Ile pieniędzy chcesz pożyczyć?

  • 1 000
  • 60 000
  • 120 000
  • 180 000
  • 240 000
  • 300 000

Na ile rat?

  • 10
  • 60
  • 120

Twoje Dane

strona główna > blog pożyczkowy > Przydatne artykuły > Pożyczka prywatna pod weksel- co to jest?

Ocena: 5, Głosów: 21, Data dodania: 05-01-2016/13:21

Pożyczka prywatna pod weksel- co to jest?

Reklama


 

Pożyczka prywatna pod weksel- co to jest? 

 

Któż z nas nie marzy o szybkiej, dużej gotówce bez licznych formalności, zaświadczeń, dokumentów i wniosków? Kredyt w takim oto wydaniu byłby znacznie bardziej atrakcyjny niż dostępne w bankach pożyczki. Jest taka możliwość, by dostać dużą gotówkę, szybko i bez przedstawiania licznych zaświadczeń. Pożyczka prywatna pod weksel, popularna wśród prywatnych inwestorów.

 

Pożyczka na weksel na czym polega?

 

Weksel wraz z umową stanowi gwarant pożyczki. Inwestor nie wymaga zabezpieczenia kredytu hipoteką, nie wymaga przedstawiania zaświadczeń o zarobkach czy formie zatrudnienia, wystarczający jest weksel. Pożyczka prywatna pod weksel to kredyt, którego zabezpieczeniem i gwarantem jest właśnie weksel. Z pożyczkodawcą podpisujemy umowę pożyczkową oraz weksel. Pożyczkodawca ma zabezpieczenie, a my szybko gotówkę na koncie.

 

Ile można pożyczyć na weksel?

 

Pożyczka prywatna pod weksel nie jest niczym ograniczona kwotowo i tak naprawdę od inwestora zależy jak dużą gotówkę nam pożyczy. Musimy jednak pamiętać, iż przypadku problemów ze spłatą pożyczkodawca będzie mógł ściągnąć z nas tyle, ile widnieje na wekslu.

 

Co to jest weksel?

 

Niewielki dokument, a otwiera posiadaczowi weksla drogę do naszego majątku. Weksel to pewne zabezpieczenie pożyczki dla inwestora, a dla pożyczającego szybka gotówka. Nie zawsze dla pożyczkobiorcy jest to bezpieczne rozwiązanie. Weksel spełnia nie tylko funkcję zabezpieczającą przy kredycie, ale również ma funkcję refinansową, obiegową oraz płatniczą. Podpisując weksel musimy pamiętać, iż może zostać on sprzedany. Inwestor ma możliwość wykorzystania go również jako środka płatniczego. Sposób pożyczania na weksel oraz zasady przekazywania czy płatności wekslem określone są w prawie wekslowym (ustawa z dnia 28 kwietnia 1936 roku). Dokument zyskuje swoją moc w momencie, gdy jest wypełniony i podpisze go trasat (pożyczkobiorca). Uprawniony do gotówki, która widnieje na wekslu to remitent.

 

Żywy pieniądz

 

Tak mianem bywa określony weksel. To jedna z najprostszych i najszybszych dróg do pozyskania niemałej gotówki. Nie zawsze jednak jak wspomniano bezpiecznej. Pożyczka prywatna pod weksel to szybka gotówka, ale może nas też błyskawicznie pozbawić majątku, otworzyć drzwi obcym osobom do naszych oszczędności. Nieprawidłowo wypełniony weksel, ze zbyt wysoką kwotą zabezpieczenia bądź weksel in blanco, to tak jak byśmy dali nr PIN komuś i umożliwili wypłatę określonej kwoty.

Brak wiedzy w zakresie tego jak powinien wyglądać prawidłowo wypełniony weksel, to najczęściej źródło problemów finansowych w przyszłości. Doświadczeni inwestorzy wykorzystując niewiedzę zainteresowanych pożyczką na weksel, wpisują nieadekwatną kwotę zabezpieczenia (kilkukrotna wartość pożyczki) bądź dają do podpisu pusty weksel, a w razie problemów ze spłatą, wpisują dowolną kwotę. I tak łatwym sposobem możemy dać się pozbawić majątku życia.

 

Poprawnie wypełniony weksel zawiera:

 

- nazwę dokumentu: weksel. Umieszczoną na początku;

- data i miejsce podpisania dokumentu;

- data i miejsce spłaty zobowiązania;

- dane pożyczkobiorcy;

- dane pożyczkodawcy;

- podpis trasata (pożyczającego).

 

Bardzo ważne jest wpisanie kwoty pożyczki plus koszty, na które umawiamy się z inwestorem. Brak kwoty na wekslu to możliwość wpisania w przyszłości dowolnej sumy przez pożyczkodawcę, a co za tym idzie z kwoty kilkuset złotych, może zrobić się kilka czy kilkanaście tysięcy. W mediach co jakiś czas pojawiają się historie ludzi, którzy zaufali i nie uzupełnili na wekslu kwoty zabezpieczenia. Z 5 tys zł zrobiło się kilkadziesiąt tysięcy do spłaty.

Dlatego tak ważne jest właściwe uzupełnienie dokumentu, gdy interesuje nas pożyczka prywatna pod weksel. Nie ma powodów, dla których pożyczkodawca miałby nie określić kwoty pożyczki. Jeśli tak się dzieje, wówczas powinna zapalić się czerwona lampka. Uczciwy pożyczkodawca wypełni pole z kwotą, adekwatnie do wartości pożyczanej kwoty. Niektórzy inwestorzy przekonują do podpisania weksla z kwotą, która stanowi dwu czy trzykrotność pożyczki. Przekonują, iż to nic nie znaczy. Bzdura! W przypadku braku spłaty, spokojnie mogą ściągnąć z pożyczkodawcy taką kwotę. Mogą sprzedać weksel czy użyć go jako środka płatniczego. Kwota na wekslu ma znaczenie.

 

Umowa wekslowa- kiedy sporządzana?

 

Pożyczka prywatna pod weksel wymaga sporządzenia umowy wekslowej. Umowa umożliwia uściślenie wszystkich aspektów pożyczki. Na wekslu możemy nie zawrzeć wszystkich informacji. Umowa wekslowa to szczegółowe określenie, kiedy i w jaki sposób dłużnik ma spłacić pożyczkę. Co w sytuacji, gdy nie spłaca. Kiedy i w jakich okolicznościach inwestor może sprzedać weksel. Umowa wekslowa powinna być sporządzona zawsze, gdy zdecydujemy się na podpisanie weksla in blanco, czego absolutnie się nie poleca. W umowie przy wekslu in blanco powinna widnieć informacja o tym do jakiej kwoty może zostać wypełniony weksel i w jakich okolicznościach. To ochrona dłużnika przed drakońskimi kwotami wpisywanymi na wekslu przez inwestorów! Umowę wekslową zawsze warto sporządzić, ustalając szczegóły, dzięki czemu zabezpieczamy się na przyszłość.

 

Zalety pożyczek na weksel

 

Pożyczka prywatna pod weksel to szybka i duża gotówka. Z racji tego, że jest ona zazwyczaj oferowana przez osoby prywatne, nie wymaga zaświadczeń od pracodawcy, wypełniania licznych wniosków i kompletowania dokumentów jak np. przy pożyczkach pod zastaw, hipotecznych czy konsolidacyjnych. Zaletą pożyczek na weksel jest minimum formalności, a zarazem możliwość pozyskania dużej gotówki. Wystarczającej na zakup samochodu, mieszkania czy inwestycje firmowe. Pożyczki tego typu są bezcelowe. To kolejna ich zaleta. Pożyczający nie tłumaczy się z celu pożyczania gotówki. Może ją przeznaczyć na dowolne wydatki. Dogodny termin spłaty zobowiązania dostosowany do potrzeb pożyczającego, to kolejny atut tego typu pożyczek. Bank nie zawsze pójdzie nam na rękę, a z prywatnym pożyczkodawcą praktycznie zawsze idzie się dogadać.

 

Bez BIK, BIG, KRD

 

Prywatne pożyczki na weksel mogą otrzymać osoby, które mają niezbyt dobrą historie kredytową w BIK bądź z jakiegoś powodu wpisane zostały do BIG. O normalnym kredycie w banku mogą zapomnieć, a prywatna pożyczka pod weksel jest jak najbardziej dostępna. Poza tym tego typu pożyczki są skierowane do osób zadłużonych czy z komornikiem, które nie posiadają innego zabezpieczenia, np. w postaci nieruchomości i pożyczka pod zastaw odpada!

 

Z każdym źródłem dochodu

 

Pożyczka prywatna pod weksel dostępna jest dla każdego bez względu na wysokość dochodu oraz formę zatrudnienia. Z oferty prywatnych inwestorów mogą skorzystać zatrudnieni zagranicą, pracujący bez umowy czy też osoby uzyskujące świadczenia socjalne. W żadnym z tym przypadków kredyt bankowy nie wchodzi w grę, zaś pożyczkę na weksel dostać może każdy.

 

Jak sprawdzić inwestora?

 

Inwestorów oferujących pożyczki na weksel nie brakuje na forach kredytowych czy portalach finansowych. Zanim jednak się odezwiemy do takiej osoby, koniecznie należy sprawdzić kim jest, dotrzeć do pożyczkobiorców, poznać opinie. Unikaj przedpłat oraz opłat rejestracyjnych, szukaj innych pożyczkodawców.

 

Reklama

Skomentuj artykuł

Twoję Imię:
Komentarz:
Captcha

Dodane komentarze

0

Mr John Data dodania: 18-10-2019 13:40 Dzień dobry Panu / Pani To jest John Melssa FIRMA KREDYTOWA. Jesteśmy renomowaną, legalną i zarejestrowaną firmą. Zatwierdzony przez Zjednoczone Królestwo (UK) i rząd TURCJI, aby pomagać ludziom w udzielaniu pożyczki pomocy finansowej na szczeblu lokalnym i międzynarodowym, jesteśmy również częścią firmy finansowej i firmy zajmującej się pozyskiwaniem pieniędzy. Pomagamy zachęcać i działać jako czynnik ułatwiający zmniejszanie stresu finansowego w bardzo zachęcającym tempie. Udzielamy pożyczek osobom fizycznym i współpracującym organom potrzebującym pomocy finansowej w dogodnym dla siebie zakresie z uzasadnionym odsetkiem w wysokości 3%. Czy masz zły kredyt lub potrzebujesz pieniędzy na opłacenie rachunków? jeśli desperacko potrzebujesz naszej pomocy, będziesz musiał uważnie przeczytać usługi pożyczek firmowych poniżej tej wiadomości, a następnie wróć do nas, jeśli jesteś z niej zadowolony, abyśmy mogli kontynuować transakcję. Czekamy na szybką odpowiedź. Świadczone usługi obejmują: johnmelssa0001@gmail.com Formularz zgłoszeniowy poniżej. Pełne imię i nazwisko: Płeć: Stan cywilny: Data urodzenia: adres: stan: kraj: Kwota kredytu: Czas trwania pożyczki: numer telefonu: cel pożyczki: Zawód: miesięczna płatność: Złóż wniosek o pilną pożyczkę już teraz

0

Amelia Ania Alicja Data dodania: 17-10-2019 13:30 Swiadectwo o tym, jak zmienilo sie moje zycie (betty.mabel227@gmail.com) Czesc przyjaciele!!! Nazywam sie Amelia Ania Alicja. Chce poswiadczyc dobrego Pozyczkodawce, który pokazal mi swiatlo po tym, jak zostal oszukany przez 2 róznych miedzynarodowych pozyczkodawców Internetu, wszyscy obiecuja mi udzielic pozyczki po tym, jak zaplacili mi duzo oplat, które nie przyniosly niczego i nie przyniosly zadnego pozytywnego wyniku. Stracilem moje ciezko zarobione pieniadze i bylo to w sumie 18 000 PLN Pewnego dnia przegladajac Internet, wygladalem na sfrustrowanego, gdy natknalem sie na zeznania kobiety, która równiez zostala oszukana i ostatecznie zostala powiazana z firma pozyczkowa o nazwie Betty Mabel Financial Loan. Serwis i email (betty.mabel227@gmail.com), gdzie w koncu dostala pozyczke, wiec postanowilem skontaktowac sie z ta sama wypozyczalnia, a nastepnie opowiedzialem im moja historie o tym, jak zostalem oszukany przez dwóch róznych pozyczkodawców, którzy nie robili nic wiecej bólu. Tlumacze firmie poczta i wszystko, co mi powiedzieli, to nie plakac, poniewaz otrzymam pozyczke w ich firmie, a takze dokonalem wlasciwego wyboru, aby sie z nimi skontaktowac. Wypelnilem formularz wniosku o pozyczke i kontynuowalem wszystko, o co mnie prosilem, i na mój szok otrzymalem pozyczke w wysokosci 65 000,00 PLN od tej wspanialej firmy (Betty Mabel Financial Loan Service) zarzadzanej przez pania Betty Mabel. Bogobojna kobieta i tu ja Jestem dzisiaj szczesliwy, poniewaz ta firma udzielila mi pozyczki, wiec zlozylem przysiege na siebie, ze bede zeznawal w Internecie, w jaki sposób otrzymalem pozyczke. Czy potrzebujesz pilnie pozyczki? uprzejmie i szybko skontaktuj sie z ta wspaniala firma za pozyczke poczta elektroniczna: (betty.mabel227@gmail.com) jest mila. Good Luck.My Whatsapp Numer telefonu: +1(929)267-7281

0

Magdalena Magda Data dodania: 17-10-2019 13:30 Swiadectwo o tym, jak zmienilo sie moje zycie (betty.mabel227@gmail.com) Nazywam sie Magdalena Magda, mieszkam w Warszawie i jestem dzis szczesliwa kobieta? Powiedzialem sobie, ze kazdy pozyczkodawca, który móglby zmienic moje zycie i zycie mojej rodziny, polece kazda osobe, która szuka dla nich pozyczki. Jesli potrzebujesz pozyczki i jestes w 100% pewny, ze splacisz pozyczke, skontaktuj sie z nimi i powiedz im, ze Magdalena Magda skierowala Cie do nich. e-mail do pani Betty Mabel przez: (betty.mabel227@gmail.com) Mój numer telefonu Whatsapp: +1(929)267-7281

0

Mr,Morris Data dodania: 17-10-2019 00:51 I give faster and all kinds of loan at 2% interest rate, do you need urgent loan ? Email: morrisray0loan@gmail.com Whatsapp +1 518 217 6403

1

Ada Data dodania: 15-08-2019 22:50 Ta pani to oszustka zada kasy zeby wysylac bzdura nic nie wysylajcie!!!!

2

Danuta Data dodania: 20-05-2019 19:45 witam potrzebuje pozyczki prosze o kontakt danuta.kuska@o2.pl

4

Helena Karas Data dodania: 28-03-2019 13:18 Potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy? skontaktuj się z Panem Peterem Krajcovicem na senatorrpwalter@hotmail.com, aby uzyskać pomoc. ponieważ otrzymałem od niego pomoc w wysokości 15.000.000 CZK. Helena Karas.

2

MagJ Data dodania: 14-12-2018 13:13 Witam potrzebuje gotówki w kwocie 55000 posiadam dochód z zagranicy Gewerba proszę o kontakt zgoda37@ gmail.com

1

Ellie Platt Data dodania: 07-11-2018 13:01 Dzień dobry Czy potrzebujesz Fundusz pilne rozpoczęcie działalności gospodarczej, dziś ubiegać się o kredyt bezpieczne i pilne. E-mail: Plattinsurancefinancials@gmail.com

1

Roman Data dodania: 22-10-2018 07:26 Witam. Interesuje mnie pożyczka w kwocie 50000zl proszę o kontakt Romanix30@o2.pl

1

milan Data dodania: 26-09-2018 09:56 doradca inwestycyjny skontaktuj się z nami już dziś

1

Danuta Data dodania: 24-09-2018 14:47 witam. potrzebuję 65000pln - od 2,5 roku prowadzę jdg i jestem emerytką z dobrą emeryturą 2....tys. proszę o kontakt: teresa.danmol@o2.pl

1

Wiesłaiwa Data dodania: 03-09-2018 22:13 Jestem zainteresowana kontakt na maila wiesiaadams@interia.pl

1

Tomek Data dodania: 02-09-2018 12:37 Witam potrzebuje na juz 150tys zł posiadam własną działalność od 3 lat tomek24014@wp.pl

0

Beata Data dodania: 23-07-2018 21:02 Potrzebuje pożyczki w kwocie 40000 tys zł mam dochód z zagranicy proszę o kontakt na mejla beata- laszuk-1974@wp.pl

0

Beata Data dodania: 23-07-2018 20:57 Potrzebuje pożyczki w kwocie 40000 tys zł. Otrzymuje dochód z zagranicy

0

Katarzyna Data dodania: 23-06-2018 14:49 Potrzebuję na już 180tyś na zakup domu. W przeciwnym razie pójdziemy z dziećmi pod most. k_kucz24@interia.pl

0

Ewa Data dodania: 16-06-2018 09:59 Witam pilnie potrzebuje pożyczki w kwocie 5000tys na weksel proszę o odpowiedź

0

Paweł Data dodania: 15-06-2018 12:17 Witam. Bardzo potrzebuję pożyczki pod weksel na kwotę 30000 zł na 48 miesięcy. Posiadam stały dochód 4000 zł. Bardzo proszę o pomoc i kontakt hrusto83@gmail.com

0

Michał Data dodania: 14-06-2018 19:07 potrzebuje pozyczki 25000 na 48 mies badz 60 .... mam staly dochod prace od lipca 2012 ...prosze o kontakt... michal267@wp.pl

3

Piotr Data dodania: 30-05-2018 07:06 Jestem na zasilku socjalnym w wysokosci 640zl (nie mam prawej reki) pilnie potrzebuje pozyczyc pod weksel 35000 czy jest taka mozliwosc? piotrignatzy@wp.pl

0

Krzysztof Data dodania: 29-05-2018 12:08 Witam. Pilnie potrzebuję pożyczyć 24000zł na okres 24 m-ce . mkr19mkr19@gmail.com

0

Aneta Data dodania: 10-05-2018 23:15 Pilnie potrzebuje pożyczyć 35tys. Bardzo proszę o pomoc.moj mail.anetabogdan6@gmail.com

0

Mariusz Data dodania: 06-05-2018 13:09 Witam pilnie potrzebuje pożyczki pod weksel.oferta jaka mnie interesuje to kwota 50 tysięcy zł.prosze o kontakt bardzo mi sie spieszy ..mój email to Mariusz251250@wp.pl

0

Marcin Data dodania: 26-04-2018 17:25 patalong25@wp.pl

0

Sylwia i Rafal Data dodania: 16-04-2018 19:56 Witam Pilnie potrzebuje duzej sumy pod weksel.Sprawa pilna Bardzo proszę o kontakt. Sylwia.janecka@wp.pl

0

Grazyna Data dodania: 14-04-2018 20:39 Jeśli pod weksel można pozyczyc to jest super od jakiegoś sumy można zaczac

0

Monika Data dodania: 12-04-2018 15:55 mg.sl@o2.pl

0

Monika Data dodania: 12-04-2018 15:53 Kobieta Pilnie potrzebuje 4000 zl Prosze niech sie ktos odezwie Bank odpadaja

0

Agnieszka Data dodania: 11-04-2018 16:09 Witam serdecznie. Pilnie potrzebuje 2000 pod weksel. kontakt: neska.carmen@gmail.com

0

Klaudia Data dodania: 08-04-2018 20:23 Witam potrzebuje 20000 . Proszę o kontakt e-mial iwonka_gw@o2.pl

0

Michał Data dodania: 31-03-2018 00:14 Witam potrzebuję pożyczki pilne pod weksel bądź umowę cywilno prawną mam wysokie dochody lecz na czarno proszę o kontakt telefoniczny 515594164 bądź e mail michal_wrzesien@interia.pl kwota 5 tysięcy

0

Kamil30 Data dodania: 27-03-2018 15:18 Witam serdecznie. Szukam pożyczki pod weksel.. Mam troche słaba sytuację i ciezko uzyskac kredyt w banku. Potrzebuję kwoty ok 60-80 tyś zł. Jestem w bik i splacam komornika. Pracuje na czarno bez umowy. Jeżdżę na taxi w Warszawie. Proszę o kontakt. Będę wdzięczny. Prosze o kontakt na email k.pulawski.140516(małpa)gmail.com Pozdrawiam

0

zigi Data dodania: 26-03-2018 08:24 Witam serdecznie. Pilnie potrzebuje 50000 pod wesel. kontakt: zaczolib@gmail.com

0

Chrystian Data dodania: 23-03-2018 16:11 Pilnie potrzebuje gotówki kwota 50 tysięcy zł pod weksel kontakt chrystianparfieniuk@gmail.com proszę o szybki kontakt

0

slawek Data dodania: 21-03-2018 10:54 witam potrzebowałbym 5000 na raty prosze o kontakt slawekrojek@o2.pl

0

marta Data dodania: 15-03-2018 20:42 Witam.Pilnie potrzebuje 30.000zł proszę o kontakt escape86@o2.pl

0

mariola Data dodania: 14-03-2018 10:07 mariola247@onet.eu proszę o kontakt

0

Mania Data dodania: 03-03-2018 14:20 Witam proszę o kontakt.609114195

0

Gosia Data dodania: 01-03-2018 12:21 Witam. Potrzebuje pożyczki 30000 tysięcy na spłatę zobowiązań (jestem bez windykacji i bez komornika) jestem w stanie płacić miesięcznie do 600 zł. Bardzo proszę o kontakt błagam ! Proszę o kontakt sander255@wp.pl

0

Michał Data dodania: 20-02-2018 17:42 Witam potrzebuję pożyczki w wysokości 10.000zl pod weksel. Mam stały dochód na umowe o prace na czas nieokreślony mój e-mail cosmit@o2.pl

0

Danuta Data dodania: 15-02-2018 11:15 Prosze o wiecej informacji, moj mail: dsiakala1956@wp.pl. Kwota 55 000, pilne

1

Beata Data dodania: 12-02-2018 14:20 Proszę o kontakt inwestora. Potrzebna pozyczka 25-30 tyś. Stały dochód. kuszel@op.pl

0

Katarzyna Data dodania: 03-02-2018 23:54 Witam, pilnie potrzebuję pożyczki pod weksel.Proszę o kontakt na e-mail: ichtrojowianka3@o2.pl . Pozdrawiam

0

Anna Data dodania: 30-01-2018 14:30 Witam, potrzebuję pożyczki pod weksel. w kwocie 30 tysięcy złotych. Proszę o kontakt anna-magda1@o2.pl

0

Ewelina Data dodania: 29-01-2018 12:11 Witam potrzebuje pożyczyć 18000 tyś proszę o kontakt ewelinab1987@o2.pl

0

Marlena Data dodania: 24-01-2018 16:59 Potrzebuje pożyczyć 3000 proszę o kontakt i warunki . maniuchna26@poczta.onet.pl

0

marta Data dodania: 17-01-2018 13:10 pilmie potrzebuje pożyczki 1000 zł pod weksel e mail martyka75@poczta.onet.pl prosze o szybki kontaky

0

Robert Data dodania: 17-01-2018 12:09 Witam pilnie potrzebuję pożyczyc 4000zl mam stały dochód. E-mail: robert_lokaj@wp.pl

0

Mariola Data dodania: 15-01-2018 19:12 Witam. Chciałabym pożyczyć pod weksel 35000 wpadłam w spiralę długów i nie mogę z nich wyjść proszę o kontakt przestanę na wszystkie warunki inwestora e-mail. mariolafidurajachimczyk6@gmail.com

2

Wiktoria Data dodania: 14-12-2017 15:02 Witam pilnie potrzebuję pożyczyć 3000 zł na 15/25 rat , mam stały dochód . Proszę o kontakt ashley1996@vp.pl

0

asia Data dodania: 09-12-2017 22:19 Witam, pilnie potrzebuje pożyczki w wysokości 2000zl na 3 miesiące. Proszę o kontakt asiak@o2.pl

0

Ania Data dodania: 08-12-2017 22:00 Witam, mam etat w budżetowce i jeszcze dorabiam jako grafik i fotograf, potrzebuje ok 30 lub tys na weksel. Mój email maneela@tlen.pl. Proszę o. Kontakt

0

Ann Data dodania: 22-11-2017 10:46 Oferujemy pożyczkę, jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się z nami poprzez: vatucker200@gmail.com

0

Damian Data dodania: 12-11-2017 20:24 Witam Jestem zainteresowany pożyczka bez bik itp na oświadczenie  blagam o pomoc .Przysięgam będę splacal regularnie bardzo potrzebuje pomocy Potrzebuje max 1000 zl

0

Ewa Data dodania: 05-11-2017 14:13 Potrzebuje pozyczyc 20000 zl . Mam staly dochod . Sprawa pilna .

0

Małgorzata Data dodania: 05-11-2017 09:28 Pilnie potrzebuje na wczoraj 20 tys.prosze o kontakt.malgorzata.balon3@onet.pl

1

ela Data dodania: 02-11-2017 10:13 pilnie potrzebuje pożyczki na kwotę 2500 na 3 miesiące pod weksel. kontakt elzbieta-kowalczyk5@wp.pl

0

waldemar Data dodania: 13-10-2017 12:57 WITAM. POTRZEBUJE PILNIE POZYCZYC 10 TYS ZŁ CO POTRZEBA ZEBY U WAS POZYCZYC TAKA SUME?? misiu13112015@wp.pl

0

Inwestycyjny gość Data dodania: 12-10-2017 22:17 @Marek musisz powiedzieć czy masz stały dochód i ewentualnie jakieś zabezpieczenie. Przy dobrych wiatrach możesz nawet do 70 tysięcy pozyczyć pod weksel- wszystko zależy jaka Twoja sytuacja

0

Marek Data dodania: 12-10-2017 18:07 Witam. Interesuje mnie pożyczka 10tys pod weksel . Jakie muszę spełnić warunki? Mój e-mail marakolak@wp.pl

0

Piotr Data dodania: 07-10-2017 20:29 Witam potrzebuję pożyczki w kwocie 20 tysięcy złotych,mam stałe źródło i dochód 5 tysięcy miesięcznie netto!proszę o info piotr.jaworski81@gmail.com.

0

Andżelika Data dodania: 06-10-2017 18:45 Dzień dobry Potrzebuje 25tys na weksel w jak najszybszym czasie. Proszę o kontakt anddzelikad@gmail.com

0

Dariusz Data dodania: 25-09-2017 13:01 Witam, Jakie warunki muszę spełnić by otrzymać pożyczkę 6000PLN. Mój email dareczek355@o2.pl

0

Marlena Data dodania: 20-09-2017 17:16 Witam. Interesuje mnie pożyczka 35tys pod weksel . Jakie muszę spełnić warunki? Mój e-mail olszewska-marlena@o2.pl

0

Madafaka Data dodania: 16-08-2017 20:36 Witam potrzebuję pożyczki pod weksel 250 tyś. Zł. Ktoś zna zaufana osobę która pożyczy takie pieniadze. ?

0

Sylwester Data dodania: 27-07-2017 12:15 Witam. Potrzebuję pilnie pożyczyć pod weksel 150 tys. lub więcej. Proszę o kontakt 511345989

0

katarzyna Data dodania: 21-07-2017 14:04 Witam. Potrzebuję pilnie 150 tys.zl. pod weksel lub umowę cywilo-prawną. Jakie warunki musze spelnic. Proszę o kontakt. akaka84@interia. pl

0

Stanislaw Data dodania: 29-05-2017 15:20 Witam, jestem zainteresowany pozyczką pod weksel do 35tys. stały dochód prosze o odpowiedz email: alek48@op.pl

0

Beata Data dodania: 07-05-2017 17:46 Witam ,jestem zainteresowana pozyczką pod weksel do 100 tys ,mam stały dochód prosze o odpowiedz beata40400@wp.pl

0

Arek Data dodania: 09-04-2017 18:15 Witam, jestem zainteresowany pożyczką pod weksel. Proszę o info jakie warunki muszę spełnić aby uzyskać finansowanie. Zależy mi na czasie dlatego prosze o w miarę możliwości szybką odpowiedz. mój email arkady850202@gmail.com

0

Daniel Data dodania: 20-03-2017 19:09 Potszebuje pozyczki pod weksel 10 tysecy zl pracuje muj imeil daniel.biernath@interia.pl

0

Jaa Data dodania: 13-01-2017 14:06 Poszukuję pozyczki ok.5.000 na weksel. Nie ukrywam że zależy mi na czasie. Posiadam dochód udokumentowany ok.3000zł. Proszę o info msitarski92@gmail.com

0

Loo Data dodania: 03-01-2017 11:19 Jak zdecydujecie sie na pożyczki prywatne pod weksel to koniecznie musicie doprecyzować warunki, pamietajcie ze kazde ustalenie najlepiej jak bedzie na piśmie, albo chociaz bedziecie mieli jakies dowody, bo to jest niezbedne potem w dochodzeniu swoich praw przed sądem jak zajdzie taka potrzeba.

0

anna Data dodania: 28-11-2016 13:22 Poszukuję pozyczki ok.30.000 na tzw weksel. Posiadam dochód udokumentowany ok.2000 i pętlę chwilówek. Proszę o info anula51_1983@poczta.fm

0

Norbert Data dodania: 23-10-2016 16:00 Szukam konkretnej pożyczki do 150 - 200 tys, na zakup nieruchomości.Weksel podpisze. Prosze o kontakt: br486@wp.pl

0

Baraka Data dodania: 21-10-2016 14:17 z drugiej strony barykady - jako osoba pożyczająca pieniądze innym weksel stanowi jakąś formę zabezpieczenia tak samo jak umowa cywilno-prawna

1

Piotr Data dodania: 17-08-2016 15:21 też jakoś nie mam zaufania do pożyczek prywatnych, na rynku jest tyle naprawde fajnych ofert pożyczek pozabankowych ze moim zdaniem nie ma co ryzykowac szukajac pozyczki prywatnej

0

Banau Data dodania: 24-06-2016 11:17 ja jednak wole pozyczki na umowe cywilno prawna, nie mam zaufania do weksli zwlaszcza po tych wszystkich wałkach co w latach 90 ludzie robili z wekslami, moze to juz nie te czasy i nie ma takich cyrkow ale uprzedzenie mimo wszystko zostalo

0

Barto Data dodania: 24-05-2016 11:45 pożyczka pod weksel jest spoko, zwlaszcza jak ma sie komornika jak sie trafi na konkretnego goscia to mozna sie spokojnie dogadać

0

ghostman Data dodania: 18-05-2016 16:15 Mira, koszty zależą od pożyczającego inwestora, nie jest to zbytnio regulowane prawnie więc trzeba uwqżać

0

Podik Data dodania: 18-05-2016 12:28 Pożyczka pod weksel to częsta praktyka wśród prywatnych inwestorów, fakt faktem kiedyś weksle były o wiele bardziej powszechne niż dzisiaj

0

Desdemona Data dodania: 20-04-2016 22:45 Szukam prywatnej pożyczki od inwestora w wysokości 50 000 złotych na długi okres spłaty. Podpiszę weksel i mam samochód wart około 12 tyś na zabezpieczenie. Brak zdolności kredytowej w bankach. Nie mam żadnego komornika i innych wpisów w bazach. Pieniędzy potrzebuję na zakup działki budowlanej aby sklep na niej postawić w dobrym punkcie przy drodze krajowej. Proszę aby dał znać jakiś uczciwy i prawdziwy inwestor oferujący pożyczki prywatne pod weksel. Naciągaczom i osobom liczącym na jakiekolwiek przedpłaty z góry dziękuję! Nie robię rzadnych przedpłat. Ewentualna prowizja po udzieleniu pożyczki.

0

Hania Data dodania: 10-01-2016 15:30 Człowiek nie zawsze myśli. Zwłaszcza że kiedyś weksle były bardziej popularne.Poza tym wszyscy podpisywali i nie było szans żeby dostać dekoder bez podpisania weksla. Ewentualnie zakup.

0

Esia Data dodania: 09-01-2016 19:23 Gratuluje inteligencji!:)

0

Strus Data dodania: 07-01-2016 18:17 Hania to licz się z tym, że jak nie oddasz dekodera, który teraz pewnie jest wart z 50 zł, to będziesz płacić za niego kilka razy tyle!

0

Hania Data dodania: 06-01-2016 17:47 A ja swego czasu dostałam do podpisu weksel gdy brałam dekoder z kablówki. Teraz się zastanawiam czy było to zgodne z prawem i czy był to in banco.

0

Klauq Data dodania: 05-01-2016 16:35 Nie brałam, ale myślę, że to kwestia bardzo zróżnicowana. Pewnie idzie się dogadać i po kosztach taką pożyczkę załatwić, wiesz wszystko zależy od inwestora!

0

Mira Data dodania: 05-01-2016 15:47 Jakie są koszty takiej pożyczki?
align center Podobne artykuły, które mogą Cię zaciekawić
Ta strona korzysta z plików cookies, co umożliwia rozpoznawanie danego użytkownika przez serwer. Umożliwia to wygenerowanie strony www, opierając się głównie na jego preferencjach. Szczegóły zawarte są w zakładce: Polityka Prywatności. Korzystając, zgadzasz się na warunki tam zawarte.