Jesteś w potrzebie, szukasz szybkiej gotówki?

strona główna > blog pożyczkowy > Przydatne artykuły > Prywatne pożyczki pozabankowe pod zastaw- tanie, szybkie, bezpieczne!
Facebook

Data dodania: , Ocena: 5, Głosów: 21

Prywatne pożyczki pozabankowe pod zastaw- tanie, szybkie, bezpieczne!

Reklama


 

Prywatne pożyczki pozabankowe pod zastaw- tanie, szybkie, bezpieczne!

 

Pożyczka pod zastaw nieruchomości lub tanie pożyczki pozabankowe to najlepsze rozwiązanie, gdy potrzebna jest większa gotówka w krótkim czasie. Na wyjście z długów czy na inwestycję, dla osób o stabilnej sytuacji finansowej oraz mających problemy z płynnością finansową. Pożyczki pod zastaw oferują nie tylko banki, ale i firmy pozabankowe. Ich oferta jest na tyle konkurencyjna, że coraz chętniej wybierane są prywatne i tanie pożyczki pozabankowe pod zastaw. Dlaczego? Bo się opłaca. Dziś nieco na temat tanich, szybkich i bezpiecznych pożyczek prywatnych pod zastaw.

 

Większe zaufanie- tańsza pożyczka

 

 ak i gdzie najszybciej oraz na jakich zasadach uzyskać dobrą i tanią pożyczkę pozabankową gdy szybko potrzebujemy pieniędzy?

Firmy pozabankowe pożyczają pod zastaw nieruchomości, samochodu, na weksel, a często nie wymagają żadnego zabezpieczenia. Prywatne i tanie pożyczki pozabankowe pod zastaw są jednak bardziej opłacalne niż tradycyjny kredyt gotówkowy. Pożyczkodawca oferuje niżej oprocentowane pożyczki na konto, gdyż są one obarczone mniejszym ryzykiem. Dzięki czemu pożyczka staje się tania Jeśli klient nie reguluje zobowiązania terminowo, nie kontaktuje się z firmą, nie podejmuje działań zmierzających do uregulowania długu, to pożyczkodawca podejmuje kroki do odzyskania pieniędzy na drodze sądowej. Pożyczka zabezpieczona nieruchomością to szybkie ściągniecie długu. Pierwszą zaletą pożyczek pod hipotekę jest więc ich niższe, bardziej opłacalne oprocentowanie. Pożyczkodawca ma większe zaufanie do klienta. Relacja, która powstaje na linii klient- firma oparta jest od początku na większym zaufaniu, a to ma wpływ na lepszą komunikację i współpracę.

 

Pożyczka pod zastaw to pierwszy krok do wyjścia z długów

 

Większość ekspertów z branży finansowej poleca skorzystać z powszechnej i taniej pożyczki pozabankowej. Prywatne pożyczki pozabankowe pod zastaw nieruchomości jako pierwszy krok do wyjścia z długów. Dzięki dużemu i szybkiemu zastrzykowi gotówki, człowiek zapętlony w długi spłaca je w jednej chwili. Unika egzekucji komorniczej, majątek gromadzony przez całe życie, pozostaje nadal w jego rękach. Długi zamienia na niskie miesięczne raty, które nie obciążają nadmiernie jego budżetu. Prywatne pożyczki pozabankowe pod zastaw to najlepsze rozwiązanie dla osób zadłużonych, zarówno na etapie początkowych problemów finansowych jak i w sytuacji, gdy mamy już do czynienia z komornikiem. Oczywiście najlepiej uniknąć kosztów sądowych i wizyt komornika bo to tylko mnoży koszty i powiększa dług. Dlatego, gdy problem ze spłatą z miesiąca na miesiąc się powtarza, to nie należy czekać! Prywatne i tanie pożyczki pozabankowe pod zastaw nieruchomości umożliwiają spłatę zadłużenia i w efekcie mamy jedno zobowiązanie i jedną ratę w miesiącu do zapłaty.

 

Wysokie kwoty pożyczek pod zastaw

 

Pożyczki pod hipotekę cechują się wysokimi kwotami. Bez nieruchomości uzyskanie pożyczki w kwocie powyżej 100 tys zł, może okazać się problematyczne, szczególnie jeśli mamy niskie zarobki czy nie mamy umowę o pracę. Nieruchomość znacząco podwyższa kwotę pożyczki. Czy są jakieś ograniczenia? W zasadzie nie ma, wszystko zależy od tego jaką nieruchomością dysponujemy. Jeśli jesteśmy właścicielami domu, który wyceniany jest na milion złotych, to adekwatnie do tej kwoty, ustalona zostanie wysokość pożyczki. Pod zastaw nieruchomości można pożyczyć bardzo wysokie kwoty i to kolejna niewątpliwa ich zaleta. Wysoka kwota to możliwość sfinansowania konkretnej inwestycji bądź spłaty długów i jeszcze pozyskania dodatkowej gotówki.

 

Z pożyczką pod zastaw nie wpadniemy w pętlę zadłużenia!

 

Nie pożyczymy więcej niż warta jest nieruchomość. Co odróżnia je od kredytów gotówkowych. Kilka czy kilkanaście zobowiązań w postaci kredytów, chwilówek bez zaświadczeń, kart kredytowych, limitów w koncie znacznie szybciej doprowadza do pętli zadłużenia. Tanie pożyczki pozabankowe pod zastaw stanowią procent wartości nieruchomości, więc nie ma szans, by popaść w pętlę zadłużenia. Nieruchomość pokrywa ewentualny brak spłaty zobowiązania.

 

Właściciel, współwłaściciel i nie tylko

 

Prywatne pożyczki pod zastaw skierowane są do wszystkich, którzy posiadają nieruchomość. O taką tanią pożyczkę pozabankową mogą starać się również współwłaściciele nieruchomości, a także osoby, które nie posiadają nieruchomości- można wnioskować o pożyczkę pod zastaw nieruchomości innej osoby, pod warunkiem, że się na to zgadza i przystępuje do umowy pożyczki. Przykładem sytuacja, gdzie ojciec jest właścicielem domu, a syn chciałby otrzymać pożyczkę na rozkręcenie własnego biznesu. Samodzielnie mógłby otrzymać jedynie kredyt gotówkowy, przystępując z ojcem bez problemu otrzyma pożyczkę pod zastaw w kwocie, która go interesuje. Prywatne i tanie pożyczki pozabankowe pod zastaw skierowane są do osób prywatnych oraz prowadzących działalność gospodarczą. Zastawem może być mieszkanie, dom, grunt czy działka.

 

Pieniądze szybko dostępne

 

Inwestycja nie będzie czekać, podobnie jak wierzyciele. Prywatne firmy wypracowały szybki schemat działania przy udzielaniu pożyczek pod zastaw. Możesz skorzystać z oferty banku, ale ilość formalności już na początku skutecznie odstrasza. Prywatne i tanie pożyczki pozabankowe pod zastaw udzielane są szybko. Zazwyczaj już w ciągu doby od przesłania dokumentów, jest decyzja. A w ciągu następnej doby pieniądze przelewane są na konto. Pożyczkodawcy zazwyczaj wymagają podstawowych dokumentów, takich jak: akt nabycia nieruchomości, odpis z księgi wieczystej, zdjęcia nieruchomości oraz zaświadczenie o braku zadłużenia nieruchomości. Do tego wystarczy wypełnić krótki wniosek i pieniądze w ciągu kilku dni wpływają na konto. Prywatne pożyczki pozabankowe pod zastaw mają właśnie tę przewagę nad bankowymi, że nie wymagają pliku dokumentów i kilku tygodni czekania na odpowiedź.

 

Dla dłużników i wygodnych

 

Firmy pozabankowe nie sprawdzają baz dłużników, a więc ich oferta skierowana jest do osób, które są odnotowane na tych listach. Bez problemu można dostać prywatną i tanią pożyczkę pozabankową pod zastaw, widniejąc w BIG. Prywatne pożyczki pozabankowe skierowane są również do osób, które cenią wygodę i swój czas.

Atrakcyjne oprocentowanie, dogodne okresy spłaty, tanio, wysokie kwoty oraz minimum formalności, to wszystko przemawia na korzyść tanich pożyczek pozabankowych pod zastaw!

 

 

Absolwent Wydziału Dziennikarstwa w Uniwersytecie Warszawskim. Od wielu lat związany z branżą finansową i dziennikarską. Doświadczenia zawodowe i umiejętności przez kilka lat zdobywał pracując w Warszawie. Prywatnie interesuje się sportem, tańcem i pisaniem tekstów.
Ranking

Ranking najlepszych chwilówek bez bik - 2023

1

Pożyczka od 1000 PLN do 80000 PLN

Promocyjne niskie RRSO 11,45%

Dla osób w wieku od 18 do 70 lat

Na okres od 12 do 120 rat

2

Pożyczka od 100 PLN do 5000 PLN

Pierwsza pożyczka do 5000zł za darmo

Dla osób w wieku od 18 do 70 lat

Na okres od 15 do 61 dni

3

Od 150 pln do 4 000 pln

W 15 minut na Twoim koncie

Pierwsza pożyczka do 1000zł za darmo

Opłata rejestracyjna 1 zł

4

Pożyczka od 100 PLN do 8000 PLN

Pierwsza pożyczka do 1000zł za darmo

Dla osób w wieku od 20 do 72 lat

Na okres 1 lub 31 dni

5

Pożyczka od 300 PLN do 4000 PLN

Pierwsza pożyczka do 1500zł za darmo

Dla osób w wieku od 18 do 70 lat

Na okres od 30 do 61 dni

Skomentuj artykuł

Twoję Imię:
Komentarz:
Captcha

Dodane komentarze

Karnighan

0

Karnighan Data dodania: 17-03-2017 16:17 Pożyczkę wziąłem raz - w speed cash polska. Poszło dobrze, ale wolałbym się nie przyzwyczajać.
Oskier

0

Oskier Data dodania: 02-01-2017 19:19 Uważajcie na umowy i na procent w nich zawarty bo potrafią przekręty robić jeśli chodzi o "tanie" pożyczki pozabankowe pod zastaw bez bik
Wiktor

0

Wiktor Data dodania: 18-10-2016 11:51 zdarzało mi się kilka razy pożyczać pod zastaw w lombardzie, ale pożyczając pod zastaw musimy mieć pewność, że damy radę spłacić bo inaczej przepada nam zastaw... pół biedy jak to telefon, gorzej jak samochód czy nieruchomość...
Aleks

0

Aleks Data dodania: 23-05-2016 09:45 kiedy zachorowało moje dziecko potrzebowałem szybko pieniędzy, niestety to co z żoną mieliśmy w ramach oszczędności i to co daliśmy rade pożyczyć po rodzinie i znajomych nie starczyło i byliśmy zmuszeni wziąć skądś dodatkową gotówkę. Wybór padł na pożyczkę pozabankową pod zastaw bez bik, a konkretnie motopozyczke. Zastawiliśmy samochód, szybko, bez zbędnych formalności dostaliśmy gotówkę, prawie 90% wartości samochodu. Szczęśliwie wszystko się dobrze zakończyło, syn cieszy się zdrowiem, a pożyczka już spłacona.
konfucjusz

0

konfucjusz Data dodania: 05-04-2016 17:35 Ja długo szukałem pożyczki pozabankowej pod zastaw ale nie chciałem aby na hipotekę domu wpisywali jako przewłaszczenie. uważajcie z pożyczaniem pod zastaw od prywatnych inwestorów gdy oferują szybko duże sumy pieniędzy ale pożyczają pod hipoteke z przewłaszczeniem nieruchomości na czas pożyczki - można stracic mieszkanie lub dom pożyczając w ten sposób w internecie bez sprawdzania w bazach
Leokadia

0

Leokadia Data dodania: 04-04-2016 14:14 Tanie pożyczki pozabankowe zawsze są udzielane przez prywatnych inwestorów - najczęściej pod zastaw nieruchomości. Pożyczka pozabankowa jest "tanią pożyczką pozabankową" właśnie dlatego iż jest pod zabezpieczenie. Bez zabezpieczenia pożyczka będzie zawsze dużo droższa to na pewno.
Greg

0

Greg Data dodania: 16-09-2015 21:05 Różnie z tym bywa, ale zazwyczaj podają taką informację czy dają jak ktoś ma zły bik.
Hania

0

Hania Data dodania: 16-09-2015 20:45 A powiedzcie mi czy faktycznie nie sprawdzają bik, big?
Maniek54

0

Maniek54 Data dodania: 15-09-2015 19:47 Ja dostałem 70% wartości domu.
Krzychu

0

Krzychu Data dodania: 15-09-2015 16:43 50% dostaniesz bez problemu, ale jak poszukasz to znajdziesz lepszą ofertę.
Dodik

0

Dodik Data dodania: 14-09-2015 20:04 50% to trochę mało? Czy nie? Biorąc pod uwagę prywatne pożyczki pozabankowe pod zastaw? Nie orientuję się.
Un

0

Un Data dodania: 14-09-2015 17:15 Ja dostałem 50% wartości samochodu;/
Finek

0

Finek Data dodania: 13-09-2015 14:15 Średnio dają od 40 do 70% wartości.
Dodik

0

Dodik Data dodania: 12-09-2015 17:36 Interesują mnie prywatne pożyczki pozabankowe pod zastaw samochodu. Ile mogę dostać, samochód wyceniany na ok 75 tys zł.
Mix

0

Mix Data dodania: 11-09-2015 19:07 No nie wiem...monity kosztują:|
Bronek

0

Bronek Data dodania: 11-09-2015 18:43 Kilka dni opóźnienia to nie koniec świata.
AdamI

0

AdamI Data dodania: 10-09-2015 19:49 Pożyczka pod zastaw zawsze była tańsza, bo jest pewniejsza. Ja wziąłem pod zastaw domu prywatną pożyczkę na ratowanie firmy, wóz albo przewóz! Inwestycja wypaliła, pożyczkę spłaciłem szybciej, koszty zwrócili.
Krejzol

0

Krejzol Data dodania: 10-09-2015 18:27 W umowie będziesz miał taki zapis, ale prawdopodobnie zaczną się wezwania! Prywatne pożyczki pozabankowe pod zastaw działają tak samo jak kredyty bankowe, więc po terminie wysyłają upomnienia!
Mix

0

Mix Data dodania: 09-09-2015 19:11 Co w przypadku opóźnienia w spłacie rat?
align center Podobne artykuły, które mogą Cię zaciekawić
Ta strona korzysta z plików cookies, co umożliwia rozpoznawanie danego użytkownika przez serwer. Umożliwia to wygenerowanie strony www, opierając się głównie na jego preferencjach. Szczegóły zawarte są w zakładce: Polityka Prywatności. Korzystając, zgadzasz się na warunki tam zawarte.