciekawszym ofertom rachunków osobistych z debetem bądź limitem odnawialnym.

Millennium- konto 360° za absolutne 0 zł z limitem w koncie

Zero złotych za prowadzenie konta, przelewy krajowe w złotówkach, przelewy na mail i numer telefonu, za stałe zlecenia i polecenia zapłaty oraz za wypłaty z bankomatów. Dzięki aplikacji mobilnej oraz płatności BLIKIEM można pozostawić portfel w domu. Osoby, które zdecydują się na założenie konta do czerwca tego roku, mają szansę na premię w wysokości 360 zł, wystarczy, że regularnie będą płacić kartą i BLIKIEM. Konto można otworzyć online, a kurier dostarcza umowę wraz z kartą. Jeśli zdecydujemy się na limit w koncie do 90 dni od otwarcia rachunku osobistego, wówczas nie poniesiemy kosztów uruchomienia dodatkowej gotówki na koncie. Oferta ta będzie obowiązywać do końca stycznia przyszłego roku. Limit można także przenieść z innego banku bez płacenia prowizji. Jeszce jedna zaleta linii kredytowej w koncie od Millennium, to brak odsetek od pożyczonej gotówki, jeśli korzystamy z niej tylko przez siedem dowolnych dni w miesiącu rozliczeniowym.

Konto za zero (pod pewnymi warunkami) z tradycyjnym debetem w PKO BP

Bank PKO BP ma w swojej ofercie konto za zero złotych, ale aby klient nie ponosił kosztów musi spełnić kilka warunków. Prowadzenie konta będzie za darmo, ale klient musi posiadać kartę do konta. Karta będzie za 0 zł pod warunkiem, że w ciągu miesiąca rozliczeniowego klient dokona płatności kartą na kwotę 300 zł. Jeśli nie, trzeba będzie zapłacić 6,90 zł. Za darmo są przelewy krajowe przez internet oraz aplikację mobilną. Za zero zł również pobierzemy gotówkę z bankomatów PKO BP. I wreszcie debet w kwocie 1000 zł, który można otrzymać bez większych formalności. Bez naliczania odsetek przez 30 dni, za limit płacimy wyłącznie w miesiącu, w którym z niego skorzystano. A dokładnie zapłacimy 5 zł na miesiąc. Przy wyższych zarobkach, można otrzymać wyższy debet. Miesiąc po otwarciu konta dostaniemy propozycję debetu w wysokości wpływów z poprzedniego. Po drugim miesiącu będzie to już średnia z dwóch miesięcy, a po trzecim z tych trzech miesięcy. Wniosek o debet można złożyć w momencie otwierania rachunku.

Konto za zero bez warunków z kredytem odnawialnym w Orange Finanse

To kolejna z nielicznych ofert prowadzenia rachunku bez żadnych kosztów. Za zero złotych można wypłacać pieniądze z bankomatów w całej Polsce, nie płacimy za kartę debetową oraz prowadzenie konta. Jeśli zdecydujemy się również na konto oszczędnościowe, to można liczyć na bardzo atrakcyjne oprocentowanie, bo aż 3,5% w skali roku. Jeszce pare lat temu pewnie nie byłaby ta liczba niczym szczególnym, ale dziś niestety najczęściej konta oszczędnościowe mają znacznie niższe oprocentowanie. Zainteresowani również dodatkową gotówką od banku mogą złożyć wniosek o kredyt odnawialny, w ofercie nawet do 100 tys zł. Obecnie oprocentowanie przez pierwszych 90 dni wynosi 0%. Wniosek o kredyt odnawialny można złożyć przy otwieraniu rachunku osobistego.

Konto z debetem bez zabezpieczeń nawet do 50 tys zł w ING Bank Śląski

ING oferuje konto prawie za 0 zł, podobnie jak PKO BP, bank stawia klientom wymagania. Zero złotych za prowadzenie konta, poza sytuacjami, gdy korzystamy z obsługi w oddziale, typu przelew. Brak kosztów za zwykłe przelewy. Za kartę debetową nie zapłacimy nic pod warunkiem, że miesięcznie zostaną wykonane płatności z użyciem karty na kwotę 300 zł. 0 zł za wypłaty z bankomatów ING oraz sieci Planet Cash w Polsce. Dodatkowo bank oferuje debet w koncie, w wysokości sześciokrotnej pensji wpływającej na konto. Bez większych formalności i zabezpieczeń można otrzymać nawet 50 tys zł. Obecnie uruchomienie debetu nie pociąga za sobą kosztów. Wniosek o dodatkową gotówkę można złożyć otwierając rachunek osobisty. Otwierając obecnie Konto Direct, można dostać 120 zł, wystarczy regularnie płacić kartą debetową. Wraz z tradycyjnym rachunkiem osobistym uruchamiane jest konto oszczędnościowe. Możemy, ale nie musimy z niego korzystać.

