Ile pieniędzy chcesz pożyczyć?

  • 1 000
  • 60 000
  • 120 000
  • 180 000
  • 240 000
  • 300 000

Na ile rat?

  • 10
  • 60
  • 120

Twoje Dane

strona główna > blog pożyczkowy > Przydatne artykuły > Pożyczka prywatna pod weksel- co to jest?

Ocena: 5, Głosów: 21, Data dodania: 05-01-2016/13:21

Pożyczka prywatna pod weksel- co to jest?

Reklama


 

Pożyczka prywatna pod weksel- co to jest? 

 

Któż z nas nie marzy o szybkiej, dużej gotówce bez licznych formalności, zaświadczeń, dokumentów i wniosków? Kredyt w takim oto wydaniu byłby znacznie bardziej atrakcyjny niż dostępne w bankach pożyczki. Jest taka możliwość, by dostać dużą gotówkę, szybko i bez przedstawiania licznych zaświadczeń. Pożyczka prywatna pod weksel, popularna wśród prywatnych inwestorów.

 

Pożyczka na weksel na czym polega?

 

Weksel wraz z umową stanowi gwarant pożyczki. Inwestor nie wymaga zabezpieczenia kredytu hipoteką, nie wymaga przedstawiania zaświadczeń o zarobkach czy formie zatrudnienia, wystarczający jest weksel. Pożyczka prywatna pod weksel to kredyt, którego zabezpieczeniem i gwarantem jest właśnie weksel. Z pożyczkodawcą podpisujemy umowę pożyczkową oraz weksel. Pożyczkodawca ma zabezpieczenie, a my szybko gotówkę na koncie.

 

Ile można pożyczyć na weksel?

 

Pożyczka prywatna pod weksel nie jest niczym ograniczona kwotowo i tak naprawdę od inwestora zależy jak dużą gotówkę nam pożyczy. Musimy jednak pamiętać, iż przypadku problemów ze spłatą pożyczkodawca będzie mógł ściągnąć z nas tyle, ile widnieje na wekslu.

 

Co to jest weksel?

 

Niewielki dokument, a otwiera posiadaczowi weksla drogę do naszego majątku. Weksel to pewne zabezpieczenie pożyczki dla inwestora, a dla pożyczającego szybka gotówka. Nie zawsze dla pożyczkobiorcy jest to bezpieczne rozwiązanie. Weksel spełnia nie tylko funkcję zabezpieczającą przy kredycie, ale również ma funkcję refinansową, obiegową oraz płatniczą. Podpisując weksel musimy pamiętać, iż może zostać on sprzedany. Inwestor ma możliwość wykorzystania go również jako środka płatniczego. Sposób pożyczania na weksel oraz zasady przekazywania czy płatności wekslem określone są w prawie wekslowym (ustawa z dnia 28 kwietnia 1936 roku). Dokument zyskuje swoją moc w momencie, gdy jest wypełniony i podpisze go trasat (pożyczkobiorca). Uprawniony do gotówki, która widnieje na wekslu to remitent.

 

Żywy pieniądz

 

Tak mianem bywa określony weksel. To jedna z najprostszych i najszybszych dróg do pozyskania niemałej gotówki. Nie zawsze jednak jak wspomniano bezpiecznej. Pożyczka prywatna pod weksel to szybka gotówka, ale może nas też błyskawicznie pozbawić majątku, otworzyć drzwi obcym osobom do naszych oszczędności. Nieprawidłowo wypełniony weksel, ze zbyt wysoką kwotą zabezpieczenia bądź weksel in blanco, to tak jak byśmy dali nr PIN komuś i umożliwili wypłatę określonej kwoty.

Brak wiedzy w zakresie tego jak powinien wyglądać prawidłowo wypełniony weksel, to najczęściej źródło problemów finansowych w przyszłości. Doświadczeni inwestorzy wykorzystując niewiedzę zainteresowanych pożyczką na weksel, wpisują nieadekwatną kwotę zabezpieczenia (kilkukrotna wartość pożyczki) bądź dają do podpisu pusty weksel, a w razie problemów ze spłatą, wpisują dowolną kwotę. I tak łatwym sposobem możemy dać się pozbawić majątku życia.

 

Poprawnie wypełniony weksel zawiera:

 

- nazwę dokumentu: weksel. Umieszczoną na początku;

- data i miejsce podpisania dokumentu;

- data i miejsce spłaty zobowiązania;

- dane pożyczkobiorcy;

- dane pożyczkodawcy;

- podpis trasata (pożyczającego).

 

Bardzo ważne jest wpisanie kwoty pożyczki plus koszty, na które umawiamy się z inwestorem. Brak kwoty na wekslu to możliwość wpisania w przyszłości dowolnej sumy przez pożyczkodawcę, a co za tym idzie z kwoty kilkuset złotych, może zrobić się kilka czy kilkanaście tysięcy. W mediach co jakiś czas pojawiają się historie ludzi, którzy zaufali i nie uzupełnili na wekslu kwoty zabezpieczenia. Z 5 tys zł zrobiło się kilkadziesiąt tysięcy do spłaty.

Dlatego tak ważne jest właściwe uzupełnienie dokumentu, gdy interesuje nas pożyczka prywatna pod weksel. Nie ma powodów, dla których pożyczkodawca miałby nie określić kwoty pożyczki. Jeśli tak się dzieje, wówczas powinna zapalić się czerwona lampka. Uczciwy pożyczkodawca wypełni pole z kwotą, adekwatnie do wartości pożyczanej kwoty. Niektórzy inwestorzy przekonują do podpisania weksla z kwotą, która stanowi dwu czy trzykrotność pożyczki. Przekonują, iż to nic nie znaczy. Bzdura! W przypadku braku spłaty, spokojnie mogą ściągnąć z pożyczkodawcy taką kwotę. Mogą sprzedać weksel czy użyć go jako środka płatniczego. Kwota na wekslu ma znaczenie.

 

Umowa wekslowa- kiedy sporządzana?

 

Pożyczka prywatna pod weksel wymaga sporządzenia umowy wekslowej. Umowa umożliwia uściślenie wszystkich aspektów pożyczki. Na wekslu możemy nie zawrzeć wszystkich informacji. Umowa wekslowa to szczegółowe określenie, kiedy i w jaki sposób dłużnik ma spłacić pożyczkę. Co w sytuacji, gdy nie spłaca. Kiedy i w jakich okolicznościach inwestor może sprzedać weksel. Umowa wekslowa powinna być sporządzona zawsze, gdy zdecydujemy się na podpisanie weksla in blanco, czego absolutnie się nie poleca. W umowie przy wekslu in blanco powinna widnieć informacja o tym do jakiej kwoty może zostać wypełniony weksel i w jakich okolicznościach. To ochrona dłużnika przed drakońskimi kwotami wpisywanymi na wekslu przez inwestorów! Umowę wekslową zawsze warto sporządzić, ustalając szczegóły, dzięki czemu zabezpieczamy się na przyszłość.

 

Zalety pożyczek na weksel

 

Pożyczka prywatna pod weksel to szybka i duża gotówka. Z racji tego, że jest ona zazwyczaj oferowana przez osoby prywatne, nie wymaga zaświadczeń od pracodawcy, wypełniania licznych wniosków i kompletowania dokumentów jak np. przy pożyczkach pod zastaw, hipotecznych czy konsolidacyjnych. Zaletą pożyczek na weksel jest minimum formalności, a zarazem możliwość pozyskania dużej gotówki. Wystarczającej na zakup samochodu, mieszkania czy inwestycje firmowe. Pożyczki tego typu są bezcelowe. To kolejna ich zaleta. Pożyczający nie tłumaczy się z celu pożyczania gotówki. Może ją przeznaczyć na dowolne wydatki. Dogodny termin spłaty zobowiązania dostosowany do potrzeb pożyczającego, to kolejny atut tego typu pożyczek. Bank nie zawsze pójdzie nam na rękę, a z prywatnym pożyczkodawcą praktycznie zawsze idzie się dogadać.

 

Bez BIK, BIG, KRD

 

Prywatne pożyczki na weksel mogą otrzymać osoby, które mają niezbyt dobrą historie kredytową w BIK bądź z jakiegoś powodu wpisane zostały do BIG. O normalnym kredycie w banku mogą zapomnieć, a prywatna pożyczka pod weksel jest jak najbardziej dostępna. Poza tym tego typu pożyczki są skierowane do osób zadłużonych czy z komornikiem, które nie posiadają innego zabezpieczenia, np. w postaci nieruchomości i pożyczka pod zastaw odpada!

 

Z każdym źródłem dochodu

 

Pożyczka prywatna pod weksel dostępna jest dla każdego bez względu na wysokość dochodu oraz formę zatrudnienia. Z oferty prywatnych inwestorów mogą skorzystać zatrudnieni zagranicą, pracujący bez umowy czy też osoby uzyskujące świadczenia socjalne. W żadnym z tym przypadków kredyt bankowy nie wchodzi w grę, zaś pożyczkę na weksel dostać może każdy.

 

Jak sprawdzić inwestora?

 

Inwestorów oferujących pożyczki na weksel nie brakuje na forach kredytowych czy portalach finansowych. Zanim jednak się odezwiemy do takiej osoby, koniecznie należy sprawdzić kim jest, dotrzeć do pożyczkobiorców, poznać opinie. Unikaj przedpłat oraz opłat rejestracyjnych, szukaj innych pożyczkodawców.

 

Reklama

Skomentuj artykuł

Twoję Imię:
Komentarz:
Captcha

Dodane komentarze

0

Lisa Becker Data dodania: 22-02-2020 23:51 Witam Panie i Panowie. Witamy w NoviCap Financial Service Provider. Czy pilnie potrzebujesz przełomu finansowego? Potrzebujesz pożyczki z różnych powodów? NoviCap oferuje elastyczne opcje pożyczek dostosowane do twoich potrzeb. NoviCap oferuje różnorodne opcje pożyczek wszystkim potrzebującym pomocy finansowej o niskich stopach procentowych 3%, niezależnie od tego, czy jest to pożyczka biznesowa, pożyczka osobista czy pożyczka na rachunki medyczne, zaliczka na wypłatę, finansowanie sprzętu, pożyczka hipoteczna itp. Usługa jest szybka, bezpieczna, niezawodna. Aby uzyskać więcej informacji na temat oferty pożyczki NoviCap, wyślij e-mail za pośrednictwem || novicapserviceprovider@gmail.com || O NOVICAP NoviCap, założona w 2015 roku, jest jednym z największych rynków pożyczek na świecie. Wiele osób, zwłaszcza właścicieli firm, korzysta z bezpłatnej usługi online NoviCap w celu znalezienia finansowania, przeglądając wiele produktów pożyczkowych z naszej szerokiej sieci programów pożyczkowych. NoviCap zapewnia finansowanie w szybki, elastyczny i przejrzysty sposób, oferując jednocześnie profesjonalnym inwestorom możliwość inwestowania w aktywa krótkoterminowe przynoszące ponadprzeciętne zwroty. Jesteśmy bardzo szybcy, godni zaufania i godni zaufania. Możesz pożyczyć od 1000 do 50 milionów euro. NoviCap jest właściwą firmą do skontaktowania się, gdy potrzebujesz pilnej pożyczki. Nigdy więcej marnowania czasu na próby uzyskania pożyczki od innych instytucji finansowych lub stresujące wizyty w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz. Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail na adres || novicapserviceprovider@gmail.com ||

0

Lisa Becker Data dodania: 22-02-2020 23:51 Witam Panie i Panowie. Witamy w NoviCap Financial Service Provider. Czy pilnie potrzebujesz przełomu finansowego? Potrzebujesz pożyczki z różnych powodów? NoviCap oferuje elastyczne opcje pożyczek dostosowane do twoich potrzeb. NoviCap oferuje różnorodne opcje pożyczek wszystkim potrzebującym pomocy finansowej o niskich stopach procentowych 3%, niezależnie od tego, czy jest to pożyczka biznesowa, pożyczka osobista czy pożyczka na rachunki medyczne, zaliczka na wypłatę, finansowanie sprzętu, pożyczka hipoteczna itp. Usługa jest szybka, bezpieczna, niezawodna. Aby uzyskać więcej informacji na temat oferty pożyczki NoviCap, wyślij e-mail za pośrednictwem || novicapserviceprovider@gmail.com || O NOVICAP NoviCap, założona w 2015 roku, jest jednym z największych rynków pożyczek na świecie. Wiele osób, zwłaszcza właścicieli firm, korzysta z bezpłatnej usługi online NoviCap w celu znalezienia finansowania, przeglądając wiele produktów pożyczkowych z naszej szerokiej sieci programów pożyczkowych. NoviCap zapewnia finansowanie w szybki, elastyczny i przejrzysty sposób, oferując jednocześnie profesjonalnym inwestorom możliwość inwestowania w aktywa krótkoterminowe przynoszące ponadprzeciętne zwroty. Jesteśmy bardzo szybcy, godni zaufania i godni zaufania. Możesz pożyczyć od 1000 do 50 milionów euro. NoviCap jest właściwą firmą do skontaktowania się, gdy potrzebujesz pilnej pożyczki. Nigdy więcej marnowania czasu na próby uzyskania pożyczki od innych instytucji finansowych lub stresujące wizyty w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz. Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail na adres || novicapserviceprovider@gmail.com ||

0

Colintrevor Data dodania: 21-02-2020 21:01 Szukasz pożyczki konsolidacyjnej, pożyczek niezabezpieczonych, pożyczek biznesowych, kredytów hipotecznych, kredytów samochodowych, kredytów studenckich, pożyczek osobistych, kapitału podwyższonego ryzyka, pożyczki bitcoin itp.! Jestem prywatnym pożyczkodawcą, udzielam pożyczek firmom i osobom fizycznym o niskich i rozsądnych stopach procentowych w wysokości 3%. E-mail na adres: Colintrevorwatson@gmail.com lub Whatsapp Us: +13346496466

0

Ziraat Loans Data dodania: 20-02-2020 09:20 Czesc wszystkim. Udzielamy pozyczki prywatnej do wysokosci 25 mln zl oraz kredytu korporacyjnego do 500 mln zl w Ziraat pozyczek. Skontaktuj sie z nami teraz bezposrednio na zirraatbankasi@gmail.com, aby uzyskac pozyczke.

0

john Data dodania: 20-02-2020 09:05 Witaj, Czy potrzebujesz pożyczki na spłatę rachunków? Lub dla Twojej firmy, jeśli tak Napisz do nas: johnharry723@gmail.com, a następnie wypełnij te informacje na zarejestruj swoje imię i nazwisko w naszej bazie danych. (1) Twoje imię :. (2) Kwota potrzebna jako pożyczka :. (3) Numer telefonu :. (4) Czas trwania :. (5) Płeć :. (6) Kraj :. Dzięki Mr John Harry

0

hero finance Data dodania: 18-02-2020 21:12 Potrzebujesz pilnej pożyczki osobistej lub biznesowej? oferujemy teraz pożyczkę w wysokości 3%. herofinancein@gmail.com, whatsapp +917338386140

0

Krystyna Joanna Data dodania: 18-02-2020 11:14 Witaj Skontaktuj się z Marysią Danutą na adres e-mail: marysiadanuta@outlook.com, aby uzyskać uczciwą i uczciwą ofertę pożyczki. Otrzymałem od niej pożyczkę w wysokości 90 000 PLN, a moja przyjaciółka również otrzymała pożyczkę po poinformowaniu jej o ofercie pożyczki pani Marysii Danuty. jest szczera i obiecuję ci, że cię nie zawiedzie. pozdrowienia

0

Claudia Klein Data dodania: 18-02-2020 10:15 Witam i witam w Spotcap Global Loan Services, nazywam się Claudia Klein, jestem pożyczkodawcą, a także konsultantem ds. Pożyczek. Czy naprawdę potrzebujesz wsparcia finansowego? potrzebujesz pożyczki na różne cele? jeśli twoja odpowiedź brzmi ?tak?, radzę skontaktować się z moją firmą za pośrednictwem | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | i mieć pożyczkę na koncie w ciągu 24 godzin, ponieważ zapewniamy doskonałe usługi pożyczkowe na całym świecie. Oferujemy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe (pożyczki osobiste, pożyczki biznesowe i wiele innych), oferujemy pożyczki zarówno długoterminowe, jak i krótkoterminowe, a także możesz pożyczyć do 15 milionów euro. Moja firma pomoże Ci osiągnąć różnorodne cele dzięki szerokiej gamie produktów kredytowych. Wiemy, że uzyskanie legalnej pożyczki zawsze było ogromnym problemem Dla osób, które mają problem finansowy i potrzebują jego rozwiązania, wiele osób ma trudności z uzyskaniem kredytu kapitałowego w swoich lokalnych bankach lub innych instytucjach finansowych ze względu na duże zainteresowanie stopa, niewystarczające zabezpieczenie, stosunek zadłużenia do dochodu, niska ocena wiarygodności kredytowej lub z jakichkolwiek innych powodów Nigdy więcej czasu oczekiwania ani stresujących wizyt w banku. Nasza usługa jest dostępna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu - możesz uzyskać pożyczkę i dokończyć swoje transakcje, kiedykolwiek i gdziekolwiek jej potrzebujesz Świadczymy 24-godzinne usługi pożyczkowe światowej klasy. W przypadku pytań / pytań? - Wyślij wiadomość e-mail do | spotcapglobalservices@gmail.com | lub napisz do nas na WhatsApp: +4915758108767 | I Natychmiastowa odpowiedź. Twoja rodzina, przyjaciele i koledzy nie muszą wiedzieć, że masz mało gotówki, po prostu napisz do nas, a otrzymasz pożyczkę. Twoja wolność finansowa jest w twoich rękach!

0

Mrs Carol Calloway Data dodania: 17-02-2020 11:54 Oferujemy pożyczkę w wysokości 2% bez opłaty z góry. Potrzebujesz pomocy finansowej? Czy przeżywasz kryzys finansowy, czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie własnej działalności? Czy potrzebujesz pożyczki, aby spłacić dług lub spłacić rachunki? Czy masz niską zdolność kredytową i trudno ci uzyskać usługi kapitałowe od lokalnych banków i innych instytucji finansowych? Oto Twoja szansa na uzyskanie usług finansowych od naszej firmy. Uzyskiwanie pożyczki od firmy pożyczkowej Firma inwestycyjna jest w 100% pewna, a legalność tej transakcji jest w 100% gwarantowana. OFERUJEMY NASTĘPUJĄCĄ POŻYCZKĘ. * Pożyczki edukacyjne * Kredyty konsolidacyjne * Pożyczki na realizację projektu * Pożyczka komercyjna *Pożyczka osobista *Pożyczka biznesowa * Pożyczka budowlana WhatsApp: +1 409 206 2037 E-mail: pennymac_loan@hotmail.com

0

SPENCER WILSON Data dodania: 17-02-2020 10:37 Cześć, jestem Pan Spencer Wilson, prawowity i niezawodny pożyczkodawca. Udzielam pożyczek na jasnych i łatwych do zrozumienia warunkach z oprocentowaniem 2%. Udzielam pożyczek biznesowych, osobistych, studenckich, samochodowych i rachunków. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną bezpośrednio: spencerloan.usa@gmail.com lub Dodaj mnie na Whatsapp: +18153830444

0

Garanti Pożyczki Data dodania: 15-02-2020 12:54 Cześć, jestem Helmut Hager (Garanti Pożyczki), jesteśmy uczciwi i niezawodne kredytodawców. Udzielamy pożyczek na jasnych i zrozumiałych warunkach w wysokości 2%. Oferujemy kredyty biznesowe, pożyczki osobiste, kredyty samochodowe i rachunki. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się z nami bezpośrednio: garantibaankasi@gmail.com

0

Pamela Rosa Data dodania: 12-02-2020 15:33 Potrzebujesz pilnych pieniędzy? Możemy pomóc! skontaktuj się ze mną bezpośrednio: pamelarosaflores11@gmail.com.

0

Adrian Bayford Data dodania: 11-02-2020 19:56 Dobry dzień Potrzebujesz pożyczki na każdy cel? Czy masz problem finansowy? Bridge Finance Service gwarantuje usługi finansowe klientom o korzystnym oprocentowaniu. Nasze pożyczki są łatwe i szybkie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać potrzebną pożyczkę. Możemy dopasować każdą pożyczkę o oprocentowaniu 2% do twojego budżetu. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami za pośrednictwem (adrianbay0008@gmail.com)

0

Robert Data dodania: 11-02-2020 12:19 Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć lub uregulować rachunki, a także finanse korporacyjne dla nieruchomości i wszelkiego rodzaju finanse korporacyjne? instantcashoffer211@gmail.com Oferujemy również pożyczki dla osób fizycznych, firmy i korporacje o oprocentowaniu 2%. Udzielamy pożyczek poważni ludzie zainteresowani pożyczkami, skontaktuj się z tym adresem e-mail: instantcashoffer211@gmail.com WhatsApp: +14086140680

0

MATCIAK Data dodania: 10-02-2020 08:55 Dzień dobry wszystkim, którzy czytają tę wiadomość jeśli przeżywasz ciężkie czasy lub biedę jeśli jesteś winien długi i potrzebujesz pilnej pomocy, aby je spłacić jeśli potrzebujesz pieniędzy na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na jakąkolwiek ważną sytuację Następnie radzę ubiegać się o już załadowaną kartę główną / bankomat, dzięki tej karcie / bankomatowi możesz codziennie wypłacać do 5000 zł codziennie przez 6 miesięcy. Użyłem tej karty głównej / bankomatu i lubię, abyście również z niej korzystali i byli szczęśliwi. Aby uzyskać tę kartę główną / kontakt z bankomatem: greenfinance247@gmail.com lub whatsapp +17243828037 Dzięki

0

Elena Data dodania: 06-02-2020 03:29 Drodzy Poszukujący Pożyczki. Masz jakieś trudności finansowe? Chcesz założyć własną firmę? Ta firma pożyczkowa została utworzona na całym świecie przez organizacje zajmujące się prawami człowieka, których jedynym celem jest pomoc biednym i ludziom mającym trudności finansowe. Jeśli chcesz ubiegać się o pożyczkę, wróć do nas z danymi poniżej e-mail: elenanino0007@gmail.com Nazwa: Wymagana kwota pożyczki: Czas trwania pożyczki: Numer telefonu komórkowego: Dziękuję i niech cię Bóg błogosławi PEWNOŚĆ SIEBIE Elena

0

Łukasz Data dodania: 05-02-2020 09:34 jestem Łukasz, jestem tutaj, aby poinformować ludzi potrzebujących problemu finansowego, że istnieje rozwiązanie i jest tutaj Zbawiciel w naszym kraju, ponieważ potwierdzam moją pożyczkę w wysokości $100,000 i przyszedłem tutaj na forum, aby zeznawać o tej firmie i nikt nie powinien wątpić w tę firmę, ponieważ są prawdziwe i uzasadnione po moim spotkaniu z firmą o nazwie Stella Rene, firmą pożyczkową, podążyłem za nimi i przyznają mi kwotę pożyczki po skontaktowaniu się z tą firmą i przyszedłem tutaj, aby powiedzieć wszystkim, że istnieje odpowiedź na wszystkie nasze problemy w tym kraju, a dziś jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ dostałem moją pożyczkę od firmy i proszę wszystkich, którzy potrzebują pożyczki, o skontaktowanie się z nimi dzisiaj pod adresem e-mail mrsstellareneloanfirm1@gmail.com lub skontaktuj się z nimi na WhatsApp +16313415478 lub skontaktuj się z działem pomocy na +16313415478, aby uzyskać więcej informacji na temat wymaganego kredytu dzisiaj. Łukasz

0

Elena Data dodania: 04-02-2020 05:53 Drodzy Poszukujący Pożyczki Masz jakieś trudności finansowe? Chcesz założyć własną firmę? Ta firma pożyczkowa została utworzona na całym świecie przez organizacje zajmujące się prawami człowieka, których jedynym celem jest pomoc biednym i ludziom mającym trudności finansowe. Jeśli chcesz ubiegać się o pożyczkę, wróć do nas z danymi poniżej e-mail: elenanino0007@gmail.com Nazwa: Wymagana kwota pożyczki: Czas trwania pożyczki: Numer telefonu komórkowego: Dziękuję i niech cię Bóg błogosławi PEWNOŚĆ SIEBIE Elena

0

miss rose Data dodania: 02-02-2020 11:01 Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć działalność gospodarczą, czy płacić rachunki i zasoby finansowe firmy za nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowanie działalności gospodarczej. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, z korzystnymi stopami procentowymi. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji za pośrednictwem (missroseloanfirm@hotmail.com)

0

James Data dodania: 29-01-2020 14:19 Czy potrzebujesz pożyczki. Jesteśmy legalnym pożyczkodawcą pożyczki gwarancyjnej. Jesteśmy firmą z pomocą finansową. Pożyczamy fundusze osobom potrzebującym pomocy finansowej, które mają zły kredyt lub potrzebują pieniędzy na opłacenie rachunków, inwestowanie w biznes. Chcę użyć tego medium, aby poinformować, że udzielamy niezawodnej pomocy dla beneficjentów, ponieważ chętnie zaoferujemy pożyczkę. Jeśli tak, skontaktuj się z nami, wypełniając poniższy formularz wniosku o pożyczkę na E-mail: james.fisher5432@gmail.com Nazwa wnioskodawcy: Seks: Adres: Numer telefonu: Potrzebna kwota pożyczki: Czas trwania kwoty pożyczki: Dzięki ... Pożyczkodawca. Pamiętaj, że wszystkie odpowiedzi należy przesyłać na adres james.fisher5432@gmail.com

0

miss rose Data dodania: 27-01-2020 21:00 Bóg uczynił mnie cudownym. Otrzymałem kredyt w wysokości 100 tysięcy euro od kobiety bojącej się Boga. W sprawie wszystkich potrzeb kredytowych skontaktuj się z: missroseloanfirm@hotmail.com

0

Adrian Bayford Data dodania: 27-01-2020 16:33 Dobry dzień Potrzebujesz pożyczki na każdy cel? Czy masz problem finansowy? Bridge Finance gwarantuje usługi finansowe dla klientów o korzystnym oprocentowaniu. Nasze pożyczki są łatwe i szybkie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać potrzebną pożyczkę. Możemy dopasować każdą pożyczkę o oprocentowaniu 2% do twojego budżetu. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami natychmiast poprzez (adrianbay0008@gmail.com)

0

Elena Data dodania: 25-01-2020 22:43 Chcesz pożyczyć i nie wiesz, gdzie uzyskać prawdziwą pożyczkę? Chcesz założyć firmę, ale nie masz kapitału? Czy musisz ubiegać się o pożyczkę z jakiegokolwiek powodu? Twoja nadzieja jest wreszcie dostępna, ponieważ zapewniamy szybkie i niezawodne pożyczki, nasza usługa jest w 100% oryginalna i gwarantuje, że otrzymasz pożyczkę podczas składania wniosku, skontaktuj się mailowo i zatwierdź dzisiaj: elenanino0007@gmail.com Dziękuję i niech cię Bóg błogosławi PEWNOŚĆ SIEBIE Elena

0

Adrian Bayford Data dodania: 25-01-2020 16:03 Dobry dzień Potrzebujesz pożyczki na każdy cel? Czy masz problem finansowy? Bridge Finance gwarantuje usługi finansowe dla klientów o korzystnym oprocentowaniu. Nasze pożyczki są łatwe i szybkie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać potrzebną pożyczkę. Możemy dopasować każdą pożyczkę o oprocentowaniu 2% do twojego budżetu. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami natychmiast poprzez (adrianbay0008@gmail.com)

0

miss rose Data dodania: 25-01-2020 12:47 Witaj, Czy szukasz pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, kredytu hipotecznego, pożyczki samochodowej, pożyczek, pożyczek konsolidacyjnych, pożyczek niezabezpieczonych, kapitału podwyższonego ryzyka itp. Czy pożyczki z banku lub konfiguracji finansowej zostały odrzucone lub więcej powodów, nie ich rozwiązania kredytowe! Jestem Miss Rose, prywatnym pożyczkodawcą, udzielającym pożyczek przedsiębiorstwom i osobom prywatnym przy niskim i przystępnym oprocentowaniu wynoszącym 2%. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, aby potraktować pożyczkę po przeniesieniu w ciągu 48 godzin. Kontakt: missroseloanfirm@hotmail.com Aplikacje Nazwa: Data urodzenia: Płeć: Stan cywilny: Adres: Lokalizacja Status: Kod pocztowy: Kraj: Telefon: E-mail: Podaj cel pożyczki: Kwota pożyczki: Czas trwania pożyczki: Miesięczny dochód netto. Wróć do mnie jak najszybciej z powyższymi informacjami, aby uzyskać więcej informacji. Miss Rose

0

Pamela Raymond Data dodania: 23-01-2020 02:05 Dzień dobry, drodzy szanowni czytelnicy, jestem Kim Ray pracująca w Arabii Saudyjskiej, chcę użyć tego medium, aby podzielić się krótkim świadectwem o tym, jak dostałem pożyczkę online po uzyskaniu wysokiego oprocentowania, a także oszustwo online przez 1 firmę o imieniu Ruby Hernendez Firma pożyczkowa, obiecałem, że nigdy nie udzielę pożyczki online, aż do pewnego wiernego dnia, kiedy inna pielęgniarka pracująca z żoną w tym samym szpitalu opowiedziała jej, w jaki sposób jej mąż otrzymał pożyczkę, która pomogła mu zainwestować w działalność związaną z olejem roślinnym, a oprocentowanie było niskie , po dyskusji moja żona poprosiła o dane pożyczkodawcy, a ona dała jej e-mail od Boga wysłanego przez pożyczkodawcę, moja żona przesłała mi szczegóły, a my skontaktowaliśmy się z nimi za pośrednictwem poczty elektronicznej; globalprovissioncompany@gmail.com

0

Mr Parker Smith Data dodania: 22-01-2020 10:48 Dobry dzień, Jestem Parker Smith, pożyczkodawca ?, dyrektor zarządzający pożyczki D.C. Rozwiązanie tutaj, jestem skłonny pożyczyć pożyczki wraz z odsetkami stawka 3% w wysokości od 3 000,00 USD do 8 000 000,00 USD jako oferta pożyczki, Oferujemy pożyczki o niskim oprocentowaniu i bez kontroli kredytowej, my oferować pożyczki osobiste, pożyczki konsolidacyjne, venture capital, biznes pożyczki, pożyczki edukacyjne, pożyczki mieszkaniowe lub ?pożyczki z dowolnego powodu! Jednak nasze metoda oferuje możliwość określenia kwoty potrzebnej pożyczki, a także czas, na jaki możesz sobie pozwolić, jestem certyfikowanym, zarejestrowanym i prawnym pożyczkodawcą, Jeśli jesteś zainteresowany, wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy i wróć do nas Za pośrednictwem tego samego adresu e-mail: (parkersmithloaninvestment@gmail.com). * Potrzebne informacje kredytobiorcy Wypełnij i zwróć *. 1) Pełna nazwa: ..... 2) Płeć: ..... 3) Adres kontaktowy: .... 4) Adres pracy: .... 5) Telefon: ... 6) Kraj: .... 7) Miesięczny dochód: .... 8) Kwota potrzebna jako pożyczka: .... 9) Czas trwania pożyczki: ... Po wypełnieniu wniosku należy wysłać wniosek na adres ten adres e-mail na (parkersmithloaninvestment@gmail.com). Uwaga: Jeśli nie jesteś zainteresowany i otrzymałeś tę wiadomość, zaakceptuj moje przeprosiny. Mam nadzieję, że wkrótce się odezwiesz. Z poważaniem, Parker Smith

0

Weronika Data dodania: 21-01-2020 11:04 Kontakt Peter Krajcovic na senatorrpwalter@hotmail.com dla kredytu. Otrzymalem od niego pozyczke w wysokosci 280 000 zl. Pozyczka jest pewna.

0

Adrian Bayford Data dodania: 20-01-2020 20:24 Dobry dzień Potrzebujesz pożyczki na każdy cel? Czy masz problem finansowy? Bridge Finance gwarantuje usługi finansowe dla klientów o korzystnym oprocentowaniu. Nasze pożyczki są łatwe i szybkie. Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać potrzebną pożyczkę. Możemy dopasować każdą pożyczkę o oprocentowaniu 2% do twojego budżetu. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się z nami natychmiast poprzez (adrianbay0008@gmail.com)

0

iwona Data dodania: 20-01-2020 09:02 cześć obywatelu Oddaję do Twojej dyspozycji fundusze inwestycyjne pożyczek prywatnych między osobami prywatnymi jeśli potrzebujesz pożyczki na spłatę swoich długów lub czegoś innego; jesteśmy do twojej dyspozycji jeśli jesteś zainteresowany proszę o kontakt kwota pożyczki: .....? okres spłaty: .....? Whatsaps: +33 755966288 luizaaguiero0001@gmail.com dziękuję

0

JANE ANDERSON Data dodania: 17-01-2020 07:04 Jestem doradcą kredytowym, potrzebujesz 100% finansowanie? możemy zaspokoić Twoje potrzeby finansowe za mniej spłacić, dlatego będziemy finansować tylko 2,5-procentową stopę procentową. Niezależnie od okoliczności, samozatrudniony, emeryt, ubogi rating kredytowy, możemy pomóc. Elastyczna spłata, Skontaktuj się z nami pod adresem: @: elzbietabreha01@gmail.com INFORMACJE DLA BORROWERS Twoje imiona .............................. .. Twój kraj....................... ......... Twoje miasto.......................... ......... Twój adres .............................. Twój zawód .......................... Twój stan cywilny ...................... Aktualny stan w miejscu pracy ......... Numer telefonu........................ ...... Miesięczny przychód ........................ ....... Czas trwania pożyczki ...................... ........... Kwota pożyczki ........................ ......... Dzięki i mam nadzieję, że wkrótce skontaktujemy się z Tobą, abyśmy mogli mogliby cię wysłać warunki kredytowania, warunki i harmonogram spłat Twoja szybka odpowiedź na tę wiadomość zostanie bardzo doceniona. Z poważaniem

0

skontaktuj się z nami w celu uzyskania pomocy finansowej Data dodania: 16-01-2020 09:27 Czy potrzebujesz pożyczki na pomoc finansową przy przeprowadzaniu transakcji biznesowych? skontaktuj się z nami natychmiast: oferuje pożyczkę, która pomaga firmom, szpitalom, szkołom i wszelkiego rodzaju firmom utrzymać własne istnienie. przy umiarkowanym oprocentowaniu 3%. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji. E-mail: boggiegroup@gmail.com

0

accardi Data dodania: 13-01-2020 11:04 Specjalizując się w dziedzinie finansowania, inwestycji i pożyczek między osobami fizycznymi, oferujemy nasze usługi wszystkim osobom o dobrym charakterze i przede wszystkim zdolnym do wywiązania się ze swoich zobowiązań. Działamy we wszystkich następujących obszarach finansowania: POŻYCZKA: Osobista, Konsolidacja, Renowacja, Komercyjne, Studenckie, Auto, Inne / Różne, Biznes, Rolnictwo, IT, Własność intelektualna, Firma usługowa, Przemysłowa, Artyści, Moda, Medycyna, Media, Hipoteka, Nieruchomości. Aby uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nami: a.gianlca@gmail.com serdecznie

0

Ekspresowa pożyczka finansowa Data dodania: 13-01-2020 11:04 Czy przeżywasz kryzys finansowy? Czy potrzebujesz KREDYTU na refinansowanie domu lub rozszerzenie działalności? Czy potrzebujesz pożyczki, aby uregulować pilne długi? Spłać rachunki itp. Uzyskaj pożyczkę od 5000 USD do 500 mln USD / EURO / POUNDS, według stawki 2% środków przekazanych na twoje konto w ciągu 5 godzin od zatwierdzenia, skontaktuj się z nami już dziś przez e-mail: :( expressfinancehome@gmail.com ) LUB WhatsApp w: +14028921576 PEŁNE SZCZEGÓŁY: 1. Imię :::: 2.Kraj :::: 3. stan :::: 4. Adres domowy ::::::: 5. numer telefonu :: 6. Kwota pożyczki ::::: 7. Czas trwania ::::: 8. miesięczny dochód :::: 9. seks :::: 10.Zakład :::: pozdrowienia Ekspresowa pożyczka finansowa

0

lara.clrence@gmail.com Data dodania: 13-01-2020 07:06 Czy potrzebujesz szybkiej i legalnej pożyczki na spłatę rachunków lub długów? Jeśli tak, skontaktuj się z lara.clrence@gmail.com, aby uzyskać więcej informacji; E-mail: lara.clrence@gmail.com

0

lara.clrence@gmail.com Data dodania: 13-01-2020 07:06 Czy potrzebujesz szybkiej i legalnej pożyczki na spłatę rachunków lub długów? Jeśli tak, skontaktuj się z lara.clrence@gmail.com, aby uzyskać więcej informacji; E-mail: lara.clrence@gmail.com

0

iwona Data dodania: 12-01-2020 11:19 cześć rodzina Jestem matką, która oddaje do Twojej dyspozycji fundusze inwestycyjne pożyczek prywatnych między osobami prywatnymi jeśli potrzebujesz pożyczki na spłatę swoich długów lub czegoś innego; jesteśmy do twojej dyspozycji jeśli jesteś zainteresowany proszę o kontakt kwota pożyczki: .....? okres spłaty: .....? Whatsaps: +33 755966288 luizaaguiero0001@gmail.com dziękuję

0

Anna Lucia Data dodania: 12-01-2020 00:55 Witam wszystkich, którzy to czytają, jestem Anna z nazwiska, chcę bardzo podziękować pani poseł Jorge Grace za pomoc, jaką mi zaoferowano, podczas gdy naprawdę potrzebowałem asystenta finansowego, złożyłem wniosek o pożyczki od różnych firm, a oni nigdy nie pomogłem, dopóki nie spotkałem się z moim przyjacielem, który skierował mnie do tej firmy pożyczkowej, na początku tak bardzo bałam się Internetu, ale nie miałam innego wyjścia, jak dać im szansę i otrzymać największe błogosławieństwa Boże, jakie mogłam uzyskać od nich pożyczkę, byli w stanie pomóc mi z pożyczką w wysokości 15 000 euro, nigdy nie wierzyłem, że Bóg przysłał wiarygodną firmę, dopóki się z nimi nie spotkałem, jeśli jesteś tam, szukając jakiejkolwiek pożyczki, skontaktuj się z tym Boże, boję się kobiet, pani Jorge Grace, która prowadzi zatwierdzoną przez rząd firmę pożyczkową, a ona jest w 100% prawdziwa i legalna, skontaktuj się z nią za pośrednictwem poczty firmowej na {jorgegraceloanfirm@gmail.com} modlę się, niech Bóg błogosławi obficie jestem naprawdę bardzo szczęśliwy, oni pomógł mi i nadal będą ci pomagać, mniej się martwić i być wolnym fr oszuści, dziękuję za przeczytanie mojej historii życia i niech Bóg was błogosławi. Anna Lucia

0

Pani Weat Beatrice Data dodania: 11-01-2020 10:03 Czesc, Jestem pani Weat Beatrice, prawna pozyczkodawca, udzielam pozyczek bardzo powaznym osobom potrzebujacym pozyczek na wsparcie finansowe. Czy potrzebujesz pozyczki, aby usunac rachunki? Jesli potrzebujesz pomocy w trybie pilnym? Czy masz jakies trudnosci finansowe? Czy jestes finansowo scisniety? Czy potrzebujesz pozyczek osobistych i biznesowych na rózne cele? Czy jestes w trudnej sytuacji finansowej i potrzebujesz kapitalu (pieniedzy) na nastepujace cele: inwestycje, wystawianie faktur, nabywanie nowych nieruchomosci. Prosimy o kontakt bezposrednio przez weatbeatriceloanfirm000@gmail.com rozsadna oferte Pozyczki bez zabezpieczenia o niskim oprocentowaniu 3% maksymalnej kwoty gwarancji i ubezpieczenia. INFORMACJE o pozyczkobiorcy (1) Nazwa: === (2) Adres: === (3) Plec i wiek: ===== (4) Zawód: == (5) Kraj: === (6) Lokalizacja: === (7) Warunek: === informacje kredytowe (1) wymagana kwota: ==== (2) Czas trwania pozyczki: === (3) Dochód miesieczny: === (4) Mobile Sticky: == (5) w celu uzyskania kredytu: === Skontaktuj sie z nami bezposrednio przez: weatbeatriceloanfirm000@gmail.com Z powazaniem, Oferta pozyczki, aplikuj teraz? Pani Weat Beatrice

0

Mrs Carol Calloway Data dodania: 09-01-2020 18:37 Złóż wniosek o szybką i odpowiedzialną pożyczkę według najniższej stawki 2% bez opłaty z góry. Potrzebujesz pomocy finansowej? Czy przeżywasz kryzys finansowy, czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie własnej działalności? Czy potrzebujesz pożyczki, aby spłacić dług lub spłacić rachunki? Czy masz niską zdolność kredytową i trudno ci uzyskać usługi kapitałowe od lokalnych banków i innych instytucji finansowych? Oto Twoja szansa na uzyskanie usług finansowych od naszej firmy. Uzyskiwanie pożyczki od firmy pożyczkowej Firma inwestycyjna jest w 100% pewna, a legalność tej transakcji jest w 100% gwarantowana. oferujemy szybką i odpowiedzialną pożyczkę o najniższej stopie 2%. OFERUJEMY NASTĘPUJĄCĄ POŻYCZKĘ. * Pożyczki edukacyjne * Kredyty konsolidacyjne * Pożyczki na realizację projektu * Pożyczka komercyjna *Pożyczka osobista *Pożyczka biznesowa * Pożyczka budowlana E-mail: pennymac_loan@hotmail.com whatsApp: +1 409 206 2037

0

Jozef Michal Data dodania: 08-01-2020 23:09 Skontaktuj sie z panem Peter Krajcovic na senatorrpwalter@hotmail.com w sprawie pozyczki. Otrzymalem od niego pozyczke.

0

Castilla Data dodania: 08-01-2020 07:40 Jestem Pan Christian Castilla, prywatny pożyczkodawca. Oferujemy szybką pożyczkę świąteczną o bardzo niskim oprocentowaniu 2%, więc wróć do nas za pośrednictwem naszego e-maila: christian1castilla.financar@gmail.com, aby uzyskać więcej informacji na temat tej oferty pożyczki. Z poważaniem, Christian Castilla

0

Sonia Gryga Data dodania: 07-01-2020 14:03 Cześć, jestem Sonia Gryga, utknąłem i musiałem refinansować i opłacić rachunki. Próbowałem szukać pożyczek od różnych firm pożyczkowych, zarówno prywatnych, jak i korporacyjnych, ale nigdy z powodzeniem, a większość banków odmówiła mi uznania. Ale, jak chciałby Bóg, zostałem przedstawiony kobiecie Bożej, prywatnemu pożyczkodawcy, który udzielił mi pożyczki w wysokości 400 000 PLN, a dziś jestem właścicielem firmy, a moje dzieci mają się dobrze, jeśli chcesz skontaktować się z kimkolwiek odniesienie do niezabezpieczonego zabezpieczenia kredytu, bez czeku kredytowego, bez osoby podpisującej ze stopą procentową wynoszącą zaledwie 2% oraz z lepszymi planami i harmonogramami spłat, prosimy o kontakt z panią Reece Kyle (reecekyle23@gmail.com).

0

Mariusz Data dodania: 06-01-2020 08:57 KREDYT BIZNESOWY, POZYCZKA OSOBISTA, FINANSOWANIE INWESTYCYJNE Czy masz ustalona firme lub dopiero zaczynasz? Oferujemy rózne rodzaje elastycznych rozwiazan kredytowych dla wszystkich branz. Teraz mozesz uslyszec wszystkie opcje. Wspólpraca z pozyczkodawca, który moze zaoferowac najlepsze warunki i stawki w branzy dla Twojej ustalonej lub nowej dzialalnosci. Mozemy równiez pomóc, jesli szukasz kapitalu poczatkowego pozyczki biznesowej. wyslij nam e-mail, aby uzyskac wiecej informacji: jankowskimariusz999@gmail.com

0

anne Data dodania: 04-01-2020 00:24 cześć rodzina Jestem matką, która oddaje do Twojej dyspozycji fundusze inwestycyjne pożyczek prywatnych między osobami fizycznymi jeśli potrzebujesz pożyczki na spłatę swoich długów lub czegoś innego; jesteśmy do twojej dyspozycji jeśli jesteś zainteresowany proszę o kontakt Whatsaps: +33 755966288 luizaaguiero0001@gmail.com dziękuję

0

Lepek Data dodania: 03-01-2020 19:57 Świadectwo o tym, jak dostałem moją pożyczkę Witam, jestem Lepek z imienia i mieszkam w Warszawie ,, Jestem tak pełen szczęścia i radości, chciałbym mówić o dobroci Boga w moim życiu, po tylu miesiącach próby uzyskania pożyczki w Internecie i został oszukany, więc rozpaczliwie szukałem pożyczki od wiarygodnego pożyczkodawcy online, a potem widzę komentarz znajomego o nazwie goodnews Loans i rozmawiałem o tej legalnej firmie pożyczkowej, w której szybko i łatwo dostał swoją pożyczkę bez stresu, więc przedstawił się ja do człowieka o nazwisku Tom Tom Sherman, który kontroluje spółkę GOODNEWS LOAN COMPANY, więc poprosiłem o kwotę pożyczki (89 000,00 PLN) o niskiej stopie procentowej 2%, więc pożyczka została zatwierdzona i została zdeponowana w moim banku konto, w ten sposób mogłem uzyskać pożyczkę na rozpoczęcie działalności gospodarczej i spłatę rachunków, dlatego radzę każdemu z was, którzy są zainteresowani szybkim i łatwym udzieleniem pożyczki, prosimy o kontakt przez e-mail: goodnewsloancompany7@gmail.com

1

Ada Data dodania: 15-08-2019 22:50 Ta pani to oszustka zada kasy zeby wysylac bzdura nic nie wysylajcie!!!!

2

Danuta Data dodania: 20-05-2019 19:45 witam potrzebuje pozyczki prosze o kontakt danuta.kuska@o2.pl

4

Helena Karas Data dodania: 28-03-2019 13:18 Potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy? skontaktuj się z Panem Peterem Krajcovicem na senatorrpwalter@hotmail.com, aby uzyskać pomoc. ponieważ otrzymałem od niego pomoc w wysokości 15.000.000 CZK. Helena Karas.

2

MagJ Data dodania: 14-12-2018 13:13 Witam potrzebuje gotówki w kwocie 55000 posiadam dochód z zagranicy Gewerba proszę o kontakt zgoda37@ gmail.com

1

Ellie Platt Data dodania: 07-11-2018 13:01 Dzień dobry Czy potrzebujesz Fundusz pilne rozpoczęcie działalności gospodarczej, dziś ubiegać się o kredyt bezpieczne i pilne. E-mail: Plattinsurancefinancials@gmail.com

1

Roman Data dodania: 22-10-2018 07:26 Witam. Interesuje mnie pożyczka w kwocie 50000zl proszę o kontakt Romanix30@o2.pl

1

milan Data dodania: 26-09-2018 09:56 doradca inwestycyjny skontaktuj się z nami już dziś

2

Danuta Data dodania: 24-09-2018 14:47 witam. potrzebuję 65000pln - od 2,5 roku prowadzę jdg i jestem emerytką z dobrą emeryturą 2....tys. proszę o kontakt: teresa.danmol@o2.pl

1

Wiesłaiwa Data dodania: 03-09-2018 22:13 Jestem zainteresowana kontakt na maila wiesiaadams@interia.pl

1

Tomek Data dodania: 02-09-2018 12:37 Witam potrzebuje na juz 150tys zł posiadam własną działalność od 3 lat tomek24014@wp.pl

0

Beata Data dodania: 23-07-2018 21:02 Potrzebuje pożyczki w kwocie 40000 tys zł mam dochód z zagranicy proszę o kontakt na mejla beata- laszuk-1974@wp.pl

0

Beata Data dodania: 23-07-2018 20:57 Potrzebuje pożyczki w kwocie 40000 tys zł. Otrzymuje dochód z zagranicy

0

Katarzyna Data dodania: 23-06-2018 14:49 Potrzebuję na już 180tyś na zakup domu. W przeciwnym razie pójdziemy z dziećmi pod most. k_kucz24@interia.pl

0

Ewa Data dodania: 16-06-2018 09:59 Witam pilnie potrzebuje pożyczki w kwocie 5000tys na weksel proszę o odpowiedź

0

Paweł Data dodania: 15-06-2018 12:17 Witam. Bardzo potrzebuję pożyczki pod weksel na kwotę 30000 zł na 48 miesięcy. Posiadam stały dochód 4000 zł. Bardzo proszę o pomoc i kontakt hrusto83@gmail.com

0

Michał Data dodania: 14-06-2018 19:07 potrzebuje pozyczki 25000 na 48 mies badz 60 .... mam staly dochod prace od lipca 2012 ...prosze o kontakt... michal267@wp.pl

3

Piotr Data dodania: 30-05-2018 07:06 Jestem na zasilku socjalnym w wysokosci 640zl (nie mam prawej reki) pilnie potrzebuje pozyczyc pod weksel 35000 czy jest taka mozliwosc? piotrignatzy@wp.pl

0

Krzysztof Data dodania: 29-05-2018 12:08 Witam. Pilnie potrzebuję pożyczyć 24000zł na okres 24 m-ce . mkr19mkr19@gmail.com

0

Aneta Data dodania: 10-05-2018 23:15 Pilnie potrzebuje pożyczyć 35tys. Bardzo proszę o pomoc.moj mail.anetabogdan6@gmail.com

0

Mariusz Data dodania: 06-05-2018 13:09 Witam pilnie potrzebuje pożyczki pod weksel.oferta jaka mnie interesuje to kwota 50 tysięcy zł.prosze o kontakt bardzo mi sie spieszy ..mój email to Mariusz251250@wp.pl

0

Marcin Data dodania: 26-04-2018 17:25 patalong25@wp.pl

0

Sylwia i Rafal Data dodania: 16-04-2018 19:56 Witam Pilnie potrzebuje duzej sumy pod weksel.Sprawa pilna Bardzo proszę o kontakt. Sylwia.janecka@wp.pl

0

Grazyna Data dodania: 14-04-2018 20:39 Jeśli pod weksel można pozyczyc to jest super od jakiegoś sumy można zaczac

0

Monika Data dodania: 12-04-2018 15:55 mg.sl@o2.pl

0

Monika Data dodania: 12-04-2018 15:53 Kobieta Pilnie potrzebuje 4000 zl Prosze niech sie ktos odezwie Bank odpadaja

0

Agnieszka Data dodania: 11-04-2018 16:09 Witam serdecznie. Pilnie potrzebuje 2000 pod weksel. kontakt: neska.carmen@gmail.com

0

Klaudia Data dodania: 08-04-2018 20:23 Witam potrzebuje 20000 . Proszę o kontakt e-mial iwonka_gw@o2.pl

0

Michał Data dodania: 31-03-2018 00:14 Witam potrzebuję pożyczki pilne pod weksel bądź umowę cywilno prawną mam wysokie dochody lecz na czarno proszę o kontakt telefoniczny 515594164 bądź e mail michal_wrzesien@interia.pl kwota 5 tysięcy

0

Kamil30 Data dodania: 27-03-2018 15:18 Witam serdecznie. Szukam pożyczki pod weksel.. Mam troche słaba sytuację i ciezko uzyskac kredyt w banku. Potrzebuję kwoty ok 60-80 tyś zł. Jestem w bik i splacam komornika. Pracuje na czarno bez umowy. Jeżdżę na taxi w Warszawie. Proszę o kontakt. Będę wdzięczny. Prosze o kontakt na email k.pulawski.140516(małpa)gmail.com Pozdrawiam

0

zigi Data dodania: 26-03-2018 08:24 Witam serdecznie. Pilnie potrzebuje 50000 pod wesel. kontakt: zaczolib@gmail.com

0

Chrystian Data dodania: 23-03-2018 16:11 Pilnie potrzebuje gotówki kwota 50 tysięcy zł pod weksel kontakt chrystianparfieniuk@gmail.com proszę o szybki kontakt

0

slawek Data dodania: 21-03-2018 10:54 witam potrzebowałbym 5000 na raty prosze o kontakt slawekrojek@o2.pl

0

marta Data dodania: 15-03-2018 20:42 Witam.Pilnie potrzebuje 30.000zł proszę o kontakt escape86@o2.pl

0

mariola Data dodania: 14-03-2018 10:07 mariola247@onet.eu proszę o kontakt

0

Mania Data dodania: 03-03-2018 14:20 Witam proszę o kontakt.609114195

0

Gosia Data dodania: 01-03-2018 12:21 Witam. Potrzebuje pożyczki 30000 tysięcy na spłatę zobowiązań (jestem bez windykacji i bez komornika) jestem w stanie płacić miesięcznie do 600 zł. Bardzo proszę o kontakt błagam ! Proszę o kontakt sander255@wp.pl

0

Michał Data dodania: 20-02-2018 17:42 Witam potrzebuję pożyczki w wysokości 10.000zl pod weksel. Mam stały dochód na umowe o prace na czas nieokreślony mój e-mail cosmit@o2.pl

0

Danuta Data dodania: 15-02-2018 11:15 Prosze o wiecej informacji, moj mail: dsiakala1956@wp.pl. Kwota 55 000, pilne

1

Beata Data dodania: 12-02-2018 14:20 Proszę o kontakt inwestora. Potrzebna pozyczka 25-30 tyś. Stały dochód. kuszel@op.pl

0

Katarzyna Data dodania: 03-02-2018 23:54 Witam, pilnie potrzebuję pożyczki pod weksel.Proszę o kontakt na e-mail: ichtrojowianka3@o2.pl . Pozdrawiam

0

Anna Data dodania: 30-01-2018 14:30 Witam, potrzebuję pożyczki pod weksel. w kwocie 30 tysięcy złotych. Proszę o kontakt anna-magda1@o2.pl

0

Ewelina Data dodania: 29-01-2018 12:11 Witam potrzebuje pożyczyć 18000 tyś proszę o kontakt ewelinab1987@o2.pl

0

Marlena Data dodania: 24-01-2018 16:59 Potrzebuje pożyczyć 3000 proszę o kontakt i warunki . maniuchna26@poczta.onet.pl

0

marta Data dodania: 17-01-2018 13:10 pilmie potrzebuje pożyczki 1000 zł pod weksel e mail martyka75@poczta.onet.pl prosze o szybki kontaky

0

Robert Data dodania: 17-01-2018 12:09 Witam pilnie potrzebuję pożyczyc 4000zl mam stały dochód. E-mail: robert_lokaj@wp.pl

0

Mariola Data dodania: 15-01-2018 19:12 Witam. Chciałabym pożyczyć pod weksel 35000 wpadłam w spiralę długów i nie mogę z nich wyjść proszę o kontakt przestanę na wszystkie warunki inwestora e-mail. mariolafidurajachimczyk6@gmail.com

2

Wiktoria Data dodania: 14-12-2017 15:02 Witam pilnie potrzebuję pożyczyć 3000 zł na 15/25 rat , mam stały dochód . Proszę o kontakt ashley1996@vp.pl

0

asia Data dodania: 09-12-2017 22:19 Witam, pilnie potrzebuje pożyczki w wysokości 2000zl na 3 miesiące. Proszę o kontakt asiak@o2.pl

0

Ania Data dodania: 08-12-2017 22:00 Witam, mam etat w budżetowce i jeszcze dorabiam jako grafik i fotograf, potrzebuje ok 30 lub tys na weksel. Mój email maneela@tlen.pl. Proszę o. Kontakt

0

Ann Data dodania: 22-11-2017 10:46 Oferujemy pożyczkę, jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się z nami poprzez: vatucker200@gmail.com

0

Damian Data dodania: 12-11-2017 20:24 Witam Jestem zainteresowany pożyczka bez bik itp na oświadczenie  blagam o pomoc .Przysięgam będę splacal regularnie bardzo potrzebuje pomocy Potrzebuje max 1000 zl

0

Ewa Data dodania: 05-11-2017 14:13 Potrzebuje pozyczyc 20000 zl . Mam staly dochod . Sprawa pilna .

0

Małgorzata Data dodania: 05-11-2017 09:28 Pilnie potrzebuje na wczoraj 20 tys.prosze o kontakt.malgorzata.balon3@onet.pl

1

ela Data dodania: 02-11-2017 10:13 pilnie potrzebuje pożyczki na kwotę 2500 na 3 miesiące pod weksel. kontakt elzbieta-kowalczyk5@wp.pl

0

waldemar Data dodania: 13-10-2017 12:57 WITAM. POTRZEBUJE PILNIE POZYCZYC 10 TYS ZŁ CO POTRZEBA ZEBY U WAS POZYCZYC TAKA SUME?? misiu13112015@wp.pl

0

Inwestycyjny gość Data dodania: 12-10-2017 22:17 @Marek musisz powiedzieć czy masz stały dochód i ewentualnie jakieś zabezpieczenie. Przy dobrych wiatrach możesz nawet do 70 tysięcy pozyczyć pod weksel- wszystko zależy jaka Twoja sytuacja

0

Marek Data dodania: 12-10-2017 18:07 Witam. Interesuje mnie pożyczka 10tys pod weksel . Jakie muszę spełnić warunki? Mój e-mail marakolak@wp.pl

0

Piotr Data dodania: 07-10-2017 20:29 Witam potrzebuję pożyczki w kwocie 20 tysięcy złotych,mam stałe źródło i dochód 5 tysięcy miesięcznie netto!proszę o info piotr.jaworski81@gmail.com.

0

Andżelika Data dodania: 06-10-2017 18:45 Dzień dobry Potrzebuje 25tys na weksel w jak najszybszym czasie. Proszę o kontakt anddzelikad@gmail.com

0

Dariusz Data dodania: 25-09-2017 13:01 Witam, Jakie warunki muszę spełnić by otrzymać pożyczkę 6000PLN. Mój email dareczek355@o2.pl

0

Marlena Data dodania: 20-09-2017 17:16 Witam. Interesuje mnie pożyczka 35tys pod weksel . Jakie muszę spełnić warunki? Mój e-mail olszewska-marlena@o2.pl

0

Madafaka Data dodania: 16-08-2017 20:36 Witam potrzebuję pożyczki pod weksel 250 tyś. Zł. Ktoś zna zaufana osobę która pożyczy takie pieniadze. ?

0

Sylwester Data dodania: 27-07-2017 12:15 Witam. Potrzebuję pilnie pożyczyć pod weksel 150 tys. lub więcej. Proszę o kontakt 511345989

0

katarzyna Data dodania: 21-07-2017 14:04 Witam. Potrzebuję pilnie 150 tys.zl. pod weksel lub umowę cywilo-prawną. Jakie warunki musze spelnic. Proszę o kontakt. akaka84@interia. pl

0

Stanislaw Data dodania: 29-05-2017 15:20 Witam, jestem zainteresowany pozyczką pod weksel do 35tys. stały dochód prosze o odpowiedz email: alek48@op.pl

0

Beata Data dodania: 07-05-2017 17:46 Witam ,jestem zainteresowana pozyczką pod weksel do 100 tys ,mam stały dochód prosze o odpowiedz beata40400@wp.pl

0

Arek Data dodania: 09-04-2017 18:15 Witam, jestem zainteresowany pożyczką pod weksel. Proszę o info jakie warunki muszę spełnić aby uzyskać finansowanie. Zależy mi na czasie dlatego prosze o w miarę możliwości szybką odpowiedz. mój email arkady850202@gmail.com

0

Daniel Data dodania: 20-03-2017 19:09 Potszebuje pozyczki pod weksel 10 tysecy zl pracuje muj imeil daniel.biernath@interia.pl

0

Jaa Data dodania: 13-01-2017 14:06 Poszukuję pozyczki ok.5.000 na weksel. Nie ukrywam że zależy mi na czasie. Posiadam dochód udokumentowany ok.3000zł. Proszę o info msitarski92@gmail.com

0

Loo Data dodania: 03-01-2017 11:19 Jak zdecydujecie sie na pożyczki prywatne pod weksel to koniecznie musicie doprecyzować warunki, pamietajcie ze kazde ustalenie najlepiej jak bedzie na piśmie, albo chociaz bedziecie mieli jakies dowody, bo to jest niezbedne potem w dochodzeniu swoich praw przed sądem jak zajdzie taka potrzeba.

0

anna Data dodania: 28-11-2016 13:22 Poszukuję pozyczki ok.30.000 na tzw weksel. Posiadam dochód udokumentowany ok.2000 i pętlę chwilówek. Proszę o info anula51_1983@poczta.fm

0

Norbert Data dodania: 23-10-2016 16:00 Szukam konkretnej pożyczki do 150 - 200 tys, na zakup nieruchomości.Weksel podpisze. Prosze o kontakt: br486@wp.pl

0

Baraka Data dodania: 21-10-2016 14:17 z drugiej strony barykady - jako osoba pożyczająca pieniądze innym weksel stanowi jakąś formę zabezpieczenia tak samo jak umowa cywilno-prawna

1

Piotr Data dodania: 17-08-2016 15:21 też jakoś nie mam zaufania do pożyczek prywatnych, na rynku jest tyle naprawde fajnych ofert pożyczek pozabankowych ze moim zdaniem nie ma co ryzykowac szukajac pozyczki prywatnej

0

Banau Data dodania: 24-06-2016 11:17 ja jednak wole pozyczki na umowe cywilno prawna, nie mam zaufania do weksli zwlaszcza po tych wszystkich wałkach co w latach 90 ludzie robili z wekslami, moze to juz nie te czasy i nie ma takich cyrkow ale uprzedzenie mimo wszystko zostalo

0

Barto Data dodania: 24-05-2016 11:45 pożyczka pod weksel jest spoko, zwlaszcza jak ma sie komornika jak sie trafi na konkretnego goscia to mozna sie spokojnie dogadać

0

ghostman Data dodania: 18-05-2016 16:15 Mira, koszty zależą od pożyczającego inwestora, nie jest to zbytnio regulowane prawnie więc trzeba uwqżać

0

Podik Data dodania: 18-05-2016 12:28 Pożyczka pod weksel to częsta praktyka wśród prywatnych inwestorów, fakt faktem kiedyś weksle były o wiele bardziej powszechne niż dzisiaj

0

Desdemona Data dodania: 20-04-2016 22:45 Szukam prywatnej pożyczki od inwestora w wysokości 50 000 złotych na długi okres spłaty. Podpiszę weksel i mam samochód wart około 12 tyś na zabezpieczenie. Brak zdolności kredytowej w bankach. Nie mam żadnego komornika i innych wpisów w bazach. Pieniędzy potrzebuję na zakup działki budowlanej aby sklep na niej postawić w dobrym punkcie przy drodze krajowej. Proszę aby dał znać jakiś uczciwy i prawdziwy inwestor oferujący pożyczki prywatne pod weksel. Naciągaczom i osobom liczącym na jakiekolwiek przedpłaty z góry dziękuję! Nie robię rzadnych przedpłat. Ewentualna prowizja po udzieleniu pożyczki.

0

Hania Data dodania: 10-01-2016 15:30 Człowiek nie zawsze myśli. Zwłaszcza że kiedyś weksle były bardziej popularne.Poza tym wszyscy podpisywali i nie było szans żeby dostać dekoder bez podpisania weksla. Ewentualnie zakup.

0

Esia Data dodania: 09-01-2016 19:23 Gratuluje inteligencji!:)

0

Strus Data dodania: 07-01-2016 18:17 Hania to licz się z tym, że jak nie oddasz dekodera, który teraz pewnie jest wart z 50 zł, to będziesz płacić za niego kilka razy tyle!

0

Hania Data dodania: 06-01-2016 17:47 A ja swego czasu dostałam do podpisu weksel gdy brałam dekoder z kablówki. Teraz się zastanawiam czy było to zgodne z prawem i czy był to in banco.

0

Klauq Data dodania: 05-01-2016 16:35 Nie brałam, ale myślę, że to kwestia bardzo zróżnicowana. Pewnie idzie się dogadać i po kosztach taką pożyczkę załatwić, wiesz wszystko zależy od inwestora!

0

Mira Data dodania: 05-01-2016 15:47 Jakie są koszty takiej pożyczki?
align center Podobne artykuły, które mogą Cię zaciekawić
Ta strona korzysta z plików cookies, co umożliwia rozpoznawanie danego użytkownika przez serwer. Umożliwia to wygenerowanie strony www, opierając się głównie na jego preferencjach. Szczegóły zawarte są w zakładce: Polityka Prywatności. Korzystając, zgadzasz się na warunki tam zawarte.