Jesteś w potrzebie, szukasz szybkiej gotówki?

Szybka Pożyczka
strona główna > blog pożyczkowy > Przydatne artykuły > Pożyczka prywatna pod weksel- co to jest?

Ocena: 5, Głosów: 21, Data dodania: 05-01-2016/13:21

Pożyczka prywatna pod weksel- co to jest?

Reklama


 

Pożyczka prywatna pod weksel- co to jest? 

 

Któż z nas nie marzy o szybkiej, dużej gotówce bez licznych formalności, zaświadczeń, dokumentów i wniosków? Kredyt w takim oto wydaniu byłby znacznie bardziej atrakcyjny niż dostępne w bankach pożyczki. Jest taka możliwość, by dostać dużą gotówkę, szybko i bez przedstawiania licznych zaświadczeń. Pożyczka prywatna pod weksel, popularna wśród prywatnych inwestorów.

 

Pożyczka na weksel na czym polega?

 

Weksel wraz z umową stanowi gwarant pożyczki. Inwestor nie wymaga zabezpieczenia kredytu hipoteką, nie wymaga przedstawiania zaświadczeń o zarobkach czy formie zatrudnienia, wystarczający jest weksel. Pożyczka prywatna pod weksel to kredyt, którego zabezpieczeniem i gwarantem jest właśnie weksel. Z pożyczkodawcą podpisujemy umowę pożyczkową oraz weksel. Pożyczkodawca ma zabezpieczenie, a my szybko gotówkę na koncie.

 

Ile można pożyczyć na weksel?

 

Pożyczka prywatna pod weksel nie jest niczym ograniczona kwotowo i tak naprawdę od inwestora zależy jak dużą gotówkę nam pożyczy. Musimy jednak pamiętać, iż przypadku problemów ze spłatą pożyczkodawca będzie mógł ściągnąć z nas tyle, ile widnieje na wekslu.

 

Co to jest weksel?

 

Niewielki dokument, a otwiera posiadaczowi weksla drogę do naszego majątku. Weksel to pewne zabezpieczenie pożyczki dla inwestora, a dla pożyczającego szybka gotówka. Nie zawsze dla pożyczkobiorcy jest to bezpieczne rozwiązanie. Weksel spełnia nie tylko funkcję zabezpieczającą przy kredycie, ale również ma funkcję refinansową, obiegową oraz płatniczą. Podpisując weksel musimy pamiętać, iż może zostać on sprzedany. Inwestor ma możliwość wykorzystania go również jako środka płatniczego. Sposób pożyczania na weksel oraz zasady przekazywania czy płatności wekslem określone są w prawie wekslowym (ustawa z dnia 28 kwietnia 1936 roku). Dokument zyskuje swoją moc w momencie, gdy jest wypełniony i podpisze go trasat (pożyczkobiorca). Uprawniony do gotówki, która widnieje na wekslu to remitent.

 

Żywy pieniądz

 

Tak mianem bywa określony weksel. To jedna z najprostszych i najszybszych dróg do pozyskania niemałej gotówki. Nie zawsze jednak jak wspomniano bezpiecznej. Pożyczka prywatna pod weksel to szybka gotówka, ale może nas też błyskawicznie pozbawić majątku, otworzyć drzwi obcym osobom do naszych oszczędności. Nieprawidłowo wypełniony weksel, ze zbyt wysoką kwotą zabezpieczenia bądź weksel in blanco, to tak jak byśmy dali nr PIN komuś i umożliwili wypłatę określonej kwoty.

Brak wiedzy w zakresie tego jak powinien wyglądać prawidłowo wypełniony weksel, to najczęściej źródło problemów finansowych w przyszłości. Doświadczeni inwestorzy wykorzystując niewiedzę zainteresowanych pożyczką na weksel, wpisują nieadekwatną kwotę zabezpieczenia (kilkukrotna wartość pożyczki) bądź dają do podpisu pusty weksel, a w razie problemów ze spłatą, wpisują dowolną kwotę. I tak łatwym sposobem możemy dać się pozbawić majątku życia.

 

Poprawnie wypełniony weksel zawiera:

 

- nazwę dokumentu: weksel. Umieszczoną na początku;

- data i miejsce podpisania dokumentu;

- data i miejsce spłaty zobowiązania;

- dane pożyczkobiorcy;

- dane pożyczkodawcy;

- podpis trasata (pożyczającego).

 

Bardzo ważne jest wpisanie kwoty pożyczki plus koszty, na które umawiamy się z inwestorem. Brak kwoty na wekslu to możliwość wpisania w przyszłości dowolnej sumy przez pożyczkodawcę, a co za tym idzie z kwoty kilkuset złotych, może zrobić się kilka czy kilkanaście tysięcy. W mediach co jakiś czas pojawiają się historie ludzi, którzy zaufali i nie uzupełnili na wekslu kwoty zabezpieczenia. Z 5 tys zł zrobiło się kilkadziesiąt tysięcy do spłaty.

Dlatego tak ważne jest właściwe uzupełnienie dokumentu, gdy interesuje nas pożyczka prywatna pod weksel. Nie ma powodów, dla których pożyczkodawca miałby nie określić kwoty pożyczki. Jeśli tak się dzieje, wówczas powinna zapalić się czerwona lampka. Uczciwy pożyczkodawca wypełni pole z kwotą, adekwatnie do wartości pożyczanej kwoty. Niektórzy inwestorzy przekonują do podpisania weksla z kwotą, która stanowi dwu czy trzykrotność pożyczki. Przekonują, iż to nic nie znaczy. Bzdura! W przypadku braku spłaty, spokojnie mogą ściągnąć z pożyczkodawcy taką kwotę. Mogą sprzedać weksel czy użyć go jako środka płatniczego. Kwota na wekslu ma znaczenie.

 

Umowa wekslowa- kiedy sporządzana?

 

Pożyczka prywatna pod weksel wymaga sporządzenia umowy wekslowej. Umowa umożliwia uściślenie wszystkich aspektów pożyczki. Na wekslu możemy nie zawrzeć wszystkich informacji. Umowa wekslowa to szczegółowe określenie, kiedy i w jaki sposób dłużnik ma spłacić pożyczkę. Co w sytuacji, gdy nie spłaca. Kiedy i w jakich okolicznościach inwestor może sprzedać weksel. Umowa wekslowa powinna być sporządzona zawsze, gdy zdecydujemy się na podpisanie weksla in blanco, czego absolutnie się nie poleca. W umowie przy wekslu in blanco powinna widnieć informacja o tym do jakiej kwoty może zostać wypełniony weksel i w jakich okolicznościach. To ochrona dłużnika przed drakońskimi kwotami wpisywanymi na wekslu przez inwestorów! Umowę wekslową zawsze warto sporządzić, ustalając szczegóły, dzięki czemu zabezpieczamy się na przyszłość.

 

Zalety pożyczek na weksel

 

Pożyczka prywatna pod weksel to szybka i duża gotówka. Z racji tego, że jest ona zazwyczaj oferowana przez osoby prywatne, nie wymaga zaświadczeń od pracodawcy, wypełniania licznych wniosków i kompletowania dokumentów jak np. przy pożyczkach pod zastaw, hipotecznych czy konsolidacyjnych. Zaletą pożyczek na weksel jest minimum formalności, a zarazem możliwość pozyskania dużej gotówki. Wystarczającej na zakup samochodu, mieszkania czy inwestycje firmowe. Pożyczki tego typu są bezcelowe. To kolejna ich zaleta. Pożyczający nie tłumaczy się z celu pożyczania gotówki. Może ją przeznaczyć na dowolne wydatki. Dogodny termin spłaty zobowiązania dostosowany do potrzeb pożyczającego, to kolejny atut tego typu pożyczek. Bank nie zawsze pójdzie nam na rękę, a z prywatnym pożyczkodawcą praktycznie zawsze idzie się dogadać.

 

Bez BIK, BIG, KRD

 

Prywatne pożyczki na weksel mogą otrzymać osoby, które mają niezbyt dobrą historie kredytową w BIK bądź z jakiegoś powodu wpisane zostały do BIG. O normalnym kredycie w banku mogą zapomnieć, a prywatna pożyczka pod weksel jest jak najbardziej dostępna. Poza tym tego typu pożyczki są skierowane do osób zadłużonych czy z komornikiem, które nie posiadają innego zabezpieczenia, np. w postaci nieruchomości i pożyczka pod zastaw odpada!

 

Z każdym źródłem dochodu

 

Pożyczka prywatna pod weksel dostępna jest dla każdego bez względu na wysokość dochodu oraz formę zatrudnienia. Z oferty prywatnych inwestorów mogą skorzystać zatrudnieni zagranicą, pracujący bez umowy czy też osoby uzyskujące świadczenia socjalne. W żadnym z tym przypadków kredyt bankowy nie wchodzi w grę, zaś pożyczkę na weksel dostać może każdy.

 

Jak sprawdzić inwestora?

 

Inwestorów oferujących pożyczki na weksel nie brakuje na forach kredytowych czy portalach finansowych. Zanim jednak się odezwiemy do takiej osoby, koniecznie należy sprawdzić kim jest, dotrzeć do pożyczkobiorców, poznać opinie. Unikaj przedpłat oraz opłat rejestracyjnych, szukaj innych pożyczkodawców.

 

Ranking najlepszych chwilówek bez bik

1

finbo

Od 200 pln do 12 000 pln

Na 30 dni

Pierwsza pożyczka do 5000zł

2

netcredit

Od 150 pln do 4 000 pln

W 15 minut na Twoim koncie

Opłata rejestracyjna 1 zł

3

solcredit

Od 100 pln do 5 000 pln

W 15 minut na Twoim koncie

Opłata rejestracyjna 1 grosz

4

vivus

Od 100 pln do 4 000 pln

Pierwsza pożyczka GRATIS

Opłata rejestracyjna 1 grosz

5

kuki

Od 200 pln do 15 000 pln

Od 1 do 30 dni

Opłata rejestracyjna 1 grosz

6

filarum

Od 100 pln do 3 000 pln

Na 1 lub 30 dni

opłata rejestracyjna 1 grosz

Skomentuj artykuł

Twoję Imię:
Komentarz:
Captcha

Dodane komentarze

0

JOHNSON Data dodania: 11-07-2020 12:02 Cześć, Oferuję to wszystkim, którzy tego potrzebują. włożyłem do dyspozycji jest pożyczka w wysokości od 2 000 do 700 000 EUR bardzo proste warunki dla każdego, kto może spłacić. Z stawka 3% rocznie. Robię także inwestycje i pożyczki wśród szczegółów wszelkiego rodzaju. Oferuję krótkie pożyczki, średnio i długoterminowe we współpracy z moim prawnikiem i mandatem praktyczny zwrot kosztów. Nie znamy waszych aplikacji ani naszych transfery są ubezpieczeni przez bank dla bezpieczeństwa transakcji. Dla wszystkie twoje zapytania formułują twoje oferty cenowe i płatności i będę tam dla ciebie. Wreszcie dla W celu lepszego zrozumienia proszę o kontakt przez e-mail: finacialsolutionusa@gmail.com WhatsApp im +5215518161372

0

JOHNSON Data dodania: 11-07-2020 12:00 Cześć, Oferuję to wszystkim, którzy tego potrzebują. włożyłem do dyspozycji jest pożyczka w wysokości od 2 000 do 700 000 EUR bardzo proste warunki dla każdego, kto może spłacić. Z stawka 3% rocznie. Robię także inwestycje i pożyczki wśród szczegółów wszelkiego rodzaju. Oferuję krótkie pożyczki, średnio i długoterminowe we współpracy z moim prawnikiem i mandatem praktyczny zwrot kosztów. Nie znamy waszych aplikacji ani naszych transfery są ubezpieczeni przez bank dla bezpieczeństwa transakcji. Dla wszystkie twoje zapytania formułują twoje oferty cenowe i płatności i będę tam dla ciebie. Wreszcie dla W celu lepszego zrozumienia proszę o kontakt przez e-mail: finacialsolutionusa@gmail.com WhatsApp im +5215518161372

0

JOHNSON Data dodania: 11-07-2020 11:59 Cześć, Oferuję to wszystkim, którzy tego potrzebują. włożyłem do dyspozycji jest pożyczka w wysokości od 2 000 do 700 000 EUR bardzo proste warunki dla każdego, kto może spłacić. Z stawka 3% rocznie. Robię także inwestycje i pożyczki wśród szczegółów wszelkiego rodzaju. Oferuję krótkie pożyczki, średnio i długoterminowe we współpracy z moim prawnikiem i mandatem praktyczny zwrot kosztów. Nie znamy waszych aplikacji ani naszych transfery są ubezpieczeni przez bank dla bezpieczeństwa transakcji. Dla wszystkie twoje zapytania formułują twoje oferty cenowe i płatności i będę tam dla ciebie. Wreszcie dla W celu lepszego zrozumienia proszę o kontakt przez e-mail: finacialsolutionusa@gmail.com WhatsApp im +5215518161372

0

JOHNSON Data dodania: 11-07-2020 11:45 Cześć, Oferuję to wszystkim, którzy tego potrzebują. włożyłem do dyspozycji jest pożyczka w wysokości od 2 000 do 700 000 EUR bardzo proste warunki dla każdego, kto może spłacić. Z stawka 3% rocznie. Robię także inwestycje i pożyczki wśród szczegółów wszelkiego rodzaju. Oferuję krótkie pożyczki, średnio i długoterminowe we współpracy z moim prawnikiem i mandatem praktyczny zwrot kosztów. Nie znamy waszych aplikacji ani naszych transfery są ubezpieczeni przez bank dla bezpieczeństwa transakcji. Dla wszystkie twoje zapytania formułują twoje oferty cenowe i płatności i będę tam dla ciebie. Wreszcie dla W celu lepszego zrozumienia proszę o kontakt przez e-mail: finacialsolutionusa@gmail.com WhatsApp im +5215518161372

0

illy Data dodania: 05-07-2020 18:35 Napisz do nas o pożyczkę, Imiona: Kwota pożyczki: Czas trwania: Kraj: Płeć ; Numer telefonu komórkowego: 3% Pożyczka na każdy. jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się email: rolerob264@gmail.com

0

Hitachi Capital Data dodania: 05-07-2020 14:55 Zainteresowanym oferujemy pożyczki osobiste, komercyjne i biznesowe o bardzo minimalnych rocznych stopach procentowych wynoszących zaledwie 3% w ciągu jednego roku, do 50-letniego okresu spłaty dla dowolnej części świata. Nasze pożyczki są dobrze ubezpieczone, dlatego naszym priorytetem jest maksymalne bezpieczeństwo. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami przez e-mail: (Credit.financial.uk@outlook.co.id)

0

Carlos Oscar Data dodania: 04-07-2020 12:43 Witaj widzu Jesteśmy profesjonalnymi traderami, zarabiającymi na rynku walutowym i binarnym dla inwestorów tygodniowo, z przyjemnością opowiemy Ci więcej o naszej platformie inwestycyjnej, w której możesz inwestować środki już za 200 USD i zacząć zarabiać 2000 USD co tydzień, wiele osób skorzystało z tej inwestycji zaoferuj przed i podczas tego wirusa convid-19, jeśli masz problemy finansowe z powodu tego koronawirusa i potrzebujesz pomocy w opłaceniu rachunków, po prostu wybierz odpowiedni plan inwestycyjny dla siebie i zacznij zarabiać co tydzień 200 $, aby zarobić 2000 $ w ciągu 7 dni 300 $, aby zarobić 3000 $ w ciągu 7 dni 500 $, aby zarobić 5000 $ w ciągu 7 dni 1000 $, aby zarobić 10000 $ w 7 dni 5000 USD, aby zarobić 50 000 USD w ciągu 7 dni Aby rozpocząć inwestycję już teraz WhatsApp: +15022064419 lub e-mail tradewithcarlos2156@gmail.com

0

Dorata Mateusz Data dodania: 01-07-2020 08:44 dzień dobry Skontaktuj się z Doratą Mateusz w sprawie kredytu firmowego lub mieszkaniowego na adres e-mail dopomozenie@onet.pl uzyskać od niej uczciwą i uczciwą ofertę pożyczki.

0

Dorata Mateusz Data dodania: 01-07-2020 08:42 Witaj! Szukasz szybkiej i łatwej pożyczki bez zabezpieczeń? (Odpowiedź jest łatwym i szybkim towarzyszem pożyczki) Złóż wniosek o pożyczkę w wysokości 3% dla swojej firmy i pożyczki mieszkaniowej już dziś i uzyskaj ją pożyczka w ciągu 3 godzin. skontaktuj się z Doratą Mateusz na adres e-mail dopomozenie@onet.pl wypełniając poniższy formularz wniosku o pożyczkę. Imię: Kraj: Numer telefonu: Wiek: Zawód: Kwota potrzebna do wynajęcia: Trwanie:

0

Krystyna Joanna Data dodania: 30-06-2020 04:20 Dzień dobry Skontaktuj się z Reece Kyle na adres e-mail: reecekyle23@gmail.com, aby uzyskać uczciwą i uczciwą ofertę pożyczki. Otrzymałem od niej pożyczkę w wysokości 150 000 PLN. szczerze i obiecuję, że cię nie zawiedziesz. pozdrowienia

0

iwona Data dodania: 26-06-2020 07:21 Witaj na każdą potrzebę pożyczki z prywatnych pieniędzy Jestem gotów ci pomóc mail : luizaaguiero0001@gmail.com WhatsApp: +33 755966288 kwota pożyczki: .............? Okres spłaty: ........................? Dziękuję Ci

0

Aleska Data dodania: 24-06-2020 01:06 Cześć, Oferuję to wszystkim, którzy tego potrzebują. włożyłem do Państwa dyspozycji jest pożyczka w wysokości od 2 000 do 700 000 EUR bardzo proste warunki dla każdego, kto może spłacić. Z stawka 3% rocznie. Robię także inwestycje i pożyczki wśród szczegółów wszelkiego rodzaju. Oferuję krótkie pożyczki, średnio i długoterminowe we współpracy z moim prawnikiem i mandatem praktyczny zwrot kosztów. Nie znamy waszych aplikacji ani naszych transfery są ubezpieczeni przez bank dla bezpieczeństwa transakcji. Dla wszystkie twoje zapytania formułują twoje oferty cenowe i płatności i będę tam dla ciebie. Wreszcie dla Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze mną przez e-mail: sampetersoninvestment@gmail.com, możesz napisać do niego przez: +1 (470) 485-4938

0

Dariusz Stanislaw Data dodania: 22-06-2020 20:27 Oferujemy zarówno zabezpieczone, jak i niezabezpieczone pożyczki do 500 milionów dolarów według stawki 3% z elastycznym planem spłat na całym świecie. Lokalizacja nie jest barierą, ponieważ jesteśmy otwarci zarówno dla osób prywatnych, jak i firm potrzebujących pożyczki w dowolnej części świata. Kontakt przez e-mail. allianzworldwide00@gmail.com

0

Justyna Data dodania: 21-06-2020 18:38 Witam wszystkich, jestem Justyna z imienia, jestem z Zonaly z Polski, właśnie dostałem moją pożyczkę w wysokości 120 000 od firmy pożyczkowej Stella Rene i przyszedłem na forum, aby polecić tę firmę, ponieważ są oni uprawnieni pod względem usług finansowych e-mail kontaktowy poniżej (mrsstellareneloanfirm1@gmail.com) lub WhatsApp +16313415478, aby uzyskać więcej informacji, złóż wniosek i uzyskaj pożyczkę już dziś i dziękuj mi później. Justyna

0

Morris Ray Data dodania: 20-06-2020 11:03 I give faster and all kinds of loan at 2% interest rate, do you need urgent loan ? Email: rm3858293@gmail.com Whatsapp +1 518 217 6403

0

zarter visca Data dodania: 18-06-2020 19:12 Złóż wniosek o pożyczkę biznesową i mieszkaniową już dziś według stawki 3% i otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin, kontaktując się z zartervisca@seznam.cz wypełniając poniższy formularz wniosku o pożyczkę. Imię: Kraj: Numer telefonu: Wiek: Zawód: Kwota potrzebna jako pożyczka: Trwanie: kontakt zartervisca@seznam.cz

0

zarter visca Data dodania: 18-06-2020 19:10 Złóż wniosek o pożyczkę biznesową i mieszkaniową już dziś według stawki 3% i otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin, kontaktując się z zartervisca@seznam.cz wypełniając poniższy formularz wniosku o pożyczkę. Imię: Kraj: Numer telefonu: Wiek: Zawód: Kwota potrzebna jako pożyczka: Trwanie: kontakt zartervisca@seznam.cz

0

Davis Data dodania: 18-06-2020 14:34 Jestem kierowcą ciężarówki i musiałem spłacić swoje długi, próbowałem znaleźć pożyczkę, ale bez powodzenia, dopóki mój bliski przyjaciel nie przedstawił mnie pożyczkodawcy, który pomógł jej w zebraniu funduszy na biznes. Nawiązałem kontakt z Eleną Nino w sprawie wniosku o pożyczkę w wysokości 18 000 euro i ku memu największemu zaskoczeniu dostałem dzisiaj pożyczkę. Jestem bardzo podekscytowany i chcę zachęcić każdego, kto jest zainteresowany uzyskaniem pożyczki, do skontaktowania się z tym e-mailem: elenanino0007@gmail.com

0

Camilla Karlsen Data dodania: 14-06-2020 23:35 WITAJ; Czy potrzebujesz pożyczki? Udzielamy pożyczek dla osób fizycznych: pożyczki osobiste na cele konsumpcyjne, pożyczki mieszkaniowe, spłaty kredytu, spłaty zadłużenia (w celu zebrania wszystkich długów w jednym kredycie), pożyczki studenckiej, pożyczki na sfinansowanie zakupu samochodu. Potrzebujesz pożyczki na sfinansowanie swojego projektu? Możemy wesprzeć cię pożyczką na realizację twoich projektów, takich jak: budowa twoich domów, biur, gospodarstw rolnych, a także finansowanie twoich projektów turystycznych, twojej firmy lub projektu, na który potrzebujesz finansowania zewnętrznego. Potrzebujesz funduszu inwestycyjnego? Możemy inwestować w twoje duże projekty. Jest to zarezerwowane dla firm poszukujących inwestorów do finansowania swoich projektów badawczych, projektów nieruchomości, przejęć i innych potrzeb biznesowych. WYBIERZ NAJLEPSZE OPCJE POŻYCZKI TERAZ !!! Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług, skontaktuj się z nami za pośrednictwem tego adresu e-mail: novaglobalfinances@gmail.com Co oferujemy; Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi kredytowe, zarówno pożyczki zabezpieczone, jak i niezabezpieczone, konsolidację zadłużenia i wiele innych po bardzo rozsądnych cenach. NOVA GLOBAL FINANCIAL SERVICES jest spółką zależną jednej z najsilniejszych grup finansowych w Europie i na świecie z dużym kapitałem. NOVA GLOBAL FINANCIAL SERVICES realizuje strategię bycia obecnym tam, gdzie jest wzrost, łączenia klientów z możliwościami, które stwarza, pomagania firmom w rozwoju, ekonomii prosperowania i realizacji indywidualnych ambicji. Wyślij prośbę o pożyczkę teraz !!! Imię i nazwisko: Camilla Karlsen (dyrektor centrum pożyczek) Adres kontaktowy: novaglobalfinances@gmail.com

0

Smith Benson Data dodania: 13-06-2020 10:39 Oferta pożyczki w 2% napisz do nas na capitalloan011@gmail.com, aby uzyskać więcej informacji Dziękujemy

0

aleksandra. Data dodania: 11-06-2020 18:05 Złóż wniosek o szybką i wygodną pożyczkę na spłatę rachunków, pożyczki bez opłat, Mail quickenloanfunding@accountant.com aleksandra.aleksandra1@intmail.pl

0

Pani Weat Beatrice Data dodania: 11-06-2020 15:34 Czesc, Jestem pani Weat Beatrice, prawna pozyczkodawca, udzielam pozyczek bardzo powaznym osobom potrzebujacym pozyczek na wsparcie finansowe. Czy potrzebujesz pozyczki, aby usunac rachunki? Jesli potrzebujesz pomocy w trybie pilnym? Czy masz jakies trudnosci finansowe? Czy jestes finansowo scisniety? Czy potrzebujesz pozyczek osobistych i biznesowych na rózne cele? Czy jestes w trudnej sytuacji finansowej i potrzebujesz kapitalu (pieniedzy) na nastepujace cele: inwestycje, wystawianie faktur, nabywanie nowych nieruchomosci. Prosimy o kontakt bezposrednio przez weatbeatriceloanfirm000@gmail.com rozsadna oferte Pozyczki bez zabezpieczenia o niskim oprocentowaniu 3% maksymalnej kwoty gwarancji i ubezpieczenia. INFORMACJE o pozyczkobiorcy (1) Nazwa: === (2) Adres: === (3) Plec i wiek: ===== (4) Zawód: == (5) Kraj: === (6) Lokalizacja: === (7) Warunek: === informacje kredytowe (1) wymagana kwota: ==== (2) Czas trwania pozyczki: === (3) Dochód miesieczny: === (4) Mobile Sticky: == (5) w celu uzyskania kredytu: === Skontaktuj sie z nami bezposrednio przez: weatbeatriceloanfirm000@gmail.com Z powazaniem, Oferta pozyczki, aplikuj teraz? Pani Weat Beatrice

0

Rebecca Moore Data dodania: 11-06-2020 03:34 Witam wszystkich, jestem dzisiaj bardzo podekscytowana. Zobaczyłem komentarze osób, które otrzymały pożyczkę od Sabinehelps@gmail.com, a następnie postanowiłem zarejestrować się na podstawie ich rekomendacji. Kilka godzin temu potwierdziłem w sumie 10 000 euro, o które prosiłem z własnego konta bankowego. To naprawdę świetna wiadomość i radzę każdemu, kto potrzebuje prawdziwej pożyczki, aby złożyć wniosek za pośrednictwem poczty elektronicznej: sabinhelps@gmail.com lub whatsapp jej na +79267494861

0

Oferta prywatnych pożyczek szybka i niezawodna. Data dodania: 10-06-2020 14:34 Oferujemy prywatne pożyczki (od 10 000 do 800 000 000 PLN) wszystkim firmom i osobom prywatnym według przystępnej stopy 3%. Żądana kwota pożyczki. Nasze usługi są autentyczne i dobrze udokumentowane do celów prawnych. skontaktuj się z nami już dziś, jeśli potrzebujesz pożyczki E-mail: stevesalvatore132@gmail.com

0

David Levinson Data dodania: 08-06-2020 19:44 Czy potrzebujesz pożyczki, aby skonsolidować swój dług na 3%? Lub pożyczka osobista * Pożyczki biznesowe itp. Potencjalni nabywcy powinni wysłać do nas wiadomość e-mail, aby uzyskać więcej informacji: Davidlevinson22@gmail.com Zapewniamy doradztwo finansowe klientom, firmom poszukującym finansowania dłużnego / kredytowego i szukającym kapitału obrotowego na początek Nowa firma lub rozbudowa istniejącej firmy. Best Regards, David Levinson Management..

0

John Donald Data dodania: 08-06-2020 12:32 Witaj, Jestem prywatnym pożyczkodawcą i inwestorem w MONTREAL QC w Kanadzie i oferujemy kredyty prywatne, komercyjne i osobiste o bardzo minimalnych stopach procentowych już od 2%. mamy dostępny kapitał obrotowy. Oferujemy pożyczki osobom fizycznym i firmom poszukującym funduszy na kapitał zalążkowy, wczesny etap, start-up, venture, LLC i na cały okres na ukończenie i rozwój projektów inwestycyjnych wymagających finansowania. Nasze pożyczki są dobrze ubezpieczone, dlatego naszym priorytetem jest maksymalne bezpieczeństwo. Czy nie śpisz w nocy, zastanawiając się, jak uzyskać pożyczkę Legit Loan? Czy szybko obgryzasz paznokcie? Zamiast pobić się, skontaktuj się: Mr, John Donald dzisiaj o pożyczkę. Czekam na Twoją odpowiedź. Z poważaniem, Mr John Donald MARCIL TRUST COMPANY Adres: 1212 PINE AVENUE WEST APT 704, MONTREAL QC Kanada. E-mail: (marcil.tcompany@gmail.com) Strona internetowa: http://www.marciltrustcompanyplc.jimdofree.com

0

Ahmed Mohamed Data dodania: 07-06-2020 22:48 Szukasz finansowania dla biznesu, finansów osobistych, kredytów na nieruchomości, kredytów samochodowych, środków pieniężnych dla studentów, funduszy konsolidacyjnych, funduszy niezabezpieczonych, kapitazone podwyn Jesteś we właściwym miejscu Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Whataspp: +15054040043 E-mail: creditmidland@gmail.com Midland Credit Home

0

Ahmed Mohamed Data dodania: 07-06-2020 22:48 Szukasz finansowania dla biznesu, finansów osobistych, kredytów na nieruchomości, kredytów samochodowych, środków pieniężnych dla studentów, funduszy konsolidacyjnych, funduszy niezabezpieczonych, kapitazone podwyn Jesteś we właściwym miejscu Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. Whataspp: +15054040043 E-mail: creditmidland@gmail.com Midland Credit Home

0

Rodrigo Data dodania: 07-06-2020 11:55 Czy cierpisz finansowo, czy potrzebujesz pilnej gotówki, aby zapłacić rachunki? nie martw się więcej, ponieważ jest daleko, możesz zarobić pieniądze bez stresu. Możesz zmienić swoje życie w zaledwie 18 godzin. skontaktuj się (MR Henry), aby otrzymać pustą kartę [INTELIGENTNA KARTA ATM] już dziś i znajdź się wśród szczęściarzy, którzy korzystają z tych kart. Ta ZAPROGRAMOWANA pusta karta ATM SMART może włamać się do dowolnego bankomatu w dowolnym miejscu na świecie. Dowiedziałem się o tej KARCIE bankomatowej BLANK, kiedy miesiąc temu szukałem pożyczkodawcy online. To naprawdę zmieniło moje życie na dobre i teraz mogę odebrać rodzinie. Najmniej pieniędzy, jakie dostaję w ciągu dnia z tą kartą, to około 1000 euro. Każdego dnia mam wystarczająco dużo pieniędzy, aby zająć się moją rodziną. Chociaż jest to nielegalne, nie ma ryzyka, że ??zostaniesz złapany, ponieważ tak jest zostały zaprogramowane w taki sposób, że nie można ich wyśledzić, a także to czyni CCTV bezużytecznym przy wypłacaniu pieniędzy. Aby uzyskać szczegółowe informacje o tym, jak dziś uzyskać kartę, wyślij hakerów pocztą elektroniczną na unlimitedhackersnetwork@gmail.com Lub skontaktuj się z numerem WhatsApp pod numerem +18177541132

0

Agnieszka piotrek Data dodania: 07-06-2020 01:25 Dzień dobry wszystkim, Skontaktuj się z pastorem Taylor Smith w sprawie finansowania uczciwej i rzetelnej oferty pożyczki na następujący adres e-mail: pastortaylorsmith@gmail.com

0

Pan Jorge Luis. Data dodania: 06-06-2020 04:38 Dobry dzień, Czy szukasz renomowanego pożyczkodawcy, próbowałeś uzyskać pożyczkę z banku, ale odrzucili cię i pożyczkę hipoteczną, czy jesteś zmęczony szukaniem: pożyczka na sfinansowanie działalności gospodarczej, pożyczka na spłatę długu, pożyczka na zakup domu, pożyczka na opłacenie rachunków, pożyczka na zakup firmy, drodzy przyjaciele: Możemy szybko zapewnić Ci bezpośrednie, duże i proste czteroletnie pożyczki RMB 1. Musisz być świadomy tego, co nas interesuje, to kwota główna zwrócona w formie dolarów amerykańskich, a nie odsetki lub prowizje w tym programie pożyczek RMB. 2. Okres spłaty wynosi 4 lata z okresem karencji wynoszącym do 2 miesięcy i zaskakującą stopą procentową wynoszącą minus 2 procent rocznie. (Podkreślenie: jest to liczba ujemna). 3. Jako zabezpieczenie akceptujemy gwarancję bankową, akredytywa standby lub niepubliczne obligacje zamienne na akcje. 4. Klienci muszą być zarejestrowanymi firmami w regionie Ameryki Południowej i należeć do: Ropy naftowej, gazu, górnictwa, wytwarzania energii, produkcji rolnej (zarówno w przypadku kukurydzy, jak i soi zapewnimy im większą wygodę i korzyści.), Urządzenia do oszczędzania wody, silnik dużej mocy, transport i wysyłka. 5. Stawka prowizji wynosi 2% i zostanie odjęta od otrzymanych funduszy pożyczkowych Pozdrowienia, a bank odrzucił cię, skorzystaj dziś z tej gwarantowanej i niezabezpieczonej pożyczki z maksymalnie 2%. Po prostu skontaktuj się z nami na nasz e-mail: aso.loan.saviings01@gmail.com lub Whatsapp +221707225273, Dzięki za patronat. Pan Jorge Luis. Pilna oferta pożyczki obowiązuje jak najszybciej.

0

WEST Data dodania: 05-06-2020 15:50 Świadectwo o tym, jak dostałem moją pożyczkę Witam, jestem zharmonizowany z imienia, jestem tak pełen szczęścia i radości, chciałbym mówić o dobroci Boga w moim życiu, po tylu miesiącach prób uzyskania pożyczki w Internecie i zostałem oszukany, więc desperacko szukał pożyczki od wiarygodnego pożyczkodawcy online, a potem widzę komentarz znajomego o nazwie goodnews Loans i mówił o tej legalnej firmie pożyczkowej, w której szybko i bez trudu otrzymał pożyczkę, więc przedstawił mnie mężczyźnie o imieniu Pani Tom Sherman, który kontroluje spółkę GOODNEWS LOAN COMPANY, poprosiłem więc o pożyczkę (89 000,00 zł) o niskim oprocentowaniu 2%, więc pożyczka została zatwierdzona i została zdeponowana na moim rachunku bankowym jestem w stanie uzyskać pożyczkę na rozpoczęcie działalności i spłacić rachunki, dlatego radzę każdemu, kto jest zainteresowany szybkim i łatwym udzieleniem pożyczki, prosimy o kontakt przez e-mail: goodnewsloancompany7@gmail.com lub za pośrednictwem numeru telefonu i jedną znaczącą rzeczą, którą uwielbiam w tej firmie pożyczkowej jest to, że są niezawodne. Możesz skontaktować się z nimi poprzez e-mail: goodnewsloancompany7@gmail.com

0

Bernard Herman Data dodania: 04-06-2020 12:04 POZOR POZOR POZOR !!! Nabízíme vám dobrou příležitost využít půjčku. - Flexibilní splátkový kalendář - Výše ??půjčky: 5 000,00 EUR a více -Úroková sazba 1,5% - Potvrzení je rychlé - Žádná kontrola zajištění Přihlaste se nyní! Níže uvedené informace zašlete ke korespondenci: Jméno: Adresa: Telefon: Pozdravy Bernards Hermans EMAIL: betdahdgsar@gmail.com

0

tfunds Data dodania: 01-06-2020 15:03 GoWork.pl Praca Praca Niemcy Szkolenia Szkoły policealne Opinie o pracodawcach Poradnik Kontakt Forum Dla pracodawców Moje konto Forum GoWork.pl Szukana fraza Popularne fora: Praca za granicą Praca w Niemczech Wynagrodzenia pracowników Praca w Polsce Gowork.plForumPraca w NiemczechSzukam osoby/osób zainteresowanych wspólnym wyjazdem za granice do pracy - np. Niemcy. ? wróć Szukam osoby/osób zainteresowanych wspólnym wyjazdem za granice do pracy - np. Niemcy. 14 godzin temu 2529 Praca w Niemczech Traveler 21.02.2020 13:37 Cześć wszystkim. Niestety oddemnie nikt nie wyjeżdża , a więc... Szukam kolegi / kolezanki na wspólny wyjazd do pracy , preferowane osoby w wieku 20-25. Jestem ze wschodu. Tylko osoby zdecydowane ! Czasnatripa@gmail.com Oceń: 1 0 Odpowiedz Tomek 19.02.2020 09:15 tomek488@onet.eu Oceń: 0 0 Odpowiedz Tomek 19.02.2020 08:52 do Holandi* Oceń: 0 0 Odpowiedz Jakub 19.02.2020 04:34 Ponawiam, ludzie na tej stronce są niepoważni :-) , planuje jechać jakoś 5-10 marzec Niemcy/Holandia m, maj/kwiecień zbiory wyjazzd2020@gmail.com Oceń: 0 0 Odpowiedz Jakub 15.02.2020 13:09 Szukam pozytywnej osoby do wspólnego wyjazdu Belgia ,Austria,Włochy,Francja,dania ,ew Holandia , jestem z lubelskiego , 23l ,wyjazzd2020@gmail.com (Specjalnie 2 razy z- nazwa była zajęta ) Oceń: 1 0 Odpowiedz Marta 16.02.2020 11:38 @Jakub: Hej napisałam do ciebie e-mail może pojedziemy razem ?:-) Oceń: 0 0 Odpowiedz Alaric 18.02.2020 08:09 Mam 27 lat i szukam kompana do wyjazdu zagranice - jeśli ktoś jest zainteresowany to niech zostawi jakiś namiar na siebie Oceń: 0 0 Odpowiedz Ew 14.02.2020 13:00 Cześć chciałabym wyjechać do pracy sezonowej - zbiorów. Czy ktoś ma jakąś sprawdzoną i dobrą ofertę? grynkiewicz85@wp.pl Oceń: 0 0 Odpowiedz Paweł1979 17.02.2020 19:50 @Ew: skąd jesteś Oceń: 0 0 Odpowiedz Paweł1979 18.02.2020 20:05 @Ew: cześć info na 602587611 Oceń: 0 0 Odpowiedz Gwizdu 18.02.2020 15:03 Szukam kompana który zechciał by ze mną pojechać, najlepiej do Holandii, do pracy bez stawki wiekowej. wojtekbrzeczyszczykiewicz4@gmail.com ... 18 lat, pozytywny ???? Oceń: 0 0 Odpowiedz Pl 18.02.2020 14:13 Ktoś chętny na wspólny wyjazd do pracy? Najlepiej jeszcze w tym miesiącu, do kraju w którym dogadasz się po angielsku. Jestem z południa, email wy.jazd@wp.pl Oceń: 0 0 Odpowiedz Tosia 17.02.2020 03:32 Siemandero chce wyjechac do pracy w Niemczech ale nie mam z kim wiadome razem razniej szukam normalnej spokojnej osoby truskaweczkasl@wp.pl mode ktos cos pozdrawiam Oceń: 0 0 Odpowiedz Ich mochte arbeit De 17.02.2020 07:32 @Tosia: Jak Niemcy to ja bym się pisał kiedy byś chciała pojechać? Oceń: 0 0 Odpowiedz Paweł1979 16.02.2020 21:48 Witam pomogę znaleść prace w Niemczech dla pracowitej kobiety z Podkarpacia więcej na pawel1979g@interia.pl Oceń: 1 1 Odpowiedz Kamill98pl 16.02.2020 19:21 Witam, szukam osoby chętnej na wyjazd za granicę np Niemcy Holandia Pracowałem w Holandii. Szukam pracy na produkcji lub jakimś magazynie. Interesuje mnie dłuższy wyjazd. Chłopak 22 lata podstawy niemieckiego i angielskiego. Jestem w pomorskiego i takie osoby preferuję lub okolic zachodnio- pomorskie , kujawsko-pomorskie. Najlepiej w podobnym wieku. Zainteresowany/ zainteresowana pisz e-mail kamill98pl@wp.pl pozdrawiam. Oceń: 0 0 Odpowiedz Pani 16.02.2020 09:56 Hej. Mam 24 lata ,chciała bym wyjechać najlepiej w przyszłym tyg do pracy np. do Niemiec,żeby razem coś znaleźć i szybko wyjechać. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu Pani3333@interia.pl Oceń: 1 1 Odpowiedz Monik 16.02.2020 16:15 @Pani: Hej. Ja tez chcialabym wyjechac jak najszybciej. Z jakiego wojewodztwa jestes? Oceń: 0 0 Odpowiedz Garanti Pożyczki 15.02.2020 19:34 Cześć, jestem Helmut Hager (Garanti Pożyczki), jesteśmy uczciwi i niezawodne kredytodawców. Udzielamy pożyczek na jasnych i zrozumiałych warunkach w wysokości 2%. Oferujemy kredyty biznesowe, pożyczki osobiste, kredyty samochodowe i rachunki. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się z nami bezpośrednio: garantibaankasi@gmail.com Oceń: 0 2 Odpowiedz Kinga 13.02.2020 12:58 Cześć nadal szukam osoby do wyjazdu do pracy np: Niemcy, Dania, Szwecja, Anglia. Można wspólnie coś poszukać. Tylko zdecydowane osoby! Wiadomości proszę kierować na e-mail : kinga.praca@op.pl Kinga 19l. Oceń: 2 6 Odpowiedz natka 13.02.2020 15:04 @Kinga: skad jestes? Oceń: 0 0 Odpowiedz Młody 13.02.2020 19:51 @Kinga: Pisałem do Ciebie, ale nawet nie potrafiłaś odpisać Oceń: 0 0 Odpowiedz Hayzay 14.02.2020 07:35 @Kinga: Czesc napisałem , też szukam kogoś do wyjazdu w europe , donscow1337@gmail.com , nie będzie to mój pierwszy wyjazd. Oceń: 0 0 Odpowiedz Iwona 20.01.2020 14:05 Cześć, jest jakaś chętna dziewczyna na wyjazd do pracy Niemcy? nie mam konkretnej oferty, ale możemy poszukać czegoś. Myślałam coś na magazyny . Mam 27 lat, e-mail: iwona19923@o2.pl Oceń: 0 1 Odpowiedz Agness36 27.01.2020 12:46 @Iwona: Hej Ja również jestem zainteresowana wyjazdem za granicę do pracy ( pomoc hotelowa, magazyn itp) tak na poważnie, będzie to mój pierwszy wyjazd i chętnie właśnie dołączyła bym do jakiejś koleżanki aby było raźniej, dlatego stąd pytanie Iwono do Ciebie - z jakiego województwa jesteś ? bo ja z Podkarpacia Mój e-mail : agnieszka.muciek361983@wp.pl Oceń: 0 0 Odpowiedz Nikola 13.02.2020 19:46 @Iwona: Na dobrej szteli maja wiele ofert wartych uwagi. Wiekszosc to zarobi rzedu 1600e za miesiac, nie ma sie o co martwic jak sie wyjezdza do pracy tak znalezionej. Powaznie! Oceń: 0 0 Odpowiedz PoetaPolak 11.02.2020 15:00 cześć, szukam chętnej osoby na wyjazd do pracy za granicą. Myślę o Holandii ale inne kraje również biorę pod uwagę. Napisz do mnie a może razem uda nam się wybrać coś ciekawego i ruszyć w świat :) Mam 27 lat i pracowałem już w Holandii. Mój mail : poetapolak@gmail.com Oceń: 0 0 Odpowiedz MATCIAK 10.02.2020 07:47 Dzień dobry wszystkim, którzy czytają tę wiadomość jeśli przeżywasz ciężkie czasy lub biedę jeśli jesteś winien długi i potrzebujesz pilnej pomocy, aby je spłacić jeśli potrzebujesz pieniędzy na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na jakąkolwiek ważną sytuację Następnie radzę ubiegać się o już załadowaną kartę główną / bankomat, dzięki tej karcie / bankomatowi możesz codziennie wypłacać do 5000 zł codziennie przez 6 miesięcy. Użyłem tej karty głównej / bankomatu i lubię, abyście również z niej korzystali i byli szczęśliwi. Aby uzyskać tę kartę główną / kontakt z bankomatem: greenfinance247@gmail.com lub whatsapp +17243828037 Dzięki Oceń: 0 3 Odpowiedz Laylaaa 09.02.2020 20:08 Witam! Szukam zdecydowanej osoby/osób do wspólnego wyjazdu za granicę do pracy do Niemiec lub Holandii. Preferuje pracę w charakterze pakowacza lub komisjonera. Chciałabym wyjechać z końcem miesiąca lub początkiem kolejnego nawet na pół roku. Pracowałam już za granicą, język angielski znam w stopniu podstawowym. Obecnie rozglądam się za interesującymi ofertami pracy więc możemy coś znaleźć wspolnie. Mam 25 lat i jestem z województwa pomorskiego. Zapraszam do kontaktu tylko osoby zdecydowane w 100% na wyjazd : laylaaa663@gmail.com Pozdrawiam :) Oceń: 1 2 Odpowiedz Damian 01.02.2020 15:50 Cześć, Szukam chętnej osoby na wyjazd do Holandii na magazyn firmy kurierskiej lub order picker w supermarkecie, jest ktoś chętny? Nie potrzeba angielskiego, jedynie prawo jazdy. Mam 22 lata, bez nałogów, sprzątam po sobie i umiem gotować więc nie powinno być źle :) Czekam na propozycje na emailu - dkdelic@gmail.com Oceń: 0 0 Odpowiedz Kasix 03.02.2020 17:35 @Damian: Ja rok temu zdecydowalam sie na wyjad jako opiekunka do niemiec. polecam bo mozna naprawde fajnie zarobic. Znalazlam ogloszenie przez dobra sztele, 1600e na reke za miesiac wiec uwazam ze baaardzo przyzwoicie. Oceń: 0 0 Odpowiedz TOMO 07.02.2020 22:48 @Kasix: TO (usunięte przez administratora) HAHAH Oceń: 0 0 Odpowiedz ? ? ? 7 8 9 ? ? ? Dodaj wypowiedź na forum Nick Dodaj treść twojego wpisu UWAGA: Pamiętaj, aby Twój wpis był zgodny z regulamin i jak najbardziej merytoryczny. Akceptuję regulamin Podziel się tematem Fora tematyczne Koronawirus Wypowiedzi: 1069 Praca za granicą Wypowiedzi: 88261 Praca w Niemczech Wypowiedzi: 39636 Wynagrodzenia pracowników Wypowiedzi: 20946 Praca w Polsce Wypowiedzi: 15856 Inne Wypowiedzi: 4732 Edukacja Wypowiedzi: 1464 Masz pytania? FAQ użytkowników FAQ pracodawców Wpisy z naszego bloga 3 dni temu 20 błędów, których należy unikać podczas rozmowy rekrutacyjnej z kandydatem Czytaj cały artykuł ? 4 dni temu Lejek rekrutacyjny ? 5 kroków do skutecznego pozyskiwania pracowników Czytaj cały artykuł ? 4 dni temu Wywiad kompetencyjny ? jak skutecznie ocenić umiejętności kandydata Czytaj cały artykuł ? Pokaż więcej artykułów O nas Mapa strony Dołącz do nas Forum Subskrypcje es.gowork.com gowork.fr Regulamin i polityka prywatności Kontakt Dla kandydatów Oferty pracy Opinie o pracodawcach Profile pracodawców Blog Dla pracodawców Ogłoszenia rekrutacyjne Employer Branding Usługi Social Media ? 2005-2020 GoWork.pl This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply. Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia. Szczegóły znajdziesz w regulaminie. Rozumiem

0

faklson andrew Data dodania: 30-05-2020 00:23 Złóż wniosek o szybką i wygodną pożyczkę na opłacenie rachunków i załóż nową firmę lub refinansuj swoje projekty w najlepszym interesie 2%. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji lub wyślij nam e-mail na adres Gormanfinancelimited@gmail.com

0

miss rose Data dodania: 29-05-2020 15:27 Czy szukasz pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, kredytu hipotecznego, pożyczki samochodowej, pożyczek, pożyczek konsolidacyjnych, pożyczek niezabezpieczonych, kapitału podwyższonego ryzyka itp. Czy pożyczki z banku lub konfiguracji finansowej zostały odrzucone lub więcej powodów, nie ich rozwiązania kredytowe! Jestem Miss Rose, prywatnym pożyczkodawcą, udzielającym pożyczek przedsiębiorstwom i osobom prywatnym przy niskim i przystępnym oprocentowaniu wynoszącym 2%. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, aby potraktować pożyczkę po przeniesieniu w ciągu 48 godzin. Kontakt: missroseloanfirm@hotmail.com lub whatssap +2348119178323

0

Mary Data dodania: 29-05-2020 12:14 ŚWIADECTWO !!! ŚWIADECTWO !!! Cześć przyjaciele, właśnie dostałem moją pożyczkę w wysokości 15 000 $ od pana Johna Bakera, jeśli potrzebujesz pożyczki, więc uprzejmie napisz do niego na adres: Johnbakerloancompany@gmail.com lub możesz WhatsApp im + 1805-250-5567 Pożyczki John Baker to firma, którą nie nie mam nic przeciwko, aby powiedzieć znajomym o !!!! Wszyscy pracownicy są przyjaźni i z przyjemnością współpracują. Są bardzo profesjonalni, ale także przyjaźni, aby transakcje przebiegały tak płynnie, jak to możliwe! . Wszystko jest proste od początku do fińskiego, a są to naprawdę niesamowite promocje na zakończenie! Jeśli chcesz dać im szansę, przestań myśleć i idź już teraz!

0

miss rose Data dodania: 28-05-2020 13:01 Czy szukasz pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, kredytu hipotecznego, pożyczki samochodowej, pożyczek, pożyczek konsolidacyjnych, pożyczek niezabezpieczonych, kapitału podwyższonego ryzyka itp. Czy pożyczki z banku lub konfiguracji finansowej zostały odrzucone lub więcej powodów, nie ich rozwiązania kredytowe! Jestem Miss Rose, prywatnym pożyczkodawcą, udzielającym pożyczek przedsiębiorstwom i osobom prywatnym według niskiej i przystępnej stopy procentowej wynoszącej 2%. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, aby potraktować pożyczkę po przeniesieniu w ciągu 48 godzin. Kontakt: missroseloanfirm@hotmail.com lub whatssap +2348119178323

0

frank Data dodania: 27-05-2020 15:39 Witam wszystkich, nazywam się KETESHA FRANK, jestem z Hawajów w Stanach Zjednoczonych, jestem tutaj, aby zeznawać, w jaki sposób otrzymałem pożyczkę od pana ALENXANDER WALKER Loan Company {(alenxanderwalkerloanfirm@outlook.com)} po złożeniu wniosku Dwa razy z różnych pożyczkodawców, którzy twierdzili, że są pożyczkodawcami na tym forum, myślałem, że ich pożyczki są prawdziwe i złożyłem podanie, ale nigdy mnie nie udzielili, dopóki mój przyjaciel nie przedstawił mnie Panu ALENXANDER WALKER, firmie pożyczkowej, która obiecała pomóc mi z pożyczką moje pragnienie, a on naprawdę spełnił to, co obiecał bez żadnej zwłoki, miałem wątpliwości, ale nigdy nie wierzę. Nigdy nie myślałem, że nadal istnieją wiarygodni pożyczkodawcy, dopóki nie poznałem pana ALENXANDERA WALKERA, który naprawdę pomógł mi z pożyczką i zmienił moje życie na lepsze. Wiem, że wciąż istnieje wielu dobrych pożyczkodawców, ale radziłbym wam wypróbować firmę pożyczkową pana ALENXANDERA WALKERA, jego opiekę i zrozumienie. nie wiem, czy potrzebujesz pilnej pożyczki, czy też potrzebujesz funduszy na swoje projekty, więc skontaktuj się z firmą pożyczkową ALENXANDER WALKER, która ma adres e-mail: alenxanderwalkerloanfirm@outlook.com LUB NUMER WHATSAPP NA +447418349840

0

miss rose Data dodania: 26-05-2020 16:55 Czy szukasz pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, kredytu hipotecznego, pożyczki samochodowej, pożyczek, pożyczek konsolidacyjnych, pożyczek niezabezpieczonych, kapitału podwyższonego ryzyka itp. Czy pożyczki z banku lub konfiguracji finansowej zostały odrzucone lub więcej powodów, nie ich rozwiązania kredytowe! Jestem Miss Rose, prywatnym pożyczkodawcą, udzielającym pożyczek przedsiębiorstwom i osobom prywatnym przy niskim i przystępnym oprocentowaniu wynoszącym 2%. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, aby potraktować pożyczkę po przeniesieniu w ciągu 48 godzin. Kontakt: missroseloanfirm@hotmail.com

0

iwona Data dodania: 26-05-2020 14:53 Witaj na każdą potrzebę pożyczki z prywatnych pieniędzy Jestem gotów ci pomóc mail: luizaaguiero0001@gmail.com WhatsApp: +33 755966288 kwota pożyczki: .............? Okres spłaty: ........................? Dziękuję Ci

0

Oferta prywatnych pożyczek szybka i niezawodna. Data dodania: 23-05-2020 17:54 Czy masz firmę, która potrzebuje finansowania lub pieniędzy z powodów osobistych, takich jak. Jesteśmy prywatnym inwestorem i udzielamy pożyczek wszystkim osobom, które mają dobry charakter i są w stanie spłacić. przy rocznej stopie procentowej wynoszącej 3% udzielamy pożyczek zgodnie z żądaniami * pożyczki nadzwyczajne * pożyczki rolne * pożyczki finansowe * pożyczki na nieruchomości * pożyczki inwestycyjne * pożyczki korporacyjne * pożyczki dla firm * pożyczki * pożyczki osobiste. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się ze mną: E-mail: stevesalvatore132@gmail.com

0

KUBÓW IWONA Data dodania: 21-05-2020 10:26 Nazywam sie KUBÓW IWONA Mieszkam w Polsce i zycie warto teraz zyc wygodnie dla mnie i mojej rodziny i naprawde nigdy nie widzialem tak dobroci okazywanej mi w zyciu, poniewaz jestem matka, która zmaga sie z trójka dzieci i jezdze przez problem tak powaznie, jak mój maz ostatni raz pracowal cztery miesiace temu przed wybuchem koronawirusa i nie moglismy placic rachunków, potem poszlismy do banku, aby pozyczyc pieniadze, które odrzucilismy, mówiac, ze nie mamy dobrej karty kredytowej, a potem poszedlem do mój ojciec i on nie byli w stanie tak bardzo pomóc, wtedy kiedy przegladalem internetowe odpowiedzi i temat, natknalem sie na pozyczkodawce Marcina Grzebskiego, oferujacego pozyczki o przystepnej stopie procentowej i slyszalem o tak wielu oszustwach na internet, ale w tej rozpaczliwej sytuacji nie mialem wyboru, musialem spróbowac i, co zaskakujace, wszystko bylo jak sen, dostalem pozyczke w wysokosci 120 000,00 PLN i dzieki Bogu dzis dobrze, ze mozemy dobrze karmic, a mój maz otworzyl maly busine ss moja rodzina jest dzis szczesliwa i powiedzialem sobie, ze bede glosno oplakiwac w swiecie cudów Boga przez tego pozyczajacego BOGA obawiajacego sie Marcina Grzebskiego i doradzalbym kazdemu, kto naprawde potrzebuje powaznej pozyczki, aby skontaktowac sie z tym Bogiem? bojacy sie czlowieka za posrednictwem poczty elektronicznej ( wmavis742@gmail.com )

1

Ada Data dodania: 15-08-2019 22:50 Ta pani to oszustka zada kasy zeby wysylac bzdura nic nie wysylajcie!!!!

2

Danuta Data dodania: 20-05-2019 19:45 witam potrzebuje pozyczki prosze o kontakt danuta.kuska@o2.pl

2

MagJ Data dodania: 14-12-2018 13:13 Witam potrzebuje gotówki w kwocie 55000 posiadam dochód z zagranicy Gewerba proszę o kontakt zgoda37@ gmail.com

1

Roman Data dodania: 22-10-2018 07:26 Witam. Interesuje mnie pożyczka w kwocie 50000zl proszę o kontakt Romanix30@o2.pl

1

milan Data dodania: 26-09-2018 09:56 doradca inwestycyjny skontaktuj się z nami już dziś

2

Danuta Data dodania: 24-09-2018 14:47 witam. potrzebuję 65000pln - od 2,5 roku prowadzę jdg i jestem emerytką z dobrą emeryturą 2....tys. proszę o kontakt: teresa.danmol@o2.pl

1

Wiesłaiwa Data dodania: 03-09-2018 22:13 Jestem zainteresowana kontakt na maila wiesiaadams@interia.pl

1

Tomek Data dodania: 02-09-2018 12:37 Witam potrzebuje na juz 150tys zł posiadam własną działalność od 3 lat tomek24014@wp.pl

0

Beata Data dodania: 23-07-2018 21:02 Potrzebuje pożyczki w kwocie 40000 tys zł mam dochód z zagranicy proszę o kontakt na mejla beata- laszuk-1974@wp.pl

0

Beata Data dodania: 23-07-2018 20:57 Potrzebuje pożyczki w kwocie 40000 tys zł. Otrzymuje dochód z zagranicy

0

Katarzyna Data dodania: 23-06-2018 14:49 Potrzebuję na już 180tyś na zakup domu. W przeciwnym razie pójdziemy z dziećmi pod most. k_kucz24@interia.pl

0

Ewa Data dodania: 16-06-2018 09:59 Witam pilnie potrzebuje pożyczki w kwocie 5000tys na weksel proszę o odpowiedź

0

Paweł Data dodania: 15-06-2018 12:17 Witam. Bardzo potrzebuję pożyczki pod weksel na kwotę 30000 zł na 48 miesięcy. Posiadam stały dochód 4000 zł. Bardzo proszę o pomoc i kontakt hrusto83@gmail.com

0

Michał Data dodania: 14-06-2018 19:07 potrzebuje pozyczki 25000 na 48 mies badz 60 .... mam staly dochod prace od lipca 2012 ...prosze o kontakt... michal267@wp.pl

3

Piotr Data dodania: 30-05-2018 07:06 Jestem na zasilku socjalnym w wysokosci 640zl (nie mam prawej reki) pilnie potrzebuje pozyczyc pod weksel 35000 czy jest taka mozliwosc? piotrignatzy@wp.pl

0

Krzysztof Data dodania: 29-05-2018 12:08 Witam. Pilnie potrzebuję pożyczyć 24000zł na okres 24 m-ce . mkr19mkr19@gmail.com

0

Aneta Data dodania: 10-05-2018 23:15 Pilnie potrzebuje pożyczyć 35tys. Bardzo proszę o pomoc.moj mail.anetabogdan6@gmail.com

0

Mariusz Data dodania: 06-05-2018 13:09 Witam pilnie potrzebuje pożyczki pod weksel.oferta jaka mnie interesuje to kwota 50 tysięcy zł.prosze o kontakt bardzo mi sie spieszy ..mój email to Mariusz251250@wp.pl

0

Marcin Data dodania: 26-04-2018 17:25 patalong25@wp.pl

0

Sylwia i Rafal Data dodania: 16-04-2018 19:56 Witam Pilnie potrzebuje duzej sumy pod weksel.Sprawa pilna Bardzo proszę o kontakt. Sylwia.janecka@wp.pl

0

Grazyna Data dodania: 14-04-2018 20:39 Jeśli pod weksel można pozyczyc to jest super od jakiegoś sumy można zaczac

0

Monika Data dodania: 12-04-2018 15:55 mg.sl@o2.pl

0

Monika Data dodania: 12-04-2018 15:53 Kobieta Pilnie potrzebuje 4000 zl Prosze niech sie ktos odezwie Bank odpadaja

0

Agnieszka Data dodania: 11-04-2018 16:09 Witam serdecznie. Pilnie potrzebuje 2000 pod weksel. kontakt: neska.carmen@gmail.com

0

Klaudia Data dodania: 08-04-2018 20:23 Witam potrzebuje 20000 . Proszę o kontakt e-mial iwonka_gw@o2.pl

0

Michał Data dodania: 31-03-2018 00:14 Witam potrzebuję pożyczki pilne pod weksel bądź umowę cywilno prawną mam wysokie dochody lecz na czarno proszę o kontakt telefoniczny 515594164 bądź e mail michal_wrzesien@interia.pl kwota 5 tysięcy

0

Kamil30 Data dodania: 27-03-2018 15:18 Witam serdecznie. Szukam pożyczki pod weksel.. Mam troche słaba sytuację i ciezko uzyskac kredyt w banku. Potrzebuję kwoty ok 60-80 tyś zł. Jestem w bik i splacam komornika. Pracuje na czarno bez umowy. Jeżdżę na taxi w Warszawie. Proszę o kontakt. Będę wdzięczny. Prosze o kontakt na email k.pulawski.140516(małpa)gmail.com Pozdrawiam

0

zigi Data dodania: 26-03-2018 08:24 Witam serdecznie. Pilnie potrzebuje 50000 pod wesel. kontakt: zaczolib@gmail.com

0

Chrystian Data dodania: 23-03-2018 16:11 Pilnie potrzebuje gotówki kwota 50 tysięcy zł pod weksel kontakt chrystianparfieniuk@gmail.com proszę o szybki kontakt

0

slawek Data dodania: 21-03-2018 10:54 witam potrzebowałbym 5000 na raty prosze o kontakt slawekrojek@o2.pl

0

marta Data dodania: 15-03-2018 20:42 Witam.Pilnie potrzebuje 30.000zł proszę o kontakt escape86@o2.pl

0

Mania Data dodania: 03-03-2018 14:20 Witam proszę o kontakt.609114195

0

Gosia Data dodania: 01-03-2018 12:21 Witam. Potrzebuje pożyczki 30000 tysięcy na spłatę zobowiązań (jestem bez windykacji i bez komornika) jestem w stanie płacić miesięcznie do 600 zł. Bardzo proszę o kontakt błagam ! Proszę o kontakt sander255@wp.pl

0

Michał Data dodania: 20-02-2018 17:42 Witam potrzebuję pożyczki w wysokości 10.000zl pod weksel. Mam stały dochód na umowe o prace na czas nieokreślony mój e-mail cosmit@o2.pl

0

Danuta Data dodania: 15-02-2018 11:15 Prosze o wiecej informacji, moj mail: dsiakala1956@wp.pl. Kwota 55 000, pilne

1

Beata Data dodania: 12-02-2018 14:20 Proszę o kontakt inwestora. Potrzebna pozyczka 25-30 tyś. Stały dochód. kuszel@op.pl

0

Katarzyna Data dodania: 03-02-2018 23:54 Witam, pilnie potrzebuję pożyczki pod weksel.Proszę o kontakt na e-mail: ichtrojowianka3@o2.pl . Pozdrawiam

0

Anna Data dodania: 30-01-2018 14:30 Witam, potrzebuję pożyczki pod weksel. w kwocie 30 tysięcy złotych. Proszę o kontakt anna-magda1@o2.pl

0

Ewelina Data dodania: 29-01-2018 12:11 Witam potrzebuje pożyczyć 18000 tyś proszę o kontakt ewelinab1987@o2.pl

0

marta Data dodania: 17-01-2018 13:10 pilmie potrzebuje pożyczki 1000 zł pod weksel e mail martyka75@poczta.onet.pl prosze o szybki kontaky

0

Robert Data dodania: 17-01-2018 12:09 Witam pilnie potrzebuję pożyczyc 4000zl mam stały dochód. E-mail: robert_lokaj@wp.pl

0

Mariola Data dodania: 15-01-2018 19:12 Witam. Chciałabym pożyczyć pod weksel 35000 wpadłam w spiralę długów i nie mogę z nich wyjść proszę o kontakt przestanę na wszystkie warunki inwestora e-mail. mariolafidurajachimczyk6@gmail.com

2

Wiktoria Data dodania: 14-12-2017 15:02 Witam pilnie potrzebuję pożyczyć 3000 zł na 15/25 rat , mam stały dochód . Proszę o kontakt ashley1996@vp.pl

0

asia Data dodania: 09-12-2017 22:19 Witam, pilnie potrzebuje pożyczki w wysokości 2000zl na 3 miesiące. Proszę o kontakt asiak@o2.pl

0

Ania Data dodania: 08-12-2017 22:00 Witam, mam etat w budżetowce i jeszcze dorabiam jako grafik i fotograf, potrzebuje ok 30 lub tys na weksel. Mój email maneela@tlen.pl. Proszę o. Kontakt

0

Damian Data dodania: 12-11-2017 20:24 Witam Jestem zainteresowany pożyczka bez bik itp na oświadczenie  blagam o pomoc .Przysięgam będę splacal regularnie bardzo potrzebuje pomocy Potrzebuje max 1000 zl

0

Ewa Data dodania: 05-11-2017 14:13 Potrzebuje pozyczyc 20000 zl . Mam staly dochod . Sprawa pilna .

0

Małgorzata Data dodania: 05-11-2017 09:28 Pilnie potrzebuje na wczoraj 20 tys.prosze o kontakt.malgorzata.balon3@onet.pl

1

ela Data dodania: 02-11-2017 10:13 pilnie potrzebuje pożyczki na kwotę 2500 na 3 miesiące pod weksel. kontakt elzbieta-kowalczyk5@wp.pl

0

waldemar Data dodania: 13-10-2017 12:57 WITAM. POTRZEBUJE PILNIE POZYCZYC 10 TYS ZŁ CO POTRZEBA ZEBY U WAS POZYCZYC TAKA SUME?? misiu13112015@wp.pl

0

Inwestycyjny gość Data dodania: 12-10-2017 22:17 @Marek musisz powiedzieć czy masz stały dochód i ewentualnie jakieś zabezpieczenie. Przy dobrych wiatrach możesz nawet do 70 tysięcy pozyczyć pod weksel- wszystko zależy jaka Twoja sytuacja

0

Marek Data dodania: 12-10-2017 18:07 Witam. Interesuje mnie pożyczka 10tys pod weksel . Jakie muszę spełnić warunki? Mój e-mail marakolak@wp.pl

0

Piotr Data dodania: 07-10-2017 20:29 Witam potrzebuję pożyczki w kwocie 20 tysięcy złotych,mam stałe źródło i dochód 5 tysięcy miesięcznie netto!proszę o info piotr.jaworski81@gmail.com.

0

Andżelika Data dodania: 06-10-2017 18:45 Dzień dobry Potrzebuje 25tys na weksel w jak najszybszym czasie. Proszę o kontakt anddzelikad@gmail.com

0

Dariusz Data dodania: 25-09-2017 13:01 Witam, Jakie warunki muszę spełnić by otrzymać pożyczkę 6000PLN. Mój email dareczek355@o2.pl

0

Marlena Data dodania: 20-09-2017 17:16 Witam. Interesuje mnie pożyczka 35tys pod weksel . Jakie muszę spełnić warunki? Mój e-mail olszewska-marlena@o2.pl

0

Madafaka Data dodania: 16-08-2017 20:36 Witam potrzebuję pożyczki pod weksel 250 tyś. Zł. Ktoś zna zaufana osobę która pożyczy takie pieniadze. ?

0

Sylwester Data dodania: 27-07-2017 12:15 Witam. Potrzebuję pilnie pożyczyć pod weksel 150 tys. lub więcej. Proszę o kontakt 511345989

0

katarzyna Data dodania: 21-07-2017 14:04 Witam. Potrzebuję pilnie 150 tys.zl. pod weksel lub umowę cywilo-prawną. Jakie warunki musze spelnic. Proszę o kontakt. akaka84@interia. pl

0

Stanislaw Data dodania: 29-05-2017 15:20 Witam, jestem zainteresowany pozyczką pod weksel do 35tys. stały dochód prosze o odpowiedz email: alek48@op.pl

0

Beata Data dodania: 07-05-2017 17:46 Witam ,jestem zainteresowana pozyczką pod weksel do 100 tys ,mam stały dochód prosze o odpowiedz beata40400@wp.pl

0

Arek Data dodania: 09-04-2017 18:15 Witam, jestem zainteresowany pożyczką pod weksel. Proszę o info jakie warunki muszę spełnić aby uzyskać finansowanie. Zależy mi na czasie dlatego prosze o w miarę możliwości szybką odpowiedz. mój email arkady850202@gmail.com

0

Daniel Data dodania: 20-03-2017 19:09 Potszebuje pozyczki pod weksel 10 tysecy zl pracuje muj imeil daniel.biernath@interia.pl

0

Jaa Data dodania: 13-01-2017 14:06 Poszukuję pozyczki ok.5.000 na weksel. Nie ukrywam że zależy mi na czasie. Posiadam dochód udokumentowany ok.3000zł. Proszę o info msitarski92@gmail.com

0

Loo Data dodania: 03-01-2017 11:19 Jak zdecydujecie sie na pożyczki prywatne pod weksel to koniecznie musicie doprecyzować warunki, pamietajcie ze kazde ustalenie najlepiej jak bedzie na piśmie, albo chociaz bedziecie mieli jakies dowody, bo to jest niezbedne potem w dochodzeniu swoich praw przed sądem jak zajdzie taka potrzeba.

0

anna Data dodania: 28-11-2016 13:22 Poszukuję pozyczki ok.30.000 na tzw weksel. Posiadam dochód udokumentowany ok.2000 i pętlę chwilówek. Proszę o info anula51_1983@poczta.fm

0

Norbert Data dodania: 23-10-2016 16:00 Szukam konkretnej pożyczki do 150 - 200 tys, na zakup nieruchomości.Weksel podpisze. Prosze o kontakt: br486@wp.pl

0

Baraka Data dodania: 21-10-2016 14:17 z drugiej strony barykady - jako osoba pożyczająca pieniądze innym weksel stanowi jakąś formę zabezpieczenia tak samo jak umowa cywilno-prawna

1

Piotr Data dodania: 17-08-2016 15:21 też jakoś nie mam zaufania do pożyczek prywatnych, na rynku jest tyle naprawde fajnych ofert pożyczek pozabankowych ze moim zdaniem nie ma co ryzykowac szukajac pozyczki prywatnej

0

Banau Data dodania: 24-06-2016 11:17 ja jednak wole pozyczki na umowe cywilno prawna, nie mam zaufania do weksli zwlaszcza po tych wszystkich wałkach co w latach 90 ludzie robili z wekslami, moze to juz nie te czasy i nie ma takich cyrkow ale uprzedzenie mimo wszystko zostalo

0

Barto Data dodania: 24-05-2016 11:45 pożyczka pod weksel jest spoko, zwlaszcza jak ma sie komornika jak sie trafi na konkretnego goscia to mozna sie spokojnie dogadać

0

ghostman Data dodania: 18-05-2016 16:15 Mira, koszty zależą od pożyczającego inwestora, nie jest to zbytnio regulowane prawnie więc trzeba uwqżać

0

Podik Data dodania: 18-05-2016 12:28 Pożyczka pod weksel to częsta praktyka wśród prywatnych inwestorów, fakt faktem kiedyś weksle były o wiele bardziej powszechne niż dzisiaj

0

Desdemona Data dodania: 20-04-2016 22:45 Szukam prywatnej pożyczki od inwestora w wysokości 50 000 złotych na długi okres spłaty. Podpiszę weksel i mam samochód wart około 12 tyś na zabezpieczenie. Brak zdolności kredytowej w bankach. Nie mam żadnego komornika i innych wpisów w bazach. Pieniędzy potrzebuję na zakup działki budowlanej aby sklep na niej postawić w dobrym punkcie przy drodze krajowej. Proszę aby dał znać jakiś uczciwy i prawdziwy inwestor oferujący pożyczki prywatne pod weksel. Naciągaczom i osobom liczącym na jakiekolwiek przedpłaty z góry dziękuję! Nie robię rzadnych przedpłat. Ewentualna prowizja po udzieleniu pożyczki.

0

Hania Data dodania: 10-01-2016 15:30 Człowiek nie zawsze myśli. Zwłaszcza że kiedyś weksle były bardziej popularne.Poza tym wszyscy podpisywali i nie było szans żeby dostać dekoder bez podpisania weksla. Ewentualnie zakup.

0

Esia Data dodania: 09-01-2016 19:23 Gratuluje inteligencji!:)

0

Strus Data dodania: 07-01-2016 18:17 Hania to licz się z tym, że jak nie oddasz dekodera, który teraz pewnie jest wart z 50 zł, to będziesz płacić za niego kilka razy tyle!

0

Hania Data dodania: 06-01-2016 17:47 A ja swego czasu dostałam do podpisu weksel gdy brałam dekoder z kablówki. Teraz się zastanawiam czy było to zgodne z prawem i czy był to in banco.

0

Klauq Data dodania: 05-01-2016 16:35 Nie brałam, ale myślę, że to kwestia bardzo zróżnicowana. Pewnie idzie się dogadać i po kosztach taką pożyczkę załatwić, wiesz wszystko zależy od inwestora!

0

Mira Data dodania: 05-01-2016 15:47 Jakie są koszty takiej pożyczki?
align center Podobne artykuły, które mogą Cię zaciekawić
Ta strona korzysta z plików cookies, co umożliwia rozpoznawanie danego użytkownika przez serwer. Umożliwia to wygenerowanie strony www, opierając się głównie na jego preferencjach. Szczegóły zawarte są w zakładce: Polityka Prywatności. Korzystając, zgadzasz się na warunki tam zawarte.