Konto Prostooszczędzające Plus z indywidualną linią kredytową od Credit Agricole

W reklamach słyszymy, czytamy, że bank płaci za przeniesienie konta z innego banku. O co chodzi? Otóż musimy zapewnić sobie po pierwsze regularne wpływy na nowe konto. Aby otrzymać 200 zł trzeba między innymi otworzyć konto z kartą debetową i przez trzy miesiące zapewnić wpływy w wysokości 3000 zł. Jeśli wpływy będą niższe, ale wyższe niż 1500 zł, wówczas bank nagrodzi kwotą 100 zł. Prowadzenie konta będzie za 0 zł, pod warunkiem, że miesięczne wpływy nie będą niższe niż 1500 zł, a dla osób poniżej 30 roku życia wystarczy 1000 zł. Plusem oferty wypłata ze wszystkich bankomatów w Polsce bez żadnych opłat. Brak opłat również za przelewy realizowane samodzielnie przez internet. Posiadacz konta może liczyć na lepsze warunki kredytowe. Klient po otwarciu rachunku może wnioskować o indywidualną linię kredytową, z limitem do 50 tys zł. Jeśli zdecyduje się na przeniesienie limitu z innego banku, nie poniesie kosztów i dodatkowo korzysta z niższego oprocentowania. Bank oferuje usługę wygodnego zmniejszenia limitu dla osób, które wykorzystały całą kwotę i chcą stopniowo zmniejszać obciążenie finansowe.

Wiele banków odeszło już od debetu oferując linie kredytowe, stąd nie w każdym znajdziemy konto z debetem na start.

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa w Uniwersytecie Warszawskim. Od wielu lat związany z branżą finansową i dziennikarską. Doświadczenia zawodowe i umiejętności przez kilka lat zdobywał pracując w Warszawie. Prywatnie interesuje się sportem, tańcem i pisaniem tekstów.
Ranking

Ranking najlepszych chwilówek bez bik - 2023

1

Pożyczka od 1000 PLN do 80000 PLN

Promocyjne niskie RRSO 11,45%

Dla osób w wieku od 18 do 70 lat

Na okres od 12 do 120 rat

2

Pożyczka od 100 PLN do 5000 PLN

Pierwsza pożyczka do 5000zł za darmo

Dla osób w wieku od 18 do 70 lat

Na okres od 15 do 61 dni

3

Od 150 pln do 4 000 pln

W 15 minut na Twoim koncie

Pierwsza pożyczka do 1000zł za darmo

Opłata rejestracyjna 1 zł

4

Pożyczka od 100 PLN do 8000 PLN

Pierwsza pożyczka do 1000zł za darmo

Dla osób w wieku od 20 do 72 lat

Na okres 1 lub 31 dni

5

Pożyczka od 300 PLN do 4000 PLN

Pierwsza pożyczka do 1500zł za darmo

Dla osób w wieku od 18 do 70 lat

Na okres od 30 do 61 dni

Skomentuj artykuł

Twoję Imię:
Komentarz:
Captcha

Dodane komentarze

specu

0

specu Data dodania: 27-03-2017 19:41 najlepsze bankowe konto osobiste z debetem dla każdego może być inne, bo to jest taki produkt bankowy, że trzeba go indywidualnie dopasować do klienta, ale nie powiem kilka ciekawych propozycji jest podanych
Kaśka

0

Kaśka Data dodania: 19-03-2017 17:03 Oprócz tego jakie jest teraz najlepsze bankowe konto osobiste z debetem to warto czasem spróbować renegocjować umowę ze swoim bankiem, bo to co teraz jest super ofertą za rok może być już drogą i dla nas niekorzystną.
align center Podobne artykuły, które mogą Cię zaciekawić
Ta strona korzysta z plików cookies, co umożliwia rozpoznawanie danego użytkownika przez serwer. Umożliwia to wygenerowanie strony www, opierając się głównie na jego preferencjach. Szczegóły zawarte są w zakładce: Polityka Prywatności. Korzystając, zgadzasz się na warunki tam zawarte